Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez czde Kosp Diyenlere Cevap.

Zampirik

Öne çıkan mesajlar

said:
AKI, 10 Aralık 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
aslında kosp veya wall hack kullanmadıgını dusunmedım degıl, ama harbiden aklımdan geçti bu herıfler 3-4 okcu geçmişler yukarı gelene z yapıp cakıyoda olabılırler dedım nası aklıma geldı bole bısı dersen gene burda patıcık ko bolumunde bı arkadas yazmıstı 5-6 okcu czde gecıyolar bı yere karsıdan gelenı ındırıolardı dıye. kosp u gercek anlamla gostere gostere kullanan 3-4 kısıye rastladım ikisinin nickini hatırlıyorum biri :Zebrano: biri Caris onlarında elımde ss leri var ve gerekli kişilere gönderildi. ha size gelince cok guzel bi taktik bizim ob nin önünde beleş np almamızı gayet guzel sekılde engellıyosunuz ustelık ıyıde nps kasıosunuz. bu diez kosp olayını guzelce acıkladıgın ıcın t$kler

Evet Storm kardeş senin meteorları yemekten bıktığımız için öyle bi taktik buldum :) Human olduğun halde bu şekilde konuşmana sevindim. zamanında sen çok kestin bizi. bu aralarda biz seni biraz hırpaladık ama idare et artık sebeplerini açıkladım yukarda :) Herşeyim üstüne yemin ederim ki, söylediklerim doğrudur. ya kosp kullansak neden yarım saat sizin gelmenizi bekleyelim orda durup. açarız kospları 5 okçu geliriz sizin towna. daha çok np gelir. bazılarınız yolda ölmez onları da biz alırız öye değil mi ? :) Herneyse. bu çocuklara pelerin almadan banlanmim de, sonrası önemli değil. isteyen istediğini söylesin. Bu arada sende oldukça iyisin :) banlanmazsam oyunda kesişmek dileğiyle ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zampirik, 10 Aralık 2005 14:41 tarihinde demiş ki:
Fukara kardeş oyun boyunca 3 bilemedin 4 kez gördüm sadece Seni. Ne aposata ne başka yerde lvl kasarken ben Sen yoktun. ilk gördüğümde savaş kaptanıydın. Sonra cz de gördüm 2 kez. en son item verene pelerin aldırılır, bilmem ne kadar np var diye bağırınıyordun cz de. artık seni eskisi kadar tınlamıyorlar diye mi, yoksa başka sebeplerden mi artık böyle çirkinleştin. Sen beni nerde gördün de atıp tutuyorsun böyle ey kardeş. beni bu oyunda tanıyanlardan sadece bi kaç kişi sevmez. herkesle iyi geçinirim. onlarda KS yaparken niye yapıyosun kardeş dediklerim. tabi bunu sorduktan sonra gün yüzü görmemiş küfürler yiyip, oyundan soğudum alt-f4 yaptıran şahırlardı. belki biri arkadaşındır. kim bilir. inşallah charını iyi paraya satarsın da harcadığın zamanı bari amorti eder biraz.

[Bu mesaj Zampirik tarafından 10 Aralık 2005 14:54 tarihinde değiştirilmiştir]

ummm...

Ben aLdım duyumLara dayanarak senin kospcu oLduunu söyLüyorum .. duyumLarım sağLamdır... bi anda yırtık dondan fırLar gibi çıktın piyasaya...

o shout peLerin aLdırıLır hikayesi sadece gırgırdı
arkadaşLar arasında annamassın .

çirkinLeşmedim , çirkinLeşmem akLımda oLanı söyLüyorum ...

ha beni takıp takmasLar seni iLgiLendirmes ... Yannız kaLmadım hiç kaLmamda eveaLLah...

bi çifte air_woLfa çöğdürecem...

