Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifre kaybı ve egri alma hakkında gm yanıtı

Ve_GerceK

Öne çıkan mesajlar

Charım gitti birçok kişi gibi. Ben tabi sadece maille yetinmedim uğraştım aradım buldum numaralarını ve çok iyi ingilizce bilen bir arkadaşımla konuşturdum james denen alçak şerefsizi. Soyledikleri kısaca şu; (Bu arada arkadaşım ben ingilizim dedi!)
Şifre sorununu hallediyorum gir hemen mailine bak ve kimseye bahsetme yolladığımdan. Özelliklede türkler! Onları bu oyundan uzaklaştırmanın tek yolunun bu olduğuna inanıyoruz. Bize böyle olsun istemezdik ama çok dupe yapıyorlar sisteme zarar veriyorlar. Ve ancan böyle uzaklaştırabileceğiz. Ip lere yasaklama koymakta bir şey ifade etmiyor bir şekilde ulaşıyorlar ve yine zarar veriyorlar. Eminizki onlar bu oyunda olmadığında çok daha rahat oynayacaksınız. Yaa aynen boyle dedi adam önceden onları arayan ANY kardeşim sen ve ben şanslıyız ya kalanlar? Yazık doğrusu o kadar emeğinize ve zamanınıza. Bu oyunu yönetenelre lanet olsun. Özelliklede sen Blackwinds! adamları bu şifre kaybı olayına yönlendirdiğin için sana haram olsun aldığın maaş. Şerefsiz bir TÜRKsün sen!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

james e ulaşmak bu kadar kolay mıydı be. tel nosu verde bende arayayım abimle konustururum bende :D saka bir ya na ciddi mi bu ?[signature][hline]Artık oynamıyacagım bu oyunu zaten Oss vardı bu sene son olaylarda (sifreler buglar ) iyicene tuzu biberi oldu. Arada sırada takılacam buraya...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada
dupe vs seyleri bahane edipte türkleri uzaklastirmalari ilginc kendi aciklarini kapatmaya calismiolarda türklere b*k atiolar harbiden LOL bu adamlar su jamesin telini versene hepimizi k2 nin telefonlarini arayip sövelim :D:D:D[signature][hline]::Ujio::
( areste satilik ron's staff +7 ve wreath erenion+7 pm me... )
Sosyal ağlarda paylaş

Seninle sidik yarışı yapcak değilim
Ben xigenondaki lvl61 charımla şifre değiştirme açıldığı gün herhangi bir işlem yapmadım herhangi bir durum olmaması için
ama sen lvl65 lik charınla bunu yaptın, karakterine giremiyorsun ve başkasına salak diyorsun, bence burada kendine biraz göz atman gerekiyor, ama moralini bozma bazı şeyler hata yaparak gelişiyor ve önemli olan hataları böyle bir oyun gibi basit şeylerde yapman
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün pazar evimdeyim ve KO oynuyorum keyifle ama senin KO dan başka işin yok ve karakterine giremiyorsun bütün gün evdeyken ne kötü neyse onu bir kenara bırakıyorum, shard+9 unla hava atıyorsunda şu anda dupe çalışmalarına başlamışsındır zaten malum karaktere girilmiyor, bendede 2 tane shard+8 ve +161 dex bonusum lvl61 de 1900 assassin attack powerım var hava atmıyorum çünkü dupe ama sen benim shard+9 um var susmalısın diyorsan sadece yaşını belli edersin, bu arada KO oynarken sütlü nescafe içiyorum :))
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kardeşim oranizdan buranızdan uydurmayın hikayeler bu olay sadece türklerin başına gelmedi ki bir çok kullanıcı bu durumda, ve büyük ihtimalle halledilecek bu sorun , kasıtlı yapılan bişey de değil...AMAAAA olduda açmadılar charlari ozman toplanıp gider, gm,admin, head admin elimze ne geçerse ............!!![signature][hline]server:ares
LVL:62 %0.23 :P
Elemental lord
np:100k+
clan:Satanic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...