Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kolum çıktı :(

codename_curse

Öne çıkan mesajlar

busabahh okulsa voleybol oynarkrn ters bi hareket yaptım ve çıktı
hastanede yerine oturtdulsr türk filmi gibiydi beş doktar ayağıman elimden çekti biri kolu oturttu :)
1 hafta izinliym
yediğim iğneler etkisini kaybediyor[signature][hline]Empires rise and fall, but evil is eternal
forgotten realms campaign settings
forgotten realms 21 kitap(eng)
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun
öyle bir anlatmışsın ki goptum valla :-)[signature][hline]'But I don't want to go among mad people.'Alice Remarked.
'Oh,you can't help that.'said The Cat:'We're all mad here.I'm mad you're mad.'
'How do you know I'm mad?'said Alice.
'You must be,'said The Cat 'or you wouldn't have come here.'
'Alice's Adventures in Wonderland'
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun deneyimli biri olarak, çok dikkatli olmalısın bundan sonra. Şahsen iki kolumuda 3 erden çıkarmış bir şahıs olarak söyliyim ters hareket, basket, voleybol, oynama yumruk atma o kolunla çıkıyor kavgada tek kolla zor toparlıyorsun. Ben yaklaşık 1 senedir çıkarmıyorum eğer kronikleştirmezsen 20 yaşında falan iyileşirmiş oradaki dokular. Ben şimdi ona uğraşıyorum.[signature][hline]"Success comes in cans ... not in can'ts"
Sosyal ağlarda paylaş

ya inelerin etkisi azaldı acıyor artık

not bu arada sol el maus klavye örendim ama yinede sol el yazmam :)
edit: yine de yazımm hatası[signature][hline]Empires rise and fall, but evil is eternal
forgotten realms campaign settings
forgotten realms 21 kitap(eng)

[Bu mesaj codename_curse tarafından 06 Aralık 2005 19:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aman dikkat bir kere kol cıktımı artık alısıyor, cok ani hareketlerde bulunma tekrar cıkabilir, cok fazla cıkmaya baslarsa işte o zaman kötü. Gözünü korkutmak gibi olmasın dikkat et =)

Geçmiş olsun.[signature][hline]I still feel the pain..
I still feel your love..
I still feel the pain..
I still feel your love..
Satılık Yepyeni Wow

Sosyal ağlarda paylaş

bnm de çkmştı 2 kez kolum
bağdat caddesine atmışım kendimi 2 3 yaşındayken annem tutmuş çekmiş kolumu..çekiş o çekiş :)
geçmiş olsun..[signature][hline]Dynun, 12 Kasım 2005 09:40 tarihinde demiş ki:
Gelin tanış olalım,
Aylardan da Kasım.
Rira ediyorum canım patilerim
Biraz uslu olalım.
Israr edersen eğer cıvıtıcam diye
Çok dikkat et baş harflere

[Bu mesaj pogodi tarafından 06 Aralık 2005 21:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde iki hafta önce sağ serçe parmağımın en üstteki kemiği çıktı düştüğüm için. Hala parmağımı kapatamıyorum tam olarak ve feci bir ağrı hissediyorum zorlayınca. İlelebette böyle kalabilir. Şu birkaç hafta içinde hiç kolunu zorlama. Yaşın gençse zedelenen dokular çabuk toparlıyor, ama bizden geçmiş artık sanırım:(...[signature][hline]Hatalıysam 155
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...