Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez czde Kosp Diyenlere Cevap.

Zampirik

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Bu siteye az önce üye oldum bi arkadaşımın söyledikleri üzerine yazma ihtiyacı duydum. Ben diez AbdurrezzaKBinBerraK olarak oynayan kişiyim. Bu kosp diye debelenen arkadaşlara cevabım. be kardeşim cz ye ilk geldiğimde hep söylenen mageler en iyi np yi kasar. eyvallah dedik. ama pelerin yok, kolluk en dandiğinden. adamlar bırak partye almayı selam bile almıyorlardı. bizde yalvaracak değiliz. madem okçuyum okçularla party kurarım dedim. kardeşim sen oraya yaklaştığında elbette 5 ok birden yiceksin. zaten orda 5 okçu var. hepimiz iç içe giriyoruz. Z yaptığımızda hepimiz aynı adamı seçiyoruz ve atmaya başlıyoruz. 60 skilli kullanıyoruz. Buna dayanamazsın elbet. hele mageysen. orda bas bas macro diye bağırdığını görüyoruz. en azından anlıyoruz. Ama insaf. hayatımda ne KS yaptım, Ne NP transfer, Ne Dupe, Ne de Macro vs. gibi programlar kullandım. Çamur atmayın kimseye. Ne ben, ne de clanımda bu saydıklarım alakası olan hiçbir kişi bulamazsınız. Biz clanı daha 30 lardayken açmışız. hala 50 lvl adam da var 62 lvl de. toplama adamla da pelerin almıyoruz. benim hayatımda oynadığım tek oyun bu. hakkıyla, zevkini alarak oynamadıktan sonra bi oyunun ne anlamı kalır? GM tanıdığı olan varsa buyursun izletsin bizi. birtanemizde en küçük bir hile çıkarsa clanımdaki tüm adamlar birlikte banlanmaya hazırız, razıyız. insaf be kardeşim. Ayrıca bi çok human da dahil, diezde istediğinize sorabilirsin beni. Bu oyunu en temiz ben oynuyorum diyenden daha temiz oynarız bu oyunu. evet kesiyoruz. çok şükür iyi de np alıyoruz. bu da okçu arkadaşlarıma bi taktik olsun. alın 5 okçu 2 priest bi mage. mage fr versin aşağıda gezinsin yem. karşı ırk geldiğinde yapın Z yi basın 60 skilline Allah ne verdiyse. görsün o zaman herkes... zorunuza gitmesin mage arkadaşlar, yada peşinde 3 priestle gezen warriorlar. siz 3er 5er keserken bizim zorumuza gitmiyordu. ha söyliyeyim. bir sonraki savaşta yine kaptan olursam bizzat bu şikayetini ben yazıcam yukardam GM ye. yalan, hile hurda da ban sebebidir sitede okumuşsunuzdur. belki bu çamur yüzünsen siz gidersiniz. kısmet.
Neyse oyuna girmem lazım şimdi okçu arkadaşlar bekliyo. biraz daha keselim. malum grade artsın ki çocuklara janjanlı pelerini alayım. 2 olmak üzereyim :) Kalın salıcakla. Herkese iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

evet bende diezde oynadım roguem vardı 63 lvl seni tanıyorum ve gercekten hakkınla oynadıgını biliyorum. ne zaman aposa gelsem sen party leaderıydın kasıordun ediyordun .... yani hiçbi zaman snn kosp kullangıdını görmedimki bi arkadasımda seni sölemişti bana durmadan lvl kasıor hiç hile hurdaya karısmaz die .....eminimki dürüstlere camur atanlar oyunuı camurla oynayanlardır ....[signature][hline]Nick:Kicken
LvL:5x
Server:Ares
Job:Rogue/Archery
Clan:StormEagles
Nation:Human

