Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OMG jade real olamaz

Virgin_Mary

Öne çıkan mesajlar

said:
JadeReal, 07 Aralık 2005 17:32 tarihinde demiş ki:
kralligin ne ise yaradigini web sitesinden okuyun sonra oyunuzu bilerek verin bence :) Konusmalardan anladigim kadariyla pek bilincli degil kimse...

:)

[Bu mesaj JadeReal tarafından 07 Aralık 2005 17:33 tarihinde değiştirilmiştir]

:P[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 07 Aralık 2005 17:32 tarihinde demiş ki:
kralligin ne ise yaradigini web sitesinden okuyun sonra oyunuzu bilerek verin bence :) Konusmalardan anladigim kadariyla pek bilincli degil kimse...

:)

[Bu mesaj JadeReal tarafından 07 Aralık 2005 17:33 tarihinde değiştirilmiştir]

command' a bakarakta bilgi edinebilirsiniz..[signature][hline]myBraweFRiend
Sosyal ağlarda paylaş

said:
necoooooooo, 07 Aralık 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
bence krallığa en uygun F9DeviL dir..Çünkü her msj attığınızda karşılık veriyor.Bazı kendini beğenmişler ise pm kapalı,msj atsanız cvp vermiyor.

KO da tek başına Breth e girip crystali kırarak np kastirdiği gümleri unutmayalim..

Evet f9 cevap verir cunku 1234565677 tane kendi millettinden insanla oynamiyor :D azicik pm gidiyodur ona. Ayrica krllik secimlerinin gucle tasla alakasi yok siz hala anlamamissiniz neye oy verdiginizi .. F9 kral olmasada tas kircak merak etmeyin. Verdiginiz pot paralari tp paralari F9 un cebine gidecek baska birsey degil hem artik KE de F9 degil F99 gelse brethtte tas kirip altinda yatma zamanlariniz gecti .

Aslinda bu basligi saolsun arkadas bole acmis benim icin ama el moradda oy verebileceginiz iki kisi var :)

Neden derseniz Futulity Yunan Turk dusmani
Epsi Turklere komutan satirindan ettigi kufurler yuzunden az kaldi banlaniyordu.
F9 guclu bir char ama cocuk ve yasadigi ulkenin saat dilimine bile denk gelemezsiniz ki boss drop falan yakalayacaksiniz da %20 exp perioduna denk geleceksiniz. Yada derdinizi hepiniz ingilizce anlatacaksiniz.

O yuzden okuyun diyorum krallik neymis ne ise yararmis

bence iki seciminiz var mantikli olan artik onuda siz bilirsiniz :D :D eheheheh bilmem anlatabildimmi :D ahahahah

hani ben 2 diyorum burda da siz onu 1 yapin ahahahh anlatabildim mi? he? :D :D

[Bu mesaj JadeReal tarafından 08 Aralık 2005 02:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Jade Allah aşkına sen kraliçe olunca bana para vericen mi ondan haber ver. Benim çevrem çok geniş bak bi haber salsam en az 50 kişi sana oy verir. Amaaa işte can alıcı nokta: Ya sen beni tanımazsan kraliçe olunca? ya tempra misali (anlarsın ya) Olmazsın dimi? Bana bi shell set çekersin dimi? Çekmezsin sen inan ki çekmezsin. Amaaaa oylar gavura gitmesin o da ayrı bi mevzu.[signature][hline]HuRaFe BuNLaR HuRaFe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...