Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yapsammı Yapmasammı ??

Korku

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar ortalık kosp ve koxp ve benim canım sıkıldı bugun guzel bir şey yaptım..
Koxp.3010 Evet arkadaşlar yanlış duymadınız Koxp bir versiyonu yazdım STOP!
Trojan yok ama daha güzeli geliyor..
Adam kosp tıkladığı an 2 3 saniye sonra Pc otomatikmen format yiyecek..

Bilgisayar bida hiç bir türlü açılmayacak sadece Sip Siyah bir ekran Ve bir mesaj mesajı su anda dusunuyorum Program hazır sizce Gm'ler cezalarını vermiyor BEN VEREMMi??

Bunu warezcilere yaydığımda olacakları dusunun :)

Yapsammı Yapmmasammı ??

Yap Diyenler çoğunluk olursa.Programı yakın bir zamanda warezcilere sürecem :D[signature][hline]Tanrıdan Diledim Bu Kadır Bu Kadar Dilek
Bana Kısmet Değil Dızınde Yatmak Aman Aman
Dızınde Yatıpta Yuzune Bakmak Aman Aman

Gel aman aman yanıma kıyma bu yazık canıma
Bir kara kaşın bir kara gözün eriğiyor halına...

Piskopatım Uleeee Tırşık Tırşık
Sosyal ağlarda paylaş

Tıkladığı an format ve bilgisayar bir daha hiç açılmicak... İlginç..[signature][hline]Knightten Önce :
1- çok kroydum hiç bişeyden anlamazdım
2-Karıyla kızla işim olmazdı çünkü çok tipsizdim
3- Saçlarımı ortadan ikiye ayırır hiç fırçalamazdım
4-Alem nedir bilmezdim akşam 18.00 oldumu evdeydim
5-Hiç kız arkadaşım olmadı..
6-Arkadaşlarım hep benimle 'dört göz' diye dalga geçerdi
7- Cebimde en fazla 5 milyon olurdu

Knightten Sonra :
1- Hiç bişey değişmedi :D

ShadowHunter
Olimpia
n00bz
lvl5x
Sosyal ağlarda paylaş

knight online çok düzenli işleyen bir serverya cezasını sen ver :D yaff adamlar daha kendilerine çare bulamıyorlar milletin mağduriyetine çözüm bulamıyorlar parası olan zaten üyeliklerin paralısını alıyor senin yolladığın programada yüksek levellilere gıpta edipte bir anda level atlamak isteyen insanlar kullanmaya çalışacak(sanki leveli yüksek olanların hepsi tüm oyun tarihleri boyunca oyunun yan programlarını kullanan insanların yanında bulunmadılar ) madem o kadar yetenekli isen cezalandırabiliyorsan der olsun diye knightın serverına bir iyilik yap milleti sömürmelerine karşı[signature][hline]Beşiktaş bir eşkiyanın hayata itirazıdır..Susarsa çatışma,konuşursa savaş,yazarsa destan, severse DEVRİM olur
Sosyal ağlarda paylaş

İlk başta hedefim HDD sapıttırmak idi ama sonra vazgeçtim Sadece FORMAT!internet cafeciler geldi aklıma.

Sınıfta bu tur tesler yapıyorduk meslek icabı barı bilgim bir işe yarasın :D[signature][hline]Tanrıdan Diledim Bu Kadır Bu Kadar Dilek

Sosyal ağlarda paylaş

hmmm senbilirsin ama format yeterli sanırım da
bütün sitelere yapamazsın bunu yanı 100bin lerce kosp-koxp cart curt var
nası yapıcan
hadi ekledin adamlar kendilerine üretir cd le dağıtır yine (demokraside çaareler tükenmez)
[spo1=küfür]demokrasinin taaa ........ koyyim[/spo][signature][hline]Alcohol isn't an answer but it makes you forget the question
Sosyal ağlarda paylaş

necisin ki sen meslek icabı format atıyon? donımsal müdahale için programın bulaştığı makinaın bütün reg.lerini bilemen gerkiyo dünyadaki bütün hddlere yazmaya kalksan ki bunu yapman 100 yılını alır bu 100 yıl içinde yeni hddler çıkcağınıda düşünürsek ömrün yetmez. + format yedikten sonra pc nie açılmıyo onu anlamadım tak cd yi yine kur hdd bozcam deme demin anlatığım olaya döner ksıacası hiç bişe yapmazsın... sadece format ötesi yok.. onuda alıp holyone nın xphardformatterıyla yaparsın sen :) (bu arada yorum yacpaksan 9 eylül. porgramlama okuyorum bi şirkette programcı olrak çalışıyorum uzun bi bilgisayar geçmişim var monokron ekran görmüş adamım ben xD )

said:
Korku, 10 Aralık 2005 23:28 tarihinde demiş ki:
İlk başta hedefim HDD sapıttırmak idi ama sonra vazgeçtim Sadece FORMAT!internet cafeciler geldi aklıma.