cheattan banLanan benmiyimde çamur atıyoLar diyosun ?...[signature][hline]Fukara

LVL 61,ELEMENTAL LORD
nps : 15x.xxx
nation : karus
server : dies

Charımı Satıyorum YTL karşıLığında ANKARA içi görüşmek isteyenLer PM ATSIN

Sosyal ağlarda paylaş

kesmeye kesilmeye tabiki marifet bulunmazda 256 ramli bi makinede oynuyorum ve oyun acayip kasıyo ornek 2 nova gelsın 5 sn kasıyo goruntu :) ondan gerektiginden cok oluyorum oyunda :D neyse kardeşlerim açıklamalar ıcın tekrar tesekkurler[signature][hline]DIEZ
PositivE
The_sTRom
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fukara, 10 Aralık 2005 16:05 tarihinde demiş ki:
said:
Zampirik, 10 Aralık 2005 14:41 tarihinde demiş ki:
Fukara kardeş oyun boyunca 3 bilemedin 4 kez gördüm sadece Seni. Ne aposata ne başka yerde lvl kasarken ben Sen yoktun. ilk gördüğümde savaş kaptanıydın. Sonra cz de gördüm 2 kez. en son item verene pelerin aldırılır, bilmem ne kadar np var diye bağırınıyordun cz de. artık seni eskisi kadar tınlamıyorlar diye mi, yoksa başka sebeplerden mi artık böyle çirkinleştin. Sen beni nerde gördün de atıp tutuyorsun böyle ey kardeş. beni bu oyunda tanıyanlardan sadece bi kaç kişi sevmez. herkesle iyi geçinirim. onlarda KS yaparken niye yapıyosun kardeş dediklerim. tabi bunu sorduktan sonra gün yüzü görmemiş küfürler yiyip, oyundan soğudum alt-f4 yaptıran şahırlardı. belki biri arkadaşındır. kim bilir. inşallah charını iyi paraya satarsın da harcadığın zamanı bari amorti eder biraz.

[Bu mesaj Zampirik tarafından 10 Aralık 2005 14:54 tarihinde değiştirilmiştir]

ummm...

Ben aLdım duyumLara dayanarak senin kospcu oLduunu söyLüyorum .. duyumLarım sağLamdır... bi anda yırtık dondan fırLar gibi çıktın piyasaya...

o shout peLerin aLdırıLır hikayesi sadece gırgırdı
arkadaşLar arasında annamassın .

çirkinLeşmedim , çirkinLeşmem akLımda oLanı söyLüyorum ...

ha beni takıp takmasLar seni iLgiLendirmes ... Yannız kaLmadım hiç kaLmamda eveaLLah...

bi çifte air_woLfa çöğdürecem...

cheattan banLanan benmiyimde çamur atıyoLar diyosun ?...

Duyumunu yerim senin Fukara. Gözün görmüyo mu, oyuna girebilirsem gelirsin townda sol yamçta oluruz genelde. bakarsın adamlara izlersin. bu bu kadar basit. duyumlara göre sölüyosan böle böle diyolar dersin o zaman. sanki 24 saat birlikte oynamışız gibi "kospla kastın" falan demezsin. bak ben kendi gözümle gördüğümü yazıyorum senin için şöle böle diyolar demiyorum. bütün düpeciler kospcular ksciler banlansın ben hiç sebepsiz banlanmaya da razıyım. eyvallah.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zampirik, 10 Aralık 2005 16:10 tarihinde demiş ki:

Duyumunu yerim senin Fukara. Gözün görmüyo mu, oyuna girebilirsem gelirsin townda sol yamçta oluruz genelde. bakarsın adamlara izlersin. bu bu kadar basit. duyumlara göre sölüyosan böle böle diyolar dersin o zaman. sanki 24 saat birlikte oynamışız gibi "kospla kastın" falan demezsin. bak ben kendi gözümle gördüğümü yazıyorum senin için şöle böle diyolar demiyorum. bütün düpeciler kospcular ksciler banlansın ben hiç sebepsiz banlanmaya da razıyım. eyvallah.

uff tamam graLsın ya ...

muhattab oLma deniyor msnden...

uraşmıcam ...

ben bunu biLir bunu söyLerim

yırtık dondan çıkar gibi çıktın piayasaya[signature][hline]Fukara

LVL 61,ELEMENTAL LORD

Sosyal ağlarda paylaş

:) o olmasa daha cok ölürüm ben online oldugu zaman genelde beraber takılırız cunku benı goren her holy priest en azından maliceini atıp townlıyo :) e tabı cureci lazım dimi bide daha kolay kesmemi sağlıyo parasite rullaz :D yasin abim bitanedir bitane ;)[signature][hline]DIEZ
PositivE
The_sTRom

