Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KnightOnline Mail Degiştirici (KoMail)

xstr

Öne çıkan mesajlar

şimdi hacker lamer sözleri gecdi bu programı kullandım işe yarıyor içinde keyloger felanda yok bu arada buraya attım tabi karşılık bekliyerek ama birkaç kişi geldi içlerinden birtanesi bu msn [email protected] sahibi arkadaş ki kendisi harbi lamer diyebilirim programı istedi göndermeyecegimi söleyince 1-2 saniye bekle olacakları gör diye bir tehtit gibi birşey söledi ve bekliyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu program web sitesi güncellenmeden önce çatir çatir çalişiyordu bende DT 'yi unutmu$tum kaydlourken yazdıgımı sayesinde değiştirdim.Program artik çalişmamakta olup hiç bi zararli yanida yoktur fakat şuan çalişmiyor bir char'im daha vardi onuda dt bulacaktim olmuyor yanii web sitesi güncellendikten sonra program güncellenmedi..

Duyurulur..[signature][hline]Server / Diez
MEDMAN 6X
Shadow Vain
Karus
Clan : WinnerS
Sosyal ağlarda paylaş

yaa :) benden yalvarıpta alamadığın charları başkasına beleşe verince böyle çatladın demek :) elimde hala screenshotları var ama uraşıp koycam durumda deilim cape quest e gidicez ama bana kanka charını ver lütfen dediğini bilirim..

senin durumun aynı kedi ile et durumu gibi :)[signature][hline]Name : MaDDaFaCCa
Clan : yok clan mlan aq çigen dolu bütün clanlar
Level : 53
Nps : 3***
Job : Hunter
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...