Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evt beyler şifre sorunu Bitiyor galiba.

Air_Wolf

Öne çıkan mesajlar

bende forumda bu bölüme dikkat etmedim az önce bi login olayimda bi bakiyim dedim siteye. mail istiyordu yazdim sonra iş işten gecmiş oldu. gitti güzelim char:) napcam bilmem durumlardan haberi olan varsa konuyu devam ettirin. gayet önemli bence[signature][hline]Deli olduğumuzu iddia etmiyoruz. Onlar gibi değiliz olmakta istemiyoruz
Bateristlerin Buluşma Noktasi
Sosyal ağlarda paylaş

1 yıl beklemem yas olmus 23 bu oyn yuzunden ben askere gıtmedım zaten mayısta gıdecem o zamana kadar pk yapım yeter gıderkende bırıne hedıye edecem tabı char gelırse. xyz benı korkutuyosun.[signature][hline]PARA CİMRİLERDE , SİLAH KORKAKLARDA , KARARDA ZAYIFLARDA OLURSA BU İŞ YÜRÜMEZ ABİ
Sosyal ağlarda paylaş

ben Gold üye değilim yoksa varya bunları aci aci düpelerim söyliyim yani böyle 1 senelik fln araliksiz üyelikle takılsam sonra bu salak salak seylerle takılcam sonra bekle sallanayim olmaz böyle :)[signature][hline]Deli olduğumuzu iddia etmiyoruz. Onlar gibi değiliz olmakta istemiyoruz
Bateristlerin Buluşma Noktasi
Sosyal ağlarda paylaş

dilim yok kanka okusamda anlamıyorum :) nese yaa bende arkadasın charla takılırım 66 rogue +9 shard +8 mırage atack 1950 :) benım adam gelmezse bende onla oynarım napım ama gelecek kardes bunu bil :D[signature][hline]PARA CİMRİLERDE , SİLAH KORKAKLARDA , KARARDA ZAYIFLARDA OLURSA BU İŞ YÜRÜMEZ ABİ
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben bekledim ama umut yok sanırım sadece sitenin şifre bölümünü düzeltmenin bu kadar zaman alacağınıda sanmıyorum..milyonlarca dolar kazanan bir yapımcı elbetteki yanında bu işi bilmeyen amatörler çalıştıracak deil..eminim çalışanlar ve yetkililer profesyonel.ama işlerine gelmiyor..bi char açtım bugun lvl 42 oldum..bu sorun duzelene kadar 60+ olurum heral belkide torunlarım görür sitenin düzelmiş halini..olmaz ya olurda şifreler gelirse yani açtığım charıda hediye ederim birine hayrına :D[signature][hline]LvL :61
Server:Ares
Irk :El Morad
Paper MAge
Np :np :)
CLan :CASTLE
Sosyal ağlarda paylaş

Selam paticik kardeşlerim yaw bu forget pass yerinde giriyom id mi yazıyom şifre gelmeyen e-mailimi yazıyom benden secret questionu istiyo onu hatırlamıyom ama cvb aklımda :D Sizden ricam eer eski ko varkenki secret soruları hatırlıyan varsa yardımcı olabilcek var mı bu konu hakkında msn ve mailim [email protected] Plss YARDIM bari sorunumu belki bole çözüerim hiç sanmıyom ama inş olur... :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...