Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dikkat! Herkes okusun ve dikkat etsin!

bilinc

Öne çıkan mesajlar

Eskiden blinking yani oyuna ilk girdiğinizde yanıp sönme işlemi olduğu anda mobslar size dmg veremiyordu. Şu an ise blinking anında mobslar size dmg verebiliyor. İşin kötü yanı blinking olduğunuz için ne pot içebiliyorsunuz ne de herhangi bir skill kullanabiliyorsunuz sizi kurtaracak. O yüzden bütün arkadaşlara tavsiyem charlarını oyundna çıkarken mobslardan uzak bir yerde yada en garantilisi townda bırakmaları...
Ayrıca boss keserken öldüğünüz de rezz yediğinizde kalktığınız anda boss size blinkingin bitmesini beklemeden vurmaya devam edecektir. Bu yüzden rezz olduktan sonra olabildiğince çabuk kaçın ya da hemen town alın.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

o dediğin cz de blinking olmadığı için...

Ayrıca rezlenirken rezleyen adama sizi öldüren bossu uyutmasını söyleyin... Böylece sorun olmaz sanırım...

Bu arada ty bilinc;)[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu olayı acı bi şekilde öğrenmekle kalmayıp defalarca yaşadım bu olay yüzünden dün yaklaşık olarak 7 kere öldüm :([signature][hline]BlackBox1 demişki :
Sarsie ve bizim bilinç kavramramlarımız biraz farklı... Onun bilinçli yaptığı şeyler çoğumuzu bilinçsizliğe sürüklüyor.

Yılın Topiği :D :http://forum.paticik.com/view.php?id=156654&page=1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...