Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

0000000 banned :(

w00t

Öne çıkan mesajlar

said:
tosun_pasa, 15 Aralık 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
said:
PSX, 15 Aralık 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
::infi:: tam marodonda hani human inn ile orc inn arasından birazdaha kısa arada vurmaya baslıyo adma beni oyle kestik sinirden kafayi yiycektim ya adam o kadar aradan nasıl vuruyo anlamıyom deli ediyo nasıl bug bu ya :@

oyle bir bug ki alisan birakamiyor heralde.. bak dereque'in de basi yandi bu isten ama halen vazgecebilmis degil : )

LOL??
Banlandıktan sonra emin ol 1 kere bile yapmadım... Ama böle atıp tutma oke?[signature][hline]LeveL 66 Karus Warrior
210k NPs
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dereque, 15 Aralık 2005 23:04 tarihinde demiş ki:
said:
said:
::infi:: tam marodonda hani human inn ile orc inn arasından birazdaha kısa arada vurmaya baslıyo adma beni oyle kestik sinirden kafayi yiycektim ya adam o kadar aradan nasıl vuruyo anlamıyom deli ediyo nasıl bug bu ya :@

oyle bir bug ki alisan birakamiyor heralde.. bak dereque'in de basi yandi bu isten ama halen vazgecebilmis degil : )

LOL??
Banlandıktan sonra emin ol 1 kere bile yapmadım... Ama böle atıp tutma oke?

troll'lerde level kasarken gelen misafirlerle arayi yakin tutmak lazim tabi :)[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gaiji, 15 Aralık 2005 23:05 tarihinde demiş ki:
onu bunubırakın ::puppet:: e dikkat edin o daha beter bu dediklerinizden

Bu puppet konusunda bise eklemek istiorum..biz bu adamlar hakkinda ileri geri konsuoruz söle böle dioruz..pupet in cafe sahibi oldugunu biliorum (eger yanilmiorsam).Bİ video görüntüsüyle bize ayni anda el hareketlerini ve ekrandaki 1v1 kapisma sirasindaki damageleri felan gösterme imkani var.eger cidden öle yapiorsa o adam 2 3 kisiyle birlikde ARES in en iyi combocusu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 15 Aralık 2005 23:05 tarihinde demiş ki:
said:
dereque, 15 Aralık 2005 23:04 tarihinde demiş ki:
said:
said:

LOL??
Banlandıktan sonra emin ol 1 kere bile yapmadım... Ama böle atıp tutma oke?

troll'lerde level kasarken gelen misafirlerle arayi yakin tutmak lazim tabi :)

Valla emin ol hiç yapmıyorum.. Zaten yapsamda yaparım derim.. Patide kimden korkucam? Madem yapıyorum fraps al da ispatla... Nede olsa hergün trol basıyorum.. Madem kurtulamamışım bu bağımlılıktan bidaha gördüünde yine yapıcam demektir... Bekliorum frapsini..[signature][hline]LeveL 66 Karus Warrior
210k NPs
Sosyal ağlarda paylaş

for su anda ole bi video ımkanım yok eger bı kamera bulursam bunu yaparım merak etme bu arada cafe sahibi deilim ama surekli cafedeyim demis bas elemanı oldum buranın :D eger benden suphesı olan warsa macro kullanıo vs buyursun gelsin gelebilen yerim istanbul besiktas portakal cafedir herkesede sorabilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Üzüldüm ya walla. Belki Beni Tanımassınız ama onla en geyiq muhabbeti ben yapardım safi geyik tik. Ben öle artis biri olduqunu düşünmüyorum ki Ondan zerre kadar da menfaatim de yok ayrıca.

Yazık olmuş. Kına yakın bi tarafınıza orclar:D[signature][hline]SupremacyBourne
Ares
Asas+Arc = Asarc [ bi bilsem ne olduğumu :D ]

Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda iyi oynuyan kim varsa macrocu ya da program kullanır. Bu mu felsefe? Zeroyu tanırım hiç kasıntı falan değildir, gayet mülayim esprili bir adamdır. Biraz araştırsanız adam kelime kelime nasıl oynadığını anlatan sin guide yayınladı. Adam macrocu olsa sayfalar metin yazmazdı mal gibi. Yani adam oyunun kitabını yazmış tam tabiriyle.
Ha siz devam edin zeroya chrise vsye macronun kralı demeye hatta GRALI deyin...

Geçmiş olsun Zero aga...pfff[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...

[Bu mesaj bilinc tarafından 15 Aralık 2005 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PSX, 15 Aralık 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
bu bobert bana 500 m den vurmaya baslıyo nycrihs da aynısı deli ediyolar beni adamı valla cz den sogutuyolar murtazada asassain cok karsılastık o niye vuramıyo

hahaha

ezmiş adam. Niye vuramıyorum? Bilmem... Belki sen sürekli 15 kişilik grup halinde geziyosundur.

Burada zerozero için "kasıntı değil" diyenler bi zahmet ranking forumlarına baksınlar. Postlarını okusunlar...

ROFL, woot iyi bilir, kendisi de zerozero ile tartışmıştı ranking' de...

Ha yetmedi diyosanız, "hatred" clanının kalantor üyelerinden birisiydi kendisi. Hatred' ın ne amaçla kurulduğunu, Türkleri karşı neler düşündüklerini hatırlatmama gerek yok herhalde.

