Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

0000000 banned :(

w00t

Öne çıkan mesajlar

said:
SeSSiZCe, 15 Aralık 2005 19:16 tarihinde demiş ki:
Yanlış düşünüyorsunuz sizi kesen herkes banlansa oyunda adam kalmazz ben elmorad adına çok üzüldüm :D oo saglam adam dı hiç yamuguda duyuldamı düpe filan gibi adamın üstünde +5 +6 shell vardı Bunun gibisi zor bulunur

Ben de katiliyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 16 Aralık 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
Adamin Sevmeyeni oldugu gibi Sevenide Var ben taniyorum zero yu ıvı kasmisti Agam benim :horace: Birde 23454 orc un Arasinda Beni Minor heal ile kurtarmasi Hayran kaldim Adama
kendini Beyenmis diyorunuz 70 lbl adam biraz havasi olacak tabi .. Belki Adamina göre Muamele Yapiyo ..

valla bugün aynı şeyi bana nychriste yaptı tam_tam///sertcocuk salaklarının arasında minor healle kurtardı ha bugün neyi gördk 2 duper 1 chris edemiyomuş chris birini aldı digeri minor minor town attı :))[signature][hline]sen üzülme bozim incinme..
canımın içi iki gözüm sakın küsme
bana hediye bırak bütün kederleri
ben ağlarım ikimizin yerine
:(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
infi_p, 16 Aralık 2005 13:52 tarihinde demiş ki:
bozi nasılsın duydum uzuldum senın maili bana wer belkı yardımcı olabılırım sana 1hafta ıcınde tmmı

inficim bu bozi aç :D adama full hp +8 set thorn hedöhödö aldım hala aç adam gitti scorpion shield aldı :Ddana bu adam ya:D[signature][hline]sen üzülme bozim incinme..
canımın içi iki gözüm sakın küsme
bana hediye bırak bütün kederleri
ben ağlarım ikimizin yerine
:(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...