Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OMG jade real olamaz

Virgin_Mary

Öne çıkan mesajlar

hersey bir yana jade de hit oldu :P topic patladı ama buna tartısmaların cok buyuk etkisi oldu evet yeni hitimiz jade_real :D :D

çok surmez k1z1nli hemen damlar buraya hit olmak onun dogasında var kimseye kaptırmaz :D :D :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PSX, 08 Aralık 2005 08:12 tarihinde demiş ki:
hersey bir yana jade de hit oldu :P topic patladı ama buna tartısmaların cok buyuk etkisi oldu evet yeni hitimiz jade_real :D :D

çok surmez k1z1nli hemen damlar buraya hit olmak onun dogasında var kimseye kaptırmaz :D :D :D

Buda alakasiz nie hit olim basligi benmi actim? Burda ciziktirip duruyosunuz siz de hit oldunuz o zaman :D :D :D

Konuyuda siz patlatiyosunuz ben evirip cevirip yerine getiriyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
efendi, 08 Aralık 2005 02:33 tarihinde demiş ki:
Jade Allah aşkına sen kraliçe olunca bana para vericen mi ondan haber ver. Benim çevrem çok geniş bak bi haber salsam en az 50 kişi sana oy verir. Amaaa işte can alıcı nokta: Ya sen beni tanımazsan kraliçe olunca? ya tempra misali (anlarsın ya) Olmazsın dimi? Bana bi shell set çekersin dimi? Çekmezsin sen inan ki çekmezsin. Amaaaa oylar gavura gitmesin o da ayrı bi mevzu.

:) Bu da biz Turkler. Ben sizlerden dolayi cok umitli degilim birsey secilecegime merak etmeyin. Cikip f9 gibi bunun icin potta dagitamam, kizin1 i gibi pianda beyanatta veremem...

Ama siz de biliyorsunuzki kralice olacak olsam Turkler avantajli olurlar. BU bir gercek. El Moradda hatta belki karusda dahil tam bilmiyorum clan yapilarini ilk ondaki tek Turk claniyim. Bugune kadar sadece ve sadece iyi Turk playerlari clanima almak gibi bir iddiam olmasa yuz kere ilk 5 in icine yerlesirdim.Komutan satirlarindan cok didistim Turklugumuze laf atiyolar die.

Sonucta milli oyunumuz degil KO ama :) cogunlugumuza ragmen burada ezilen tarafiz biliyorsunuz ve bu krallik meseleside bunu yikmak icin guzel bir firsat.

Ama burda o kadar cok atip tuttunuzki bana nedendir bilinmez bu yuzden sizlerin oyuna zaten benim guvenim yok.

Ben de bu Gevurlara cok attim tuttum ama beni sizlerden daha iyi anlar ve severler :) ama onlar birbirlerine oy verirler..Bu sebeple kralice olmak gibi bir hayalim yok.

EL Moradin neredeyse tamami Turk ama secimlerin sonunda F9 cikacagina eminim. Nie oy verdin diye sorarsan Pianada oturan 30+ chara soyle cevap vericek " Ya aga adam cok guclu yaaa, bedava da pot dagitiyo" ( bunu denedim ben bu cevabi aldim :D ) ahahahah

:D :D :D

[Bu mesaj JadeReal tarafından 08 Aralık 2005 11:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 08 Aralık 2005 12:25 tarihinde demiş ki:
said:
Polithe1st, 08 Aralık 2005 12:23 tarihinde demiş ki:
poli bi kaç vizeden daha batırırsa bi şey olamicak XD

Aaaaaa Karusta universitemi var? :D :D :D

zzzzz gfdmjkgdfmkdghmweııgjtrgr valla var XD[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage
Np:145k+
Clan:KARIZMA
yıllar geçsede üstünden...
Sosyal ağlarda paylaş

GM yazıktır bak çocuk orc olamadım diye acayip acayip imzalar türetiyor. Pislik de olsa yazıktır beee :P Ujio nun krallığını yiyim ben O kralsa ben Aresin Mıhtarıyım. Oylar Mıhtar SouL a

said:
KiMBUPiSLiK, 08 Aralık 2005 13:08 tarihinde demiş ki:
F9 King Diye 3 kez Yazdi ama yinede ujio graLLLL :horace:
[signature][hline]HuRaFe BuNLaR HuRaFe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beowolf, 08 Aralık 2005 16:50 tarihinde demiş ki:
ece kraliçe demek ya ondan söledim :D

:D BU kadar sacma bir baslik 17 sayfa olmus :)

Bazen dusunuyorum sunlari hep SS alayim biseyler save edeyim yada print alayim :D cok yaslandigimda bakip bakip anarim, gulerim :D

[Bu mesaj JadeReal tarafından 09 Aralık 2005 11:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...