Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifr bölümü hacklenmiştir

Ve_GerceK

Öne çıkan mesajlar

Evet herkese geçmiş olsun istanbul portakal cafe elemanları yani bizer KO şifre bölümünü ele geçirdik ee hak etmişlerdi bunu eski charlarınıza veda edin çünki hiç bişeklide gmler bile size geri veremez gold prelerde işe yaramaz canalrım. Nefalatcım seni banlayalanlar belasını buldu hiç üzülme Junki kardeşin intikamını acı aldı yaşasın portakal..........
Sosyal ağlarda paylaş

senin cem yılmazla bi akrabalığın var mı bakim ?

said:
Ve_GerceK, 12 Aralık 2005 13:43 tarihinde demiş ki:
Evet herkese geçmiş olsun istanbul portakal cafe elemanları yani bizer KO şifre bölümünü ele geçirdik ee hak etmişlerdi bunu eski charlarınıza veda edin çünki hiç bişeklide gmler bile size geri veremez gold prelerde işe yaramaz canalrım. Nefalatcım seni banlayalanlar belasını buldu hiç üzülme Junki kardeşin intikamını acı aldı yaşasın portakal..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:

kolaymı sanıyorsun ? sen heralde forum un şifre bölümünü hackladın sitenin şifre bölümü die birşeydemi var cıx cıx =)[signature][hline]KaDıNLaR 4 HaYVaNa BaYıLıRLaR; YaTaKTa 1 KaPLaN,KaPıDa 1 JaGuaR,üSTLeRiNDe 1 BiZoN Ve BuNLaRıN TüMüNü oNLaRa SaĞLaYaCaK 1 EŞŞEK=)
Sosyal ağlarda paylaş

Lol o cafe ben gitmiştim şehir dışına çıkacaktım otombusun kalkmasına 1 2 saat vardı girem takılam dedim.
Orda çalışan elemanlardan biri ozel bir kurumda sistem muh. okuyordu.Bari size akıl verseydi bole bir konu açılırken.
Şifre bolumu die birşey yoktur.+ SQL datalarını almayı başardık deseydin inanırdım cunku orda baya bir bilgisayar var bağlantısıda uydu bağlantısı demek oliyorki deneme yanılma yontemi ile kısa bir surede KE gibi bir sistemi krabilirlerdi.Ama arkadaşımız hack olayına yeni bir teori getirdi.ŞİFRE BOLUMU : Pp güldürdünüz beni hehehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hackersin, 12 Aralık 2005 14:09 tarihinde demiş ki:
senin cem yılmazla bi akrabalığın var mı bakim ?

said:

Azuahahahhasfgaişghas süpersiniz bea:D
YAKARIZ LAN BU GEZEGENİ!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar marifet mi?bi de yazıyor ya allahım deli edecek beni.adam gibi iş görün MİLLETİN HAKKIYLA EMEĞİ İLE CHARI İLE OYNAMAYIN SONUNDA SIRA SİZE DE GELİR SOYUNUZ KURUTULUR ELBET!!!!!!!!![signature][hline]Nick: ::MaHoNi::
Class: Shadow Knight
Server : Xig.
Clan:Cause Of Death
LvL:6x
Np:1xx k

Nick: Mrs_Frenzy
Class: Elemental Lord
Server : Cyper
Clan:The Mask
Np:2x k
Sosyal ağlarda paylaş

Aferin Ve_GerceK, süpermişsiniz gerçekten.

Bu arada Kaladze; o imzanı değiştiriyorum, mesajlarını da siliyorum.

Bu vesileyle de açık uyarı yapıyorum hepinize; herhangi bir küfür veya küfür kısaltması gördüğüm imzanın sahibini süresiz olarak banlemekle kalmayacağım, gelmiş geçmiş tüm mesajlarını da sileceğim patiden, bize hiçbir zaman rahatsızlık vermemiş gibi olacak. Kaladzenin tüm mesajlarını sildim, account şimdilik açık.

[Bu mesaj Nefr tarafından 12 Aralık 2005 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya reklam diil yediği haltı ii bi şekilde gösteriyor.bu adamlar benim charımı hackledi ve cafemdeki 3 charın soyulmasının sorumluları bunlar!!hacki ii bi şey gibi gösteriyor ya allahım gerçek hayattaki en büyük eziklik bu işte[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::
Class: Shadow Knight
Server : Xig.
Clan:Cause Of Death
Np:1xx k

Nick: Mrs_Frenzy
Class: Elemental Lord
Server : Cyper
Clan:The Mask
Np:2x k
Sosyal ağlarda paylaş

said:

HACK HAKKINDA NE BİLİYORSUN? EMBESİL HERİF![signature][hline]
Kim Bu Pislik?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...