[Bu mesaj AKI tarafından 10 Aralık 2005 16:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

La warya idris oynarkene senin charLa sLaLomLa party yapıyolar bide çok ii ksaıyolar

bizim partyLe paso karşıLaşıoz onLarLa

ihtiyar herkese

parasite atıyo bana Duff Lost 50 nps tabi :D[signature][hline]Fukara

LVL 61,ELEMENTAL LORD

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fukara, 10 Aralık 2005 16:13 tarihinde demiş ki:
said:
Zampirik, 10 Aralık 2005 16:10 tarihinde demiş ki:

uff tamam graLsın ya ...

muhattab oLma deniyor msnden...

uraşmıcam ...

ben bunu biLir bunu söyLerim

yırtık dondan çıkar gibi çıktın piayasaya

Ya kardeş Sana bişi diyen olmadı ki uğraşmicam diyorsun. gelmişsin yazmışsın cevap verdik. konuda senle ilgili bişi geçtiğini hatırlamıyorum. bak gene başkalarının dedikleriyle hareket ediyorsun. yaw senin aklın yok. MSn den muhattap olma diyorlarmış. neyse. bi anda çıkmadık. 60 olduk cz geldik 1,5 m verip 500 - 500 np ala ala cz de durduk. toyduk piştik. olay bu. ötesi ne. oyunda karşılaştığımız zamanlarda izleyin arkadaşlar dicem başka bişi yok bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fukara, 10 Aralık 2005 16:05 tarihinde demiş ki:

Bu adam yırtık dondan fırlar gibi çıkmadı piyasaya.. Bilip bilmeden atıp tutmayın[signature][hline]Knightten Önce :
1- çok kroydum hiç bişeyden anlamazdım
2-Karıyla kızla işim olmazdı çünkü çok tipsizdim
3- Saçlarımı ortadan ikiye ayırır hiç fırçalamazdım
4-Alem nedir bilmezdim akşam 18.00 oldumu evdeydim
5-Hiç kız arkadaşım olmadı..
6-Arkadaşlarım hep benimle 'dört göz' diye dalga geçerdi
7- Cebimde en fazla 5 milyon olurdu

Knightten Sonra :
1- Hiç bişey değişmedi :D

ShadowHunter
Olimpia
n00bz
lvl5x
Sosyal ağlarda paylaş

Abdurrezzak ı ben de bilirim. Zamanında hep aposların oradan geçerken görürdüm. Hakkıyla kasıyodu gerçekten. Şu sıralarda da hep cz de görüyorum. Yukarı çıkıp z yapıp ok sallıyo, en son gördüğümde kafasında M işareti vardı ama bi aylık np süresi dolduğu için geçti sanırım. Bu arada AbdürRezzak kaç kez clan istedim senden cwp yazmadın öle olsun :([signature][hline]Server: Diez x 2
LvL: 56 / 55 [ Ah Bir 60 Olsam :( ... ]
Race: Mage / Rogue
Clan: Yok / Yok
Sosyal ağlarda paylaş

yav bişey sorucam ben zampirik kardeş sen cem net cafe denmisin yani ordaki efe_007 den bahsediyosanız seninde ordan olmanz lazım bahsettiğim cafe kuşadasındaki cem net cafe...[signature][hline]BlackBox1 demişki :
Sarsie ve bizim bilinç kavramramlarımız biraz farklı... Onun bilinçli yaptığı şeyler çoğumuzu bilinçsizliğe sürüklüyor.

Yılın Topiği :D :http://forum.paticik.com/view.php?id=156654&page=1
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cobra226, 10 Aralık 2005 17:30 tarihinde demiş ki:
yav bişey sorucam ben zampirik kardeş sen cem net cafe denmisin yani ordaki efe_007 den bahsediyosanız seninde ordan olmanz lazım bahsettiğim cafe kuşadasındaki cem net cafe...

Hayır kardeş. O konuda birşey yazan arkadaş başka. onun dediği _EFE_007 partye almıştım. o bize FR verir bizim alt tarafta gezinirdi yem olarak. ona yaklaşanları da biz söylediğimiz şekilde kesmeye çalışırdık. bunu efenin oynadığı cafeden bi arkadaş görmüş ve buraya yazmış. Ben Bursa da oturuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...