Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gördüğünüz ve idda ettiğiniz en sağlam adam kim?

deterjan

Öne çıkan mesajlar

FUN ı tek geçerim xigenon undyingle beraber full hp yaptığında 8500 olduğunu gördüm gücünün al sana tank hatta bi anımı anlatayım arkamda oturuyoda shauladyı gördü bowl da koştu girişti 2 warrior da girdi human sonra mage ve assasib direk FUN a girdi oda kesti ss i aldı taktı town çekti o_O[signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Server:Ares
Level:62(Shadow Vain)
Np:77k KOP KOP KOP +++++
Clan: ::KomCom:: (cafem)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PSX, 14 Aralık 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
Virgin_Mary neyi nasıl yazcagımı sana sormuycam bu 1

2.ci olarak infi denen elamanın bana kac metre aradan vurdugunun ss sini almıstım forma attgımdan gitti ama yakında yine karsılascaz beni kovalarken arada ne kadar mesefe varken vurdugunun ss sini veye videosunu koyarım laf yapanların hepsi bozulur o cok bilmis kafalarını sag sola vururlar sonra

0000000 da bana uzaktan atıyor onun programla ne alakası var git bence ne olduğunu ögren nasıl öyle vurulduğunu sonra gel yorum yap heme suçlama yapmana gerek yok sanırım ^^[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda (tanıdığım) en sağlam oyuncu ve char 411..

Diez de CZ de dururum bazen o oyuna başlayıp human ları öldürmeye başladığında ölmesini beklerim.yok yok adam ölmez..Diez in kralı bu arada..LvL i 66 ama 70 metmiş tanımıyor..CZ Solo ya bir çıkıyor alttan okuyoruz 411 has defeated ... 411 411 ebe kardeşim birgünde öl birgünde o buff ın silinsin yanlışlıkla süresi dolsun kazayla belayla öl..Helal olsun çok sağlam char yapmış..Zaten Diez de 411 i gören humanlar Rush yaparken bile geri kaçıyor :D 3-4 defa rastladım bu olayada..tek başına bir ordu mubarek..
Sosyal ağlarda paylaş

ya gambit pfil gelse tamam kralda şu anda f9devil ile 0000 oyunun kralı .. orclarda mosnterkill var ama adam 7 hellci ile geziyor f9devil tek geziyor... lordmozart 70 olmasına rahmen oyunu bilmiyor ancak gelir kapıya meteor atar ama f9devill var burda da video ları var indir ve izle .. zaten server savaşlarında görcez hepimiz en ii server hangisi
Sosyal ağlarda paylaş

O diil de Bobert' in NYchris' in char'ıyla oynadığını düşünüyorum bazen. Hani neler yapar kestiremiyorum.

Bana göre oynadığı char' a hakim olan, kullanmasını bilen en sağlam adam Bobert...[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fiyakatr, 14 Aralık 2005 19:42 tarihinde demiş ki:
ya gambit pfil gelse tamam kralda şu anda f9devil ile 0000 oyunun kralı .. orclarda mosnterkill var ama adam 7 hellci ile geziyor f9devil tek geziyor... lordmozart 70 olmasına rahmen oyunu bilmiyor ancak gelir kapıya meteor atar ama f9devill var burda da video ları var indir ve izle .. zaten server savaşlarında görcez hepimiz en ii server hangisi

zuhahuauha f9 mu tek healle gezio asadadasada neyse 5 heal 6 heal onun ezikligi....lord mozartla aramda özel bi sey yok nasi oynar onuda bilmem ama siz noob oldugunu nereden cikarionuz onu anlamadim sizde 70 olun sizde atin meteor....[signature][hline]::Ujio::
( areste satilik ron's staff +7 ve wreath erenion+7 pm me... )
Sosyal ağlarda paylaş

Yuhahahahahahhhahaha güldürmeyin beni hahahah allah aşkına güldürmeyin ya ben lv +69 olam varya lv 70 vız gelir :D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D ya güldürmeyin yerlerde gülüyom :d[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 14 Aralık 2005 20:00 tarihinde demiş ki:

Bana göre oynadığı char' a hakim olan, kullanmasını bilen en sağlam adam Bobert...

+1 koçum...

adam 65 deil absolt bile yok ama kastığı nplere bak ki ztn nplerini 61ken kasmişti magicshiled bile yoktu o zmnlar..şimdilerde öyle aman aman kasmıyo ztn...daha çok lvle ağırılık verdi 70 kasıyo zannedersem...(nychris'emi özendi acaba:-))[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
turkish_bow, 14 Aralık 2005 21:06 tarihinde demiş ki:
lazcan_bow adam enson 67_68 di 2ay3ay önce diezde gören vardır

Lazcan_Bow sensin saten 3 ay içinde nasıl 68 oldugunu Diezde bilmeyen yoktur. Seni ben tanıyorum özeldende konuştuk sen KOsp ve dupenin önde gidenisin her iteminiz silindi iyi de oldu...
Diezde lycaon peldant 5 m ken 9 Gb göstemiştin bana tradeden.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş NYchris denen adamın adını yanlıs yazmıssa bu onu ezmeye çalışman ı gerektirmez. (bu 1 )
411 masum gibi duruyo ama çogu kisi söledigi gibi adamın o yanmayan masum shardları +10 falan chitinleri de öyle bunda neden chitin shell yok demeyin peki o adam neden yatmıyo ??????bazıları diyo ki 411 geliyo kafama 3 spike yiyorum R ile bu kadar vurması imkansız :S
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kaanbaba, 14 Aralık 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
arkadaş NYchris denen adamın adını yanlıs yazmıssa bu onu ezmeye çalışman ı gerektirmez. (bu 1 )
411 masum gibi duruyo ama çogu kisi söledigi gibi adamın o yanmayan masum shardları +10 falan chitinleri de öyle bunda neden chitin shell yok demeyin peki o adam neden yatmıyo ??????bazıları diyo ki 411 geliyo kafama 3 spike yiyorum R ile bu kadar vurması imkansız :S

[spo1=zzz][/spo]

411 de shell yoksa bunlar ne full platemi:D

ss en az 2-3 haftalık

[Bu mesaj usher tarafından 14 Aralık 2005 21:53 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj usher tarafından 14 Aralık 2005 21:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

66 411 Bloodâ„¢ Rogue Karus

Rogue Chitin Shell Pauldron +7/12 DEX
Rogue Chitin Armor Pads +7/12 DEX
Rogue Chitin Armor Helmet +7/12 DEX
Rogue Full Plate Armor Helmet +5/20 Spear def
Rogue Full Plate Armor Helmet +6/25 Dagger def
Rogue Chitin Shell Gauntlet +7/12 DEX
Rogue Full Plate Armor Gauntlet +5/20 Spear def
Rogue Chitin Armor Boots +7/12 DEX
Rogue Full Plate Armor Boots +5/20 Spear def
Rogue Full Plate Armor Boots +6/25 Ax def
Shard +7/70 Poison
Assassin Dagger +4/10 MP absorb
Shard +7/70 Poison

kaynak www.knightonlineranking.tk

önceden böyleymis sonradan +10 bastiysa bilemem :-P[signature][hline]::Ujio::
( areste satilik ron's staff +7 ve wreath erenion+7 pm me... )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...