Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evt beyler şifre sorunu Bitiyor galiba.

Air_Wolf

Öne çıkan mesajlar

bende o hatadan bıktım ve böle giderse ben yeni char acıp gece gunduz kasıcam 15 tatilde geliyor o zaman kadar kasarım valla ama elinde sonunda o char vericekler millet bu oyun o kadar para veriyorum(bende dahıl)ama hiç bir zaman karşılığını alamıyor neden acaba...?[signature][hline]Nick:Qeftes_The_Killer
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxx
Not:Invalid Password Magduru
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 char kastım bırı dıezde mage OsSii dıerı beramusta rogue ::OsSii:: bıdaha char felan kasamam hadi kastın o adamın ustunu nası dızecen +8 shardları felan bıdaha nası bulum :( bence eger ıtem varsa kasın ıtem olmadan lvl hıc bı ıse yaramaz[signature][hline]PARA CİMRİLERDE , SİLAH KORKAKLARDA , KARARDA ZAYIFLARDA OLURSA BU İŞ YÜRÜMEZ ABİ
Sosyal ağlarda paylaş

knightonline nın sıtesı en guvensız sıteler arısında ımıs guvenlık duvarları 0 dıolar bencede aynen oyle suanda chyperda admın felan yok adamlar kenjıronun sıfresını bulmus gırıyolar ıstedıklerı seyı yapıolar bun ss ını aldm eve gıdınce foruma eklerım sızde gorursunuz.[signature][hline]PARA CİMRİLERDE , SİLAH KORKAKLARDA , KARARDA ZAYIFLARDA OLURSA BU İŞ YÜRÜMEZ ABİ
Sosyal ağlarda paylaş

abi ssi gorunce dogruymus dersın adam onune 10-20 tane boss atıyo hepsını dovuyo dusen ıtemlerı alıyo yanındakı chara verıo yaraıkları gorunmez bırı dovuyo hıc bısey yapamıyolar.[signature][hline]PARA CİMRİLERDE , SİLAH KORKAKLARDA , KARARDA ZAYIFLARDA OLURSA BU İŞ YÜRÜMEZ ABİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...