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Diez oyuncusuyum AbdurrezzakBinBerraK Nick:Bezgin_bekiR aynı zamanda humanım cz de senin ne kadar temiz oyun oynadığını temiz bi oyuncu olduğunu bilirim. Çok iyi bi taktikçi olduğunu da.. Eğer kullanıyosan da hile programı çok iyi gizliyosun ne diyim ;).[signature][hline]İthal Antep Fıstığı Bulunur...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 10 Aralık 2005 13:31 tarihinde demiş ki:
evet bende diezde oynadım roguem vardı 63 lvl seni tanıyorum ve gercekten hakkınla oynadıgını biliyorum. ne zaman aposa gelsem sen party leaderıydın kasıordun ediyordun .... yani hiçbi zaman snn kosp kullangıdını görmedimki bi arkadasımda seni sölemişti bana durmadan lvl kasıor hiç hile hurdaya karısmaz die .....eminimki dürüstlere camur atanlar oyunuı camurla oynayanlardır ....

oyun çamur zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

eyvallah arkadaşlar. biz kimseyle yarış halinde de değiliz, birilerine gösteriyapmak niyetinde de. 50 ye kadar ashlerde kastık. sonra 55 e kadar deruda. 60 a kadar da apos. gece gündüz sadece 60 olmak için uğraştım. ben ve arkadaşım xxxzoxxx. önce iki okçu 60 olduk sonra da 57 ve 60 lvl buffer arkadaşlarla cz ye gittik. şuan 4ümüzün np si yetiyor pelerin için. Bir arkadaş demişti ki zamanında. görsem seni alnından öpecem gördüğüm hakkıyla lvl kasan tek adamsın ama enayisin. kosp kullan sende herkes gibi diyordu. şimdi o arkadaş banlı :) kosptan :D . Arkadaşlar ben oyunu sevdiğim ve şuan iyi dostluklar edindiğim için oynuyorum. şuan benim tek derdim en başından beri beni bırakmayan ve hep yanımda olan clan arkadaşlarıma giderayak bi pelerin giydirmek. Dedim ya toplama adamla yapmadık hiçbirşeyi. bu yüzden rahat olucam giderken. Allah kısmet ederse yakında düğünüm olucak. Ondan sonra oyunda pek göremeyeceksiniz beni. o yüzden kendim için değil geride bıraktığım kardeşlerim için ben bu kadar uğraştım. uğraştık. kimse kimsenin hakkını yemesin. evet air_wolf kesersin elbet kardeşim helal olsun. inşallah daha çok geliştirirsin kendini. he bu arada itemlerimi söylim arkadaşlar. elimde +7 ix var. üstümde 3 parça chitin. 2 full plate. bankada da 9 m para kaldı. cz de manaya yatırdık hepsini. yani görevi yapınca pelerin için borc para alıcam arkadaşlardan :) ben bu oyunu böyle seviyorum be. eziğiz ama ezilmedik en azından kimseye ;) Selametle..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zampirik, 10 Aralık 2005 13:55 tarihinde demiş ki:
eyvallah arkadaşlar. biz kimseyle yarış halinde de değiliz, birilerine gösteriyapmak niyetinde de. 50 ye kadar ashlerde kastık. sonra 55 e kadar deruda. 60 a kadar da apos. gece gündüz sadece 60 olmak için uğraştım. ben ve arkadaşım xxxzoxxx. önce iki okçu 60 olduk sonra da 57 ve 60 lvl buffer arkadaşlarla cz ye gittik. şuan 4ümüzün np si yetiyor pelerin için. Bir arkadaş demişti ki zamanında. görsem seni alnından öpecem gördüğüm hakkıyla lvl kasan tek adamsın ama enayisin. kosp kullan sende herkes gibi diyordu. şimdi o arkadaş banlı :) kosptan :D . Arkadaşlar ben oyunu sevdiğim ve şuan iyi dostluklar edindiğim için oynuyorum. şuan benim tek derdim en başından beri beni bırakmayan ve hep yanımda olan clan arkadaşlarıma giderayak bi pelerin giydirmek. Dedim ya toplama adamla yapmadık hiçbirşeyi. bu yüzden rahat olucam giderken. Allah kısmet ederse yakında düğünüm olucak. Ondan sonra oyunda pek göremeyeceksiniz beni. o yüzden kendim için değil geride bıraktığım kardeşlerim için ben bu kadar uğraştım. uğraştık. kimse kimsenin hakkını yemesin. evet air_wolf kesersin elbet kardeşim helal olsun. inşallah daha çok geliştirirsin kendini. he bu arada itemlerimi söylim arkadaşlar. elimde +7 ix var. üstümde 3 parça chitin. 2 full plate. bankada da 9 m para kaldı. cz de manaya yatırdık hepsini. yani görevi yapınca pelerin için borc para alıcam arkadaşlardan :) ben bu oyunu böyle seviyorum be. eziğiz ama ezilmedik en azından kimseye ;) Selametle..

