Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefalat:KO yu bırakmadan once hala bu oyuna gercekten emek verenler icin bi kac soz...

Nefalat

Öne çıkan mesajlar

Nefalat benim herhangi bi edite basvurmadan yada gm destegi almadan lvl 67 ye kastıgım bi char.350k npsinin 50npsinde bile ne bir np trans yada ona benzer illegal bisey yok.Scam yada hack turu olaylara hic bi zaman bulasmadım.Itemlarımda herhangi bi abartılık hic bi zaman olmadı ares sartlarına gore.Bu forumlara bu ilk ve son yazısım.Yazmamım sebebiyse benim gibi bu oyuna zamanını veren ve editten uzak kalmıs insanlara bi kac sey solemek...Nefalat bundan bir hafta once banlandı.Banlıyan kisi koladmin jamestir.Ban sebebi ise benim ankarada rtk cafeden bu oyunu oynamamdır.Xigde oynayanlarınız orda gecen noticeleri bilirler:''RTK cafeden oynayan herkes banlanıcaktır...''.Bunun sebebi bazı arkadaslarımla james arasında gecen bazı olaylara dayanıo.Ama bu olayların daima dısında kaldım.James yani the greatfraggle denen adamla hicbi zaman herhangi bi isim olmadı.Buna ragmen sırf bu cafeye duydugu kinden dolayı beni banladı.Ve bu banın hicbi sekilde acılmıcagını ogrendim.Kısacası 1 seneden fazladır emek verdiim char sırf koladminin kaprisinden dolayı gitti.Aynı zamanda james rtk cafedekileri banlıyarak adaleti yerine getirdigin sanıo.Onun gercek adaleti sudur:Insanlardan para alıp charlarını editlemek!(Areste Somethingsmells denen noob bunun en buyuk ornegi).Sonucta bu oyuna zamanını veren sizlere soylicegim sudur gorduklerime dayanarak:KO denen oyun ne harcadıgınız zamana nede harcadıgınız paraya deger.K2 gibi bi yapımcı ve james gibi bi admin olduu surece bu oyun hic bir seye degmez.Bunu anlamak benim bir seneden fazla zamanımı aldı.Umarım sizin icin daha kısa surer...KO sadece bir zaman kaybı.
Bu oyunda hicbir zaman ve hicbir sekilde kendi hakkınızla ve emeginizle dupe yada edit olamadan,kosp yada baska seyler olmadan hicbirsey olamzsınız.İste bu, turklerin en cok bayıldıgı ve aynı zamanda en cok nefret edildikleri KO denen zaman kaybının gercegidir...Hepinize ii sanslar.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun Nefa... Sözlerine eklenecek bir şey yok... Sadece beraber kastığımız günler geldi aklıma... Bütün bizim tayfa falan... O günlerde oyun çok güzeldi...Hatırlarsana ammy dex çıkmıştı bostan bir de shard vermişlerdi klandan ne sevinmiştin...Şimdi shardsız sin yok...Tadı vardı yani...Ne diyelim... Açıkcası hiç bişey...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

belki cok kaba bir öneri olcak ama.. o kadar emek vermişin,bir cok seyden fedakarlık edip o oyunu oymısın bunun karsılıgı böyle olmamalıı bu işinn ucunu bırakammam lazım ki bu NEFALAT sa... ben senin yerinde olsam sizin cafeyi tanıyan biriysee yakın cevreden dirr giderr bulur ve oo banı kaldırmak için ne gerkiyorsa yapardım:hrr:

hector0330
lvl 63
Sosyal ağlarda paylaş

Nefalat senin adına üzüldüm ama emin olki en iyisi olmus bu boktan oyun için arkadaslarımızdan ve sevdiğimiz insanlardan kopuyoruz. Bilgisayar basında gecen onca süre harcanan emek yatırılan para da cabası.Az evvel benimde kafama dank etti.Şöle bir küçükpark yapayım kahvemi içeyim insanların içine karısayım asosyal oldum çıktım.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla nefalat harbi cok üzüldüm abi ya.Senin charininde hastasiydim abi ya o kadar emegin karsilii eer buysa o gm yi yada her ne poksalar abi bulup ... lasim.Zaten abi bu oyun resmen bi tuzak.Hemde insanalrin dis dünyayla iliskisni kesmek icin cikarilmis bi tuzak.Ama oyundan kurtulduna sevindim abi ne diyim hayat her seye ramen güsel yinede neyse abi salla gitsin ya

[Bu mesaj Murtaza tarafından 08 Aralık 2005 12:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten üzüldüm hocam. Lvl lara bakınca aranızda en civciv ben kalıyorum sanırım. Bu oyunu yaklaşık 4 aydır oynuyorum ve 58 lvl mage'im. Şimdi bakıyorum, 1 ayda 55 lvl olan insanlar var. Bugüne dek ne bir hile yaptım, ne nasıl yapıldığını bilirim. çoğunlukla tek başıma veya kendi lvl ımdaki oyuncularla kastım. Yani yüksek lvl bir partide de yatmadım. Şimdilerde olan bitene baktığımda, oyundan yavaş yavaş sıkıldığımı fark ediyorum. Özellikle elindeki yetkiyi adil olarak değil, keyfi olarak kullanan kişileri gördükçe. Seni tanımıyorum. Xigenonda oynuyorum ben. Ama tarz olarak yakın olduğumuzu gördüm. Sadece geçmiş olsun diyor, üzüldüğümü belirtiyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Nefalat kardeş geçmiş olsun en doğrusunu yapmışsın bende bıraktım knight ı 8 aydan fazla zamanımı ve paramı harcadım bu oyuna elime bişey geçmedi.Şimdi Silkroad online a başladım miss gibi şahane ya artık sadece vakit geçirmek için oynuyorum. Knight Empire geldi oyunun suyunu çıkardılar öldürdüler oyunu.[signature][hline]::: Level 61 Paper mage :::
Nation : Karus
Clan : HESPERUS
Server : Ares
NP : 9xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeş çok üzüldüm vallaaa... biz bu oyuna başladıgımızda sadece ares1 vardı. Ve türk sayısıda az idi genelde RUS lar oynuyordu... Hey gidi günler heyyyyyyy.........Benim gördügüm 1 2 saglam assyn vardı o zaman lar onuda dış görüntüsünden saglam sanıoduk (italianjob) eskiler bilir :) ... Bu arada sen KO yu bırakmamıssın KO senı bırakmış :P ben sevindim valla senin adına ... keşke bizide banlasalarda oyunu bıraksak .... :S

[Bu mesaj ghtyu tarafından 08 Aralık 2005 13:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun ama bi anımı anlatim burda hemen.ama inşallah karıştırmıyorumdur.

ben ilk ares te başlamıştım bu illete lvl 51 warirom vardı beramus açılmamıştı daha..ve bu 51 lvl wariorumla (çok buyuk lvl sanıodum o zaman)c.z ye çıktım birgün ve orc lar towna tezgah kurdular tabe bende yattım nefalet ve latyz iki sin dışardalar dı seyrediyom şimdi bende ...bu ikisi çok dikkatimi çekti geliyolardı aradan orc lardan birini alıp tekrar çıkıyolardı..o zaman acaip etkilenmiştim bundan ve beramusta asasine kasmıştım duygulandım beaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...