Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MUTLU SON ŞİFREME KAVUŞTUM:))) (12.12.2005 20:52)

alicannn

Öne çıkan mesajlar

Oley Oley benim de şifrem geldi ilk başta gelen mailde şifreyi kabul etmemişti üzülmüştüm sonra bidaha mail geldi onunla login oldum ve yeni şifremi girdim. Oyuna girebiliyorum şu an :):):)[signature][hline]Server: Diez x 2
LvL: 56 / 55 [ Ah Bir 60 Olsam :( ... ]
Race: Mage / Rogue
Clan: Yok / Yok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ainesidemos, 13 Aralık 2005 00:36 tarihinde demiş ki:
Walla benim mynet o yüzden gelmedi
:( ne bok yicem şimdi?

walla mynetsen yalan oldu.. bendede var mynetli bi acc mail gelmiyo. adminle irtibata geçmen gerekir tabi geçebilirsen binbir tane soru sorucak..[signature][hline]Lvl: 67
Name: Xrated / KittiesT_T
Class: Warrior
Nation: Karus
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

zor walla benimde mynet mailli 62 assasin var 500 kere şifre gönderdim mynete gelmiyo sanırım mynet otomatik engelliyo spam diye anlamadım. ama hotmailden yaptıımda tak diye geldi....[signature][hline]Lvl: 67

[Bu mesaj Xrated tarafından 13 Aralık 2005 00:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi mynet mal ondan gelmiyo aq ya adam gibi şikayet istek yazabilcek biyer bile yok çünkü kesin geliyodur sonuçta mynet e offf gıcık oldum...Ya bide admin bana neden soru soruyo ki ben herkes şifresini almak için 1 soru ile hükümlü ise banada o muammeleyi yapması lazim :(:(:( ÇOK GICIK BİR DURUM!!!![signature][hline]server:ares
LVL:62 %0.23 :P
Elemental lord
np:100k+
clan:Satanic
Sosyal ağlarda paylaş

sen yanlış yerle uğraşıyosun da ondan forgot password a bas karşına çıkan ilk sayfada id ve mail istiyo orayı doldurup submit de sora gizli soru cvbını istyicek onuda yaz tekrar submit de gelicektir.
If you are unable to reset your password with this form, please click here to contact customer support buna tıklamıcaksın bu customer supporttan şifre istemek için...[signature][hline]Lvl: 67
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xrated, 13 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
sen yanlış yerle uğraşıyosun da ondan forgot password a bas karşına çıkan ilk sayfada id ve mail istiyo orayı doldurup submit de sora gizli soru cvbını istyicek onuda yaz tekrar submit de gelicektir.
If you are unable to reset your password with this form, please click here to contact customer support buna tıklamıcaksın bu customer supporttan şifre istemek için...

Yok ya diyo mail e göndeildi şifre diye işte gelmiyo ama nese ben mynet e yazdım şöle bir şey '' Sayın ilgili Sizden bir ricam olacak,çok önemli bir e-mail almam gerekiyor fakat bu e-mail i alamıyorum(diğer mail kuruluşlarını kullanan kişiler bu e-mail i 5dk içinde alıyor) acaba sizde bir engelleme mi var yoksa farklı bir durummu? Bu e-mail i almazsam 2 yıllık emeklerim gidecek,çok önemli bir mail lütfen bana yardım edin bir çare bulun çok kötü durumdayım '' inş etkisi olur[signature][hline]server:ares
LVL:62 %0.23 :P
Elemental lord
np:100k+
clan:Satanic
Sosyal ağlarda paylaş

Bende hatırmalımıyorum ve şu anda citti citti ewde bunalıma girdim ben oyun citti citti oynamak istiyodum taki 70 olup cz deli gibi iş yapıp sıkılana kadar oynıcaktım ama sagolsun password yuzunden hayal oldu :'([signature][hline]Nick:Qeftes_The_Killer
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxx
Not:Invalid Password Magduru
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...