Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merhaba dünya!

Sarsie

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar bağımlıklarımdan kurtulmuş bulunmaktayım artık hayata döndüm sizin için basit gelebilir ama bağımlısı olunan şeyden kurtulmak kolay değildir.özellikle oyun mesela wow veya knight online bağımlı oldumu bırakması en az 3 yıl sürüyo.gerçekten ama gerçekten çok mutluyom çunku manütörün üzereindeki piksel denilen noktaların birleşerek oluşturduğu o resim beni idare edemio artık.şimdi tek dieğim egerçek dost edinmek.(msn dostunu daha terçi ederim.)

umarım beni anlayan vardır.msn kişisel bilgilerde yazıo.[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

asl pls thxkibsçsby[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ultima Online bağımlısıydım bende... Oynadığım server çökmüştü bende "eee yetti ulan" diyip pat diye bırakmıştım:D 3 sene filan deil yani 3 dakka filan onun kararı:D

Buarada: Welcome To The Real World:P[signature][hline]
beybin, 02 Kasım 2005 20:51 tarihinde demiş ki:
hep dedim dinsizlikte bir din olmalı.

sir, 06 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
"allahın sopası yok" lafı cuk oturuyo ama kafiriz be abi lol
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayar oyunları son dönemde psikolojik hastalık olmaya başladı...
Kısa SSS...
S-Hay neden kopamıyorum bu pcden?
C-Bırak onuda lvl alalım
S-Olur...

Klasik oldu bu replikler...Bu arada unutmadan tebrikle...Tekrar aynı hastalığa kapılamaman için 6 tane seçenek sana
1-Spor
2-Resim
3-Müzik
4-Modelcilik-maketçilik
5-Silkroad
6-Risk your life 2
Not:Son iki made seni deneme amaçlı...
Not2:Çok online oyun oynadım ryl2 gibisini görmedim...[signature][hline]At-Avrat-Silah-Pc-Mp3çalar-Kola...
Bunlar da noktalar...
"Sonbahar-kış arası,
Patide depresif havası
Benim gibi eski motorları
Felaket yaktı..."
Dipnot:LF1Hatun for kalp badge
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de ne yaparsan yap, kendini ayarlayamadiktan sonra hepsi bagimlilik olucak, ister oyun oyna, ister maket yap, ister spor. hobidir bunlar, bos zamanlarini eglenerek gecirmek icin...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)
Dela, 10 Aralık 2005 03:28 tarihinde demiş ki:

anani yunan sahillerinde acunla gormusler olm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeIlow, 14 Aralık 2005 22:25 tarihinde demiş ki:
bende sürekli mmorpg oynarım bilen bilir :P ama asla sosyal hayatımın önüne geçmesine izin vermedim ;) Arada ki sınırı koruyunca her şey güzel oluyor !

Hak veriyorum sana. Bnde oynuyorum yalnız sosyal hayata etkili olmasına izin vermiyorum. İş zamanı iş oyun zamanı oyun oynuyorum. Bu şekilde çok iyi oluyor :)[signature][hline]Gerçek Taraftarın Sitesi Sakaryaspor / Tatangalar >>
O Bir SakaryaLı >>
Sosyal ağlarda paylaş

gecen sene bende ultımaya sarmıstım ama bırden arakdas beni futbol takımına caırdı ve ben futbola basladı sımdı eve gırmek ıstemıorum ama bu seferde arkadaslar ınmıyorlar(dwinz lafım sana) :) neyse hoşgeldin sende[signature][hline]Aşk Acı çekmek deil çektigin acıya katlanabılmektır.
---------------------------------------------
Temizdir benim aşkım, sudan berraktır
Bu aşk oyunu bana helâldir, haktır
Hep şekil değiştirir ellerin aşkı,
Şu aşkımda en küçük fark bile yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...