Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu devirde babana bile güzenme!

Sarsie

Öne çıkan mesajlar

Evet güven kalmamış.Bunu kendim için sölemiyom herkezi ilgilendiren bişi,artık kimseye güvenesim yok,Arkadaşıma bi miktar para verdim babası parayı verdi ona baya zengin babası ona para gönderdi ben zordurumda kaldım 10 milyon istedim bana "babanın parasımı lan bu!"dedi ve dışarı attı zaten knightonline de hack yedim oyunu bıraktım.1 ay sonra bi 10 milyon istedim hayır dedi benden isteyince tamam ii güzel ben ondan isteyince olmaz!size tahsiye bu devirde babana bile güvenmiceksin.bu olay derinden vurdu,bi yandan aşığım,bi yandan oyuna üzülüyom bide bu çıkınca öldüm sayılır.bu sefer kim kandırıcak acaba kim arkadan vurcak.[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

ko mu gitti inanmıyorummmmmmmmmmmmmm :((8888(((8888888((( yapma be[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Anelor, 11 Aralık 2005 14:31 tarihinde demiş ki:
nie uzulmesin
hack yedim zhuehuaehuaehua kac ay oynadik lvl kaca geldik aheuaehua nasil yedik hacki cok eylenceli emegime zoktular ne guzel oldu mu desin?

lol arkadaşım, hayatta üzülecek daha ciddi şeylerin var hacklenir sinirlenirsin söversn 2 dk sonra geçer ko için üzülüyosan senin hayatın boşa kurulmuş demektir. NOKTA[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum

Kuş avcısı, yedirmem helvamı!
Sosyal ağlarda paylaş

@mike:
ya arkadasim :D
ben hayatta uzulucek baska bisi yok mu dedim
simdi bende sevmem ko yu gerci ama
adam kasmis o kadar bi lvl a gelmis
bi bakio hack yemis yazik lan :D
ben uzulurdum yani[signature][hline]Angelotti, 13 Kasım 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
bazen ayak parmaklarımla burnuma dokunurum fantazi olsun diye

Benim Boslugum
Sosyal ağlarda paylaş

@fuckir
ya allahım sen yatarken oyunamı dua ediyosun, yemek yerken ko yu mu dusunuosun, tuvalete giderken ko mu dıosun. Saçmamısnız nesiniz, 10 dk üzülürsün geçer bider. Hacklenmiştir arkadaşı tarafından içine oturur tamam iyi güsel 5 dk sonra biter. tek üzüleceğin şeyin ko mu senin? bukadar boşmusun? Hayatında daha ciddi şeyler yokmu? ne bilim sevgilini düşünmek, ailene nasıl yararlı olabileceğin, dersin vsvs ?! bissürü ciddi şey varken buna takılıp günlerce ağlayan hatta bunalıma giren insanlar zinciri görmek istemiyorum. Kişiselin içine etmeyin başka konularda hassasım ama bunda dayanamıyorum tam garbage lık konu ya. KO DA ITEMIMI ÇALDILAR AGLAMAK ISTIOM ANANA BILE GUVENME die thread açarsınız birazdan.[signature][hline] i own j00
bLogger Mike

[Bu mesaj Mike tarafından 11 Aralık 2005 14:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Anelor, 11 Aralık 2005 14:38 tarihinde demiş ki:
@mike:
ya arkadasim :D
ben hayatta uzulucek baska bisi yok mu dedim
simdi bende sevmem ko yu gerci ama
adam kasmis o kadar bi lvl a gelmis
bi bakio hack yemis yazik lan :D
ben uzulurdum yani

ben koyu severim hatta oynarımda. Şu sıralarda oynadığım 2-3 oyundan biridir. Ama hackleseler 10-15 dk kafama takarım sonra amaan derim geçer giderim. günlerce bunalıma girmem, gelip babana bile ki hackleyen babasımı onu bıle anlamadım güvenme diye thread açmam orda burda.[signature][hline] i own j00
bLogger Mike

Sosyal ağlarda paylaş

Sen gelmişsin serverda lv 62 onca uğraşmıssın kasmısın emekle yapmışsın.sonra hack yedin 5-6 tane çar açtın hepsi lv 55-63 gibi hack yedi üstüne bi lv 42 daha hack yedi.onca emek sonra arkasından kız meselesi onun arkasından arkadaşın arkandan vursun düşün!!!!!!!!!![signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ko ya kafam girsin bi kere
onu bi kenarda tutalim
simdi ya gidin baska bi
oyun oynayin daha kaliteli bisi
hem bole hack mek olaylari da olmaz
sonra bencede uzulursun falan kafayi yersin
ama babanla ko nun ne alakasi war?
baban mi hackledi?
öeh sacmaladim
neyse ben diabloya devam byes :D[signature][hline]Angelotti, 13 Kasım 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
bazen ayak parmaklarımla burnuma dokunurum fantazi olsun diye

Benim Boslugum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sarsie, 11 Aralık 2005 14:42 tarihinde demiş ki:
Sen gelmişsin serverda lv 62 onca uğraşmıssın kasmısın emekle yapmışsın.sonra hack yedin 5-6 tane çar açtın hepsi lv 55-63 gibi hack yedi üstüne bi lv 42 daha hack yedi.onca emek sonra arkasından kız meselesi onun arkasından arkadaşın arkandan vursun düşün!!!!!!!!!!

hmm kız meselesi 2. plan yani o_O tmm sen üzül ben kasıcam sana bi char söz.[signature][hline] i own j00
bLogger Mike

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...