helal sana :-P[signature][hline]:hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Abdülü tanırım adam nederse doğrudur. lvl 40+ zamanlarında hep aslerdeydi sonra dediği gibi deru aposlarda saatlerce kastı. Hatta ilk iron bowunu aldığı günü hatırlarım :D neyse görevde tankınız da hazır pm atarım sana. bye[signature][hline]Knightten Önce :
1- çok kroydum hiç bişeyden anlamazdım
2-Karıyla kızla işim olmazdı çünkü çok tipsizdim
3- Saçlarımı ortadan ikiye ayırır hiç fırçalamazdım
4-Alem nedir bilmezdim akşam 18.00 oldumu evdeydim
5-Hiç kız arkadaşım olmadı..
6-Arkadaşlarım hep benimle 'dört göz' diye dalga geçerdi
7- Cebimde en fazla 5 milyon olurdu

Knightten Sonra :
1- Hiç bişey değişmedi :D

ShadowHunter
Olimpia
n00bz
lvl5x
Sosyal ağlarda paylaş

Abrurrezzakin party'sinde bende bulunuyordum dün bi başlikta açilan msj için söyledim ona gel foruma yap açıklamani umarim dün CZ'de ORC Town Tepe'de duran 4-5 okçunun Kosp vs program kullandiğini iddaa edenler umarim bu msj yeterlidir arkadaşlar.

Herkeze iyi oyunlar.[signature][hline]Server / Diez
MEDMAN 6X
Shadow Vain
Karus
Clan : WinnerS
Sosyal ağlarda paylaş

Valla forumu sürekli okuyorum abdurrezzak arkadasimizi cz den taniyorum town un önünde gayet normal bi şekilde duruo çocuk kosp kullandığını zannetmiyorum süreklide partileri kendi kurup partice takılıolar human kardeşlerin gücüne gidio sanirim böle şeyler gocunuyolar biz onlarin townu bastiğimizda biz giren oklari hiçte böle topiklerde dile getirmiyoruz!..Ordada kosp vardir mutlaka.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Human'larin gücüne gitti kesilmek.

Şimdi şöyle düşünün Mage party ve hepsi aynanda nova salliyor bu macro mu ? O zaman town rush'a gelenlerin hepsi macro kullaniyor archer'lara bu kadar kötü bakma zihniyetinden kurtulmak gerekiyor sirf bu yüzden asas olacağim.[signature][hline]Server / Diez
MEDMAN 6X
Shadow Vain
Karus

