Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Areste krallık için oyunuzu niye kime verdiniz?

AciDFroZeN

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar buraya sadece kime neden oy verdiğinizi yazınız. Biliyorum bu konu yine uçup gidecek. Gene de uyarı yapayım istedim.

Biz tüm oylarımızı Jade_Real in lehine kullandık. Öncelikle kralın Türk olmasını istedik. Hayırlı olsun...:D Kendisinden bir talebimiz yada kendisine önerimiz olmamıştır. Kendisinin de bir teklifi yoktur...

* İçimizden bazı kişiler de diğer Türk e verdi oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AciDFroZeN, 08 Aralık 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar buraya sadece kime neden oy verdiğinizi yazınız. Biliyorum bu konu yine uçup gidecek. Gene de uyarı yapayım istedim.

Biz tüm oylarımızı Jade_Real in lehine kullandık. Öncelikle kralın Türk olmasını istedik. Hayırlı olsun...:D Kendisinden bir talebimiz yada kendisine önerimiz olmamıştır. Kendisinin de bir teklifi yoktur...

* İçimizden bazı kişiler de diğer Türk e verdi oyunu.

:) :) tesekkur ederim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cHi_cHi_TR, 08 Aralık 2005 12:39 tarihinde demiş ki:
Ben oyumu vermedim cünkü nasıl verileceğini bilmiorum :)

A