Sınıfta bu tur tesler yapıyorduk meslek icabı barı bilgim bir işe yarasın :D

[Bu mesaj hackersin tarafından 10 Aralık 2005 23:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hackersin, 10 Aralık 2005 23:35 tarihinde demiş ki:
necisin ki sen meslek icabı format atıyon? donaımsal müdahale için programın bulaştığı makinaın büyün reg. gelrini bilemn gerkiyo dünyadaki bütün hddlere yazmaya kalksan ki bunu yapman 100 yılını alır bu 100 yıl içinde yeni hddler çıkcağınıda düşünürsek ömrün yetmez. + format yedikten sonra pc nie açılmıyo onu anlamadım tak cd yi yine kur hdd bozcam deme demin anlatığım olaya döner ksıacası hiç bişe yapmazsın... sadece format ötesi yok.. onuda alıp holyone nın xphardformatterıyla yaparsın sen :) (bu arada yorum yacpaksan 9 eylül. porgramlama okuyorum bi şirkette programcı olrak çalışıyorum uzun bi bilgisayar geçmişim var monokron ekran görmüş adamım ben xD )

Mesleğim:MCSE+S 3 Sene Yurt Dışında Eğitimlerim Bitirdiğim zaman Türkiyeye Geri Donme ihtiyacı Duydum yapacaksam birşeyler ulkem için dedim..
Şu anda askeriliği bekliyorum Bu arada zaman geçirmek adına 1 aydır filan KE oynuyorum.

Burda kendimi övmekte istemiyorum Sayın Programcı arkadaşıma kısa bir cevabım olacak..
01101010001 01100 01001001001 Cevap içinde saklı kardeşim cöç anla demek istediğimi.Format attırmak nedirki yukardaki gibi 2 satır 01 olayı cozuyor.[signature][hline]Tanrıdan Diledim Bu Kadır Bu Kadar Dilek

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 10 Aralık 2005 23:40 tarihinde demiş ki:
Söyleyipde yapamayanın diye bir laf var bilirmisin....

Senmi uydurdun Kosper ? Forumda bas bas bağırdın iyi gozlem yaparım..Ben kosp kullandım 60+ oldum olimpiada!!!!!

Kosper Sux.[signature][hline]Tanrıdan Diledim Bu Kadır Bu Kadar Dilek

Sosyal ağlarda paylaş

Ayaklarımla okuyorum :D
Tatmin oldunmu oluyorlar demişşş Yeme beni :)

Neyse canım sıkıldı giremde warrioru kasam :)[signature][hline]Tanrıdan Diledim Bu Kadır Bu Kadar Dilek

Sosyal ağlarda paylaş

abicim olay formattan ibaret değil ki onu atarsın yazdım zaten
sen attıktan sonra bi daha hiç açılmıcak diosun oraya takıldım ben (bende övmek istemem ama madem sidik yarıştırıyoz :D MSDN lisansım var...)
said:
Korku, 10 Aralık 2005 23:43 tarihinde demiş ki:
said:
hackersin, 10 Aralık 2005 23:35 tarihinde demiş ki:
necisin ki sen meslek icabı format atıyon? donaımsal müdahale için programın bulaştığı makinaın büyün reg. gelrini bilemn gerkiyo dünyadaki bütün hddlere yazmaya kalksan ki bunu yapman 100 yılını alır bu 100 yıl içinde yeni hddler çıkcağınıda düşünürsek ömrün yetmez. + format yedikten sonra pc nie açılmıyo onu anlamadım tak cd yi yine kur hdd bozcam deme demin anlatığım olaya döner ksıacası hiç bişe yapmazsın... sadece format ötesi yok.. onuda alıp holyone nın xphardformatterıyla yaparsın sen :) (bu arada yorum yacpaksan 9 eylül. porgramlama okuyorum bi şirkette programcı olrak çalışıyorum uzun bi bilgisayar geçmişim var monokron ekran görmüş adamım ben xD )

Mesleğim:MCSE+S 3 Sene Yurt Dışında Eğitimlerim Bitirdiğim zaman Türkiyeye Geri Donme ihtiyacı Duydum yapacaksam birşeyler ulkem için dedim..
Şu anda askeriliği bekliyorum Bu arada zaman geçirmek adına 1 aydır filan KE oynuyorum.

Burda kendimi övmekte istemiyorum Sayın Programcı arkadaşıma kısa bir cevabım olacak..
01101010001 01100 01001001001 Cevap içinde saklı kardeşim cöç anla demek istediğimi.Format attırmak nedirki yukardaki gibi 2 satır 01 olayı cozuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemshit, 10 Aralık 2005 23:22 tarihinde demiş ki:
düşünsene sen bi int kafe işletmecisisin ve deli bi kosper pc yi göçertiyo adamın 5 parası yok zararı nası karşılıcak???? (sanırım hard disk i yakmak gibi bişi yapıcan)

Cafeciler artık Deep_Freeze kullanıyorlar ne yaparsan yap resetle eski halini alıor..
Sosyal ağlarda paylaş

Tam yerine atmışsın walla burdakilerin %90 ı dolandırıcı kosb cu dupe cü Ben sağdece girip millet neler yapıo die okuyorum.Sen ben bunu yapıcam diyince adamlar bunun çaresini aramaya başlarlar.
Yani senin şuan da yapmaya çalıştığın şey kurtlara ben bu kuzuları nereye saklıyım gibi bi soruyu sormaya benzio :D
(Kimse kusura bakmasın)[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:65
np:50k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...