Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cypheda dupe kalktı? o rly? bu ne ozaman?

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Onlar silinmedi.Sadece temple itemleri silinecek Cypher'de Dupe legal ama alınteri illegal.
Gm ayda yılda bir gelir donunuza kadar siler fakat dupe itemlere dokunmaz.Çıkar gider 1-2 ay sonra server kafayı yiyince yine gelir 2-3 kişi banlar yine aynı şeyleri yapar gider.[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
SRO'ya bir başlangıç yapayım bari :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ijduwva, 14 Aralık 2005 19:02 tarihinde demiş ki:
said:
Sayk0, 14 Aralık 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
bu kesin brc_gondor dur başkası olamaz :D
sayko sen beramustamıydın benim carı tanırsın eger sandıgım kkişiysen bi ara 45 tik ikimizde ben Cimbom

evet o benim hani harpy leri peşinden koşturan provoke :)[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Server : Cypher
Job : Warrior
Clan : Endless

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

chyper da dupe kalmış mış daha demin bizim arkadaşa +8 2 tane dark vane verdi clan başkanı :D apostle partide iken ise adam yanımızda merchant açtı +4 skeleton belt ve +4 iron neclace burdan bellidir her halde:D[signature][hline]server:OLİYMPİA
name:iThinkYouDie(banned to kosp:D)
level:53(pk time)
clan:.....
np:17k :p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tovucu, 14 Aralık 2005 20:54 tarihinde demiş ki:
O ssi ceken arkadas TR_Renegade_Tr dir bu gun merchantta buff scrollu satıodu 1 tane oradan tanıdım hala cantaısnda cünkü :D ahaha resimde bende varım birde :D

Helal bea :D[signature][hline]Server:Cypher
Nick:Sölemem :P
Level:62
Job:Kasar Hood
Nation:Human
NP:4xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

kafede yanımda oturan adam chyperde iron impact, dv, rons staf,def. of the lord, 2 tanede priest sheli 50şer m den satıo aq millet pazarlık edio 40tan ver die o derece sikik bi serwer oynanmaz bence[signature][hline]nick:_Zid4N3_Th3_Buff3r
serwer:Beramus
ırk:Karus
lwl:61
np:32k
cLan:şimdilik clansız takılıom
Sosyal ağlarda paylaş

len sayko neler duyuyorum ole uc sayfaya yakın ıtem varmıs ınde hatta mıllete 1 coınse ıtem verıormus hedıye olarak sonra yırtıorsun patıcıkte ah dupe vah kosp dıye en baba duper senmıssınde bıse zırnık koklatmadın ben kaan hatırlarsın DaRk_BLuE beramustan gel gel dedın gıcıncede sallamdın hanı tanıdınmı duper sayko...[signature][hline]SıKıLdım BuNLardan BayaR Abi...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım şu madem bu patchlere rağmen
bu kadar dupe u kolayca yapabiliyorlarda diğer
serverlardada aynı patcht yok mu neden orda
dupe itemlar ortalıkta cirit atmıyo???
Cyperın adam olduğu günleride görürüz inşallah...[signature][hline]SRV:CYPER
nick:SW4iN
level:61
class:kasar hood
np:85k
clan:AshQiYa
Sosyal ağlarda paylaş