[Bu mesaj lolo tarafından 10 Aralık 2005 14:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Abdulrezzakbinberrak'ı gördüm czde hatta aynı partydeki _EFE_007 yi tanıyorum efe abi yem olr fr basar orada 4~5 okçu aynıanda asılırlar...
Kosp yoktur okların gidişi bile görünüyor.
Efe abiyi cafeden tanıyorum orada gördüm bu olayı.Çok mantıklı bir plan ama yinede biraz daha hızlı olmaları lazım efe abi gördüğümde 2 3 kere yattı.Asas gelip çizdi kaçtı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Fukara kardeş oyun boyunca 3 bilemedin 4 kez gördüm sadece Seni. Ne aposata ne başka yerde lvl kasarken ben Sen yoktun. ilk gördüğümde savaş kaptanıydın. Sonra cz de gördüm 2 kez. en son item verene pelerin aldırılır, bilmem ne kadar np var diye bağırınıyordun cz de. artık seni eskisi kadar tınlamıyorlar diye mi, yoksa başka sebeplerden mi artık böyle çirkinleştin. Sen beni nerde gördün de atıp tutuyorsun böyle ey kardeş. beni bu oyunda tanıyanlardan sadece bi kaç kişi sevmez. herkesle iyi geçinirim. onlarda KS yaparken niye yapıyosun kardeş dediklerim. tabi bunu sorduktan sonra gün yüzü görmemiş küfürler yiyip, oyundan soğudum alt-f4 yaptıran şahırlardı. belki biri arkadaşındır. kim bilir. inşallah charını iyi paraya satarsın da harcadığın zamanı bari amorti eder biraz.

[Bu mesaj Zampirik tarafından 10 Aralık 2005 14:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeş ağrımıza gidiyor. bilen bilmeyen atıp tutuyor. hile hurda bilseydik shellerle +8 lerle gezerdik şimdi. hep kesmeye alışmışlar şimdi zoruna gidiyo milletin. oyuna girdiğimizde sabahları nerdeyse marchant acacak humanlar orgların townda. bizim party toparlandı mı kendin görüyorsun işte orda. ya olay tek Z ve 60 skilli.. bununla kospu ayırd edemeyecek adam bu oyunu niye oynuyor hala! iyice soğutcaklar oyundan. zaten bu oyunun açıkları yüzünden tadı kaçtı bide bu herifler sayesinde çekilmez olucak. inşallah kazasız belasız şu görevi yaparız da gözüm arkada kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında kosp veya wall hack kullanmadıgını dusunmedım degıl, ama harbiden aklımdan geçti bu herıfler 3-4 okcu geçmişler yukarı gelene z yapıp cakıyoda olabılırler dedım nası aklıma geldı bole bısı dersen gene burda patıcık ko bolumunde bı arkadas yazmıstı 5-6 okcu czde gecıyolar bı yere karsıdan gelenı ındırıolardı dıye. kosp u gercek anlamla gostere gostere kullanan 3-4 kısıye rastladım ikisinin nickini hatırlıyorum biri :Zebrano: biri Caris onlarında elımde ss leri var ve gerekli kişilere gönderildi. ha size gelince cok guzel bi taktik bizim ob nin önünde beleş np almamızı gayet guzel sekılde engellıyosunuz ustelık ıyıde nps kasıosunuz. bu diez kosp olayını guzelce acıkladıgın ıcın t$kler[signature][hline]DIEZ
PositivE
The_sTRom
Sosyal ağlarda paylaş

the strom dün yazdıgın yazıdan sonra açıklamayi tamamen okudugun ve anladiğin için eyvallah.
Bahsettiğin :zebrano: ve caris nick'lerini tanımıyorum onlar hakkında yorum yapmamda yanlış olur.

Bide strom şu meteoru atma karde$ zaten flame'den deli dmg aliyoruz :)[signature][hline]Server / Diez
MEDMAN 6X
Shadow Vain
Karus

[Bu mesaj lolo tarafından 10 Aralık 2005 16:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zampirik, 10 Aralık 2005 13:55 tarihinde demiş ki:

helal olsun aga sana yanlış senden bi ricam var

artıkkesme beni yaa :( her girdigimde klesin yatırıon ... :([signature][hline]Id------->DeLi_WeLi
lwl------->5?
server---> DieZ
karakter-> Ranger
np------> :(
clan----> azemS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...