Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

işte güvenin sonucu(metalstyl3)(kenjuro_)

_ultrAslan_

Öne çıkan mesajlar

[spo1=işte 1][/spo]
[spo2=işte 2][/spo]
[spo3=işte 3][/spo]
[spo4=işte 4][/spo]
[spo5=işte 5][/spo]
[spo6=bu da son][/spo]

işte bu arkdş saolsun(metalstyl3)
beni tanıyo grçkten hakkımda bi kaç şey söledi...
sonra gördüğünüz gibi bi parça olan chitinime göz dikti.bende ona inanıp ve güvenip verdim 2dk lığına ama kaçtı gitti...
bu oyun insanları ne hale getirio işte görüosunuzz
chitin zaten +1 para falam da etmez.
önemli olan chitinin gitmesi deil o kişinin bunu bana yapması ayrıca en iyi arkdşlarımın adını kullanarak!

(aramızda geçen küfürler içinde herkesten özür diliyorum.önemli olan tüm dialogları görmenizi istedim)[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Karımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının karılarını kullanıyorum.

Şiddete karşı savaş açın, şiddet yanlılarını kurşunlayın.

Sosyal ağlarda paylaş

herkese bi uyarım war bunun gibilere(eğer tam olarak tanımıosanıs) inanmayın kesinlikle giden daha önemli bişe de olabilirdi.dmk ki paticikte de bunun gibiler dolanmakata artık![signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Karımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının karılarını kullanıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

yaf aslında yazık bana olmadı o kişiye üzüldüm oyun hırısna bürünüp insanları ne hale düşürüo!

o chitin zaten +1 di.
bi işe yaramas yane sadece şekil olsun die:D

bana koyan onun yaptıkları oldu.Ayrıca kendi demişti eer bi yamuk yaparsam koyarsın ss leri patiye.Ben burda tanınırım yakında madalyam falan olçak etc.

yinede saol:D[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Sosyal ağlarda paylaş

koyar deil koydu ve kaçtı..
gözümün önünde 1 san. içinde kaypoldu :D[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Sosyal ağlarda paylaş

yaf moralim de kalmadı :(

ne güsel k.o oynuodum o olaydan sora kapattım direkt k.o yu.
hiç açasım da gelmio :([signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Sosyal ağlarda paylaş

Bırak bir chitin' i iron belt için bile şu duruma düşmek :(

Sonuçta bu bir oyun eğlenmek için, yeni dostlar edinmek için, boş zamanı değerlendirmek için ideal.

Ama "DOSTLARINIZI KAZIKLAMAK 3 PARALIK OYUN İÇİN" :(

Kendinize gelin beyler.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/51
Np:205.xxx/560
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

yaff yannış annamayın bu olanların hepsi sadece bi chitin pad(chitin shell deel).+1 olympiada en fazla 4m falam eder.Adamın bunu nie yaptığını da annayamadım.lvl 58 oldum falam dedi.sadece pad yoktu chit. olarak.glave falam da dedi.lam madem kastın bu kdr,benden ne istedin :D(chitin pad istedi ve bende verdim salak gibi :D)[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Sosyal ağlarda paylaş

Türk' ün Türk' ten başka düşmanı yoktur demiş atalarımız xD

Ulan id ve passım en az 3 kişide var klanda, klanın yarısınında bende ama en ufak kuşku bile duymuyorum :)

Günün birinde hacklenirsem kalıbımı basarım bunu yapan bir vatandaşım olacak :([signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/51
Np:205.xxx/560
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın walla.daha öncedende olmuştu böle bişe ben aresteyken sınıftaki arkdşım örenmişti şifremi.doal olarak doum tarihimi de bilio(aynı gün doğmuşuz onla:D).
deiştirmişti şifremi.tabi örenince dövdük onu iice(dier arkdşlarım saolsu:D)almıştım ondan yeni şifremi :D[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Sosyal ağlarda paylaş

gercek hayatta arkadasiniz olan biri bunu yapabilior bu sekilde kaptiranlar war oyuna kendini. gecmish olsun diorm agzi yanalara.
bunun yaninda tanimasan da gercek hayatta, birbirine guvenebilen arkadashlar da var.Danimarkali bir arkadasim war msn den oteye muhabbetimiz olmamishtir ne telefon ne reelden gorushme. Ama sifreleri bende mevcuttur, ish yuzunden haftasonu girdigimde genelde ben oynarm onla. baya iiyzdir bu forumda da bulunan reelde de samimi bir arkadasim sayesinde tanishmishtim kendisiyle.
Davetim uzerine bir aksilik cikmazsa istanbula gelecek bu yaz.
Vel hasil ne kadar igrenclikler yasansa da ii insanlar da cikior az da olsa bu KE ortamindan[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...