Dediğim gibi, gidersiniz Ranking forumuna bakarsınız neler yazmış neler yazmamış.
ktnx.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 15 Aralık 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
Bu oyunda iyi oynuyan kim varsa macrocu ya da program kullanır. Bu mu felsefe? Zeroyu tanırım hiç kasıntı falan değildir, gayet mülayim esprili bir adamdır. Biraz araştırsanız adam kelime kelime nasıl oynadığını anlatan sin guide yayınladı. Adam macrocu olsa sayfalar metin yazmazdı mal gibi. Yani adam oyunun kitabını yazmış tam tabiriyle.
Ha siz devam edin zeroya chrise vsye macronun kralı demeye hatta GRALI deyin...

Geçmiş olsun Zero aga...pfff

breh breh.. dogru soze ne hacet. baslik ilk acildiginda buna yakin bir seyler yazacaktim fakat elmorad tarafinda olanlarin sahiplenisi ve karus tarafinda olanlarin karsi cikisi temali postlari bir bekleyim dedim once. pek de guzel yazilar geldi bu hususta. :)

"bu adamin kisiligi soyle, huyu boyle, suyu soyle oh olsun" diyenler ayip ediyor kanimca. Bilinc'in bahsettigi "kucuk assassin'in el kitabi" gibi bir dokumani kendisine soylenen bunca laftan sonra kac kisi cikip "buyrun, benim olayim budur. ogrendigim, bildigim bunlardir." diyip herkes ile paylasabilmistir?

ha bu zat-i muhteremle zerre muhabbetim yoktur. yanlis anlasilmasin. sagdan soldan duydugum seyleri de tasvip etmedim. fakat yigidi oldur, hakkini yeme demisler.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene oyunda 60 olup savaşlarda kastığım 5 k np ile FiRe 'a girmiştim. malum fire da o zaman baba clandı. serverda TOWN dan başka kimsede kırmızı pelerin yoktu millet milyon npsi olan TOWN a ohaaaa diyordu neyse FiRe girmek de mühim olaydı sırtında pelerin olan adam azdı klzln1i nin felan harpye ks party kurup lvl kastığı zamanlar işte neyse zero ile ilk cz zamanlarımda az da olsa clan party yaptık cz de swiftim bitince herifi yanıma çekerdim "dont do it again pls" yazardı giderdi. ayrıca gm le bunun 2-3 pm leşmesini okudum FiRe ın forumlarında. öle kasıntı bişeyler yoktu. necroboy onun acc si ile oynuyormu bilemem ama sesinden tahmin ettiğim kadarı ile necroboy zenci eh ırkcılık yapmasıda doğal. en kasıntıları necro idi. 2 şey var ya necro oynadı artiz gibi, ya da zeronun döt harbiden tavana vurdu.[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eLy, 15 Aralık 2005 21:08 tarihinde demiş ki:
Nebiçim konuşuyosunuz şahsen ben çok üzüldüm.O zaman tek temennim Monsterkill ve Nychris in biran evvel banlanıp yokolmasını istiyorum.

Adsauhfasalsa.Ne güzel olmuş.Şu adamı tanımadan şöle saçma sapan yazmayın bari.Ukala hasta veletin tekidir kendisi.Neyse bir kaç hafta daha KO oynayamassa zaten kafayı yer delirir gider heralde, herkez de rahatlar.
Ha birde 2-3 gün sonra monsterkill human olucak, o zamanda böle konuşurmusun acaba.XD

[Bu mesaj forrazzi tarafından 16 Aralık 2005 01:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

omg:P benım combo mada artık macro dıyosanız dıcek bısey yok ak hıc abartılı deıl bı ny yada bobertın combosuna bak o zaman annarsın programmı deılmı lvling now:D
Sosyal ağlarda paylaş

konu 00000 banlanması ama nedense birileri çıkmış demiş yok en kısa zamanda nychris hedöhödönün banlanması..komedi valla o zmn kural koysunlar 70 olan 1 ay oynadıktan sonra banlanıcak..bi adam 70 olduysa o levele kadar kastıysa e izin verinde biraz bişeyler bilsin hemen yok macrocu yok bilmiyo falan sallamayın bişeyler.[signature][hline]sen üzülme bozim incinme..
canımın içi iki gözüm sakın küsme
bana hediye bırak bütün kederleri
ben ağlarım ikimizin yerine
:(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
infi_p, 16 Aralık 2005 01:53 tarihinde demiş ki:

omg:P benım combo mada artık macro dıyosanız dıcek bısey yok ak hıc abartılı deıl bı ny yada bobertın combosuna bak o zaman annarsın programmı deılmı lvling now:D

hahaha fififififi infi macrocu oldu :D saçmalamayın ya valla bu adamla en fazla 3 kere party yaptım ama ne zmn yanıma çeksem ya allah dedi her önüne gelene daldı yani he macro mu kullanıyo?alakası yok arenada az dalmadı banada pff fifif sen gelme buralara :P[signature][hline]sen üzülme bozim incinme..
canımın içi iki gözüm sakın küsme
bana hediye bırak bütün kederleri
ben ağlarım ikimizin yerine
:(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dün gece abbys hell'de çatıda duvarın içinde biri vardı,kosp dedim güldü np dedi elinde +8 ib vardı,kimdi bu dersiniz?bazı denyolastiklerin onda program yok dedikleri :infi: idi.ss'yi aldım şu an yükleyemiyorum işyerindeyim.programın kralı var bu heriflerde,onları savunanlar da ya o programı kullanıyolar ya da menfaat sağlıyolar bi şekilde.0000000'da program yoktu..ama bobert'te monsterkill shanks demon_thanks fullmoon hep bunlarda program var söylüyom duyun!!![signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...