Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mxo+1

LonelyWolf

Öne çıkan mesajlar

slmlar bugün cd-key satın aldım şimdi patchlerin dl sini bekliyorum. bana biraz oyunu anlatırmısınız? ne yapmam lazım? grind sistemi nasıl? şehir nasıl? hangi servera geliim? neyse bunaltmiim...[signature][hline]Bu memleket tarihinde Türk'tü, o halde Türk'tür ve ilelebet Türk olarak kalacaktır... M. Kemal ATATÜRK
66. madde: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes Türktür."
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.onlinecdkey.com/index/ bu siteden aldım fakat ödemeyi paypal üzerinden yaptım...[signature][hline]Bu memleket tarihinde Türk'tü, o halde Türk'tür ve ilelebet Türk olarak kalacaktır... M. Kemal ATATÜRK
66. madde: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes Türktür."
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun ilk onemli ozelligi su genelde bir class secersin ve oyuna onunla devam edersin ama burda ozellik farklı ablityleri bulup upload ettikten sonra tel kulubesine gidip istedigini aklınan silip istedigini tekarar yukleye biliyorsun bu ozgurlugun var ama attribues pointlerine gore bir class ta daha iyi oluyorsun .karakter acarken attribues pointerle ilgili bi ekran gelicek orada
bleif-bosver
percpection-yakın dovus icin
focus-ranged ile ilgili tree lerde iş yapar
reason hacker treesi icin yararlı buna dikkat et en basta yeter
server konusunda recursion serverında bir turk faction ıımız var burası normal server
vector 16 lvldan sonra pvp hep acık oluyor ben burdada oynuyorum .her serverda turkler var sen bilirsin[signature][hline]MrEryan LvL 50.9 recursion
MszE LvL 25.1 recursion
Turquaz LvL 33.6 Vector
Sosyal ağlarda paylaş

sagol recursion a geliyorum. şu an için machines düşünüyorum ama kısmet. peki lvl sistemi nasıl oyunda?[signature][hline]Bu memleket tarihinde Türk'tü, o halde Türk'tür ve ilelebet Türk olarak kalacaktır... M. Kemal ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

ayani lvl neye göre atlıyoruz? en yüksek lvl nedir? tavan yapmış oyunculara özel şeyler olabiliyor mu?[signature][hline]Bu memleket tarihinde Türk'tü, o halde Türk'tür ve ilelebet Türk olarak kalacaktır... M. Kemal ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

lvl i gorev ve archive denen yere gidip boss u keserek yada npc keserek alabiliyosun npc kesme isi baslarda iyi xp geitrmiyor maa sonra gayet iyi oluyor 30 dan sonra.max 50 oluyosun ondan sonra pvp veya eventlar la vakit geciriliyor.oyunun eventları gercekten cok iyi oluyor ornegin morpheus oyuna geldi ve olduruldu.....
bide radio isteasyonlarının duzenledigi ufak eventlar ve partiler var odullu gecenlerde xbox verildi bi partide eglence ust noktada oluyor.[signature][hline]MrEryan LvL 50.9 recursion
MszE LvL 25.1 recursion
Turquaz LvL 33.6 Vector
Sosyal ağlarda paylaş

karakterin adı LonelyWolf lvl4 oldum. operative de ilerlemeye çalışıyorum...[signature][hline]Bu memleket tarihinde Türk'tü, o halde Türk'tür ve ilelebet Türk olarak kalacaktır... M. Kemal ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...