Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topic kirliligi olacak ama mecburum Özür dilerim simdiden...

RogueSpear

Öne çıkan mesajlar

Arkadas belki hatırlarsınız bir zamanlar ::ujio:: hakkında duperdir sudur budur die atıp tutmustum oyun icinde biseye kızıp aptalca hareketlerde bulunmustum ve en buyuk hatamda bunu kendi aramızda halledecegimize topiclere msj atarak foruma mal ettim. Simdi arkadasımdan onceki yaptıgım sekilde Özür dilemek istiyorum eger kabul ederse...
Bu arada ekleyebilecegim bisey varsa ltf soyle..
Onemli Not: Bazılarınız yalaka, ne alaka bu simdi, adam baba olduktan sonramı aklın basına geldi fln gibi hitaplarda bulunabilir. KEsinlikle boyle bir niyetim yok uzun zamandır dusunuodum fakat cekiniodum bunları yazmaya ama sonucta insanız hata yapabiliriz. Nede olsa hicbise yoksa bile reelden gorup elini sıktııgım biridir.[signature][hline]taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum

Alıntıdır From Ek$i Dictionary... :D
Sosyal ağlarda paylaş

ne ima etmeye calısıyorsun. Ben orda hic bise atıp tutmadım. + Topigi acmamın sebebi bu deil konuyu sapıtıp anlamadıın islerde millete ifrazat atma...

Not: Lafa dikiz :D[signature][hline]taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

Sosyal ağlarda paylaş

Baska kim vardıki baska kime ne dedimki? he kardesine biseyler solemis olabilirim yeminle hatırlamıorum eger soyledimsede ondanda ozur dilerim diger kırdıklarımdanda...[signature][hline]taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

Sosyal ağlarda paylaş

Ben gerekeni yaptıgıma inanıorum neler dedigimide abine sorabilirsin gokhan. Amacımı niye bu kadar beklediimi neler soylediimi pm lere bakıp ogrenebilirsin. Artık top sizde, gerci o yuvarlak mesinden biride abinin yanındaymıs ya neyse :P[signature][hline]taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

Sosyal ağlarda paylaş

Bak evil kardesim canım sıqqın die pm den acıklama yaptım. Kullandıgın dil dier yerlerde hic onemli deil ama aynı sebepten benim kuyruk acım varken senin bu sekil konusmana goz yummam kusura bakma ve topicimi patlatma!
!
![signature][hline]taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 15 Aralık 2005 21:07 tarihinde demiş ki:
Arkadas belki hatırlarsınız bir zamanlar ::ujio:: hakkında duperdir sudur budur die atıp tutmustum oyun icinde biseye kızıp aptalca hareketlerde bulunmustum ve en buyuk hatamda bunu kendi aramızda halledecegimize topiclere msj atarak foruma mal ettim. Simdi arkadasımdan onceki yaptıgım sekilde Özür dilemek istiyorum eger kabul ederse...
Bu arada ekleyebilecegim bisey varsa ltf soyle..

iide yeri burası deil git adamın yüzüne özür dile...hatayı yapan gidip yüze özür diler sonuçta realden tanıyosun adamı.[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

Korn bak yuzunede soylerim sorun deil ama burdanda ozur dilemem gerektigini soyledi cunku burada tartıstıgımız bi konu. Yani sadece aramızda kalsa emin ol buraya tasımazdım. Ya sacma geliodur belki ama oyle iste..[signature][hline]taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...