Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

__KARYZMA___

iamLight

Öne çıkan mesajlar

Clan suanda full bunu diyebilirim ve 150 k danda asagı clana adam alinmiyo cunku kafaya oynayan bi clan oldu karizma hatır gonul isini geceli cok oldu hatırdan gonulden bizi öpenler cok oldu virgan mary gelirsek onun olayı bende biliyrum[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:144 k
Clan: __KARİZMA__
dip not: elmoraddan donme org kasdfhaskjfhşasf

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 09 Aralık 2005 22:22 tarihinde demiş ki:
Clan suanda full bunu diyebilirim ve 150 k danda asagı clana adam alinmiyo cunku kafaya oynayan bi clan oldu karizma hatır gonul isini geceli cok oldu hatırdan gonulden bizi öpenler cok oldu virgan mary gelirsek onun olayı bende biliyrum
öenmli yeri bilmiyosun birini clana almakta yeteri kadar özgürsünüz ama tam orc a geçerken birini atmakla ne kadar doru yapıldığı tartışılır[signature][hline]Nick:Rodrigueztr
Level:59
Server:Ares
Karakter:Arch mage
Irk:Human
Sosyal ağlarda paylaş

hem illision atmıyorum ama atsamda neden atmıyayım oda skill değil mi siz debuff ı atıyonuz ya atmayın kardeşim alala . buda aynı şey texas saol övgün için ama boşver ben kırıldım clan zaten kendim kuracam girmek için topic açmadım (3 kere söyledim )[signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Server:Ares
Level:61(Shadow Vain)
Np:72k da kaldık level kasıyom
Clan: ::KomCom:: (cafem)
Sosyal ağlarda paylaş

once sunu soyleyim debuff olayını bende hiç sevmiyorum ama oyunda olan bir stratejidir bu isteyen yapan onu ama warrior ve assainlar debuff olmadan hikaye olcagı için mecburlar clan olayını gelince adamlar demeki ortamları belli adamları belli kimseyi almakta istemiyolar...[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iamLight, 09 Aralık 2005 22:12 tarihinde demiş ki:
bu iş ne para ne grade ne +65 işi kardeşim bu iş söz işi bi insanın sözü onun namudur yoksa oyun bir hiç grade sorun olsaydı korneth grade 5 clana girip 4 yapmazdım benim için arkadaşlık

janum şu an grade3 bir clandayım ben girmeden önce grade 5 tiler ama daha önceden tanıyodum singapurlu çok ii insanalr ben oyunda artık türklerden bıktığım için gavurların arasına girmeyi tercih ettim yani bende...Hazır clana girmeyi ben hiç sevemem tek mutsuzluğum arkadaşlarımla ayrı kalmam herkes başka clanlara dağıldı^^...yani benimde senden bir farkım yok....[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iamLight, 09 Aralık 2005 22:30 tarihinde demiş ki:
debuff da bir skill illusion da bir skill debuff atarsın adamın defansını alırsın illusion atarsın attackını düşürürsün yani

illusion attack düşürmez adamı sersemletir yani 20 30 dmg verir sana illusion u massive gibi düşünme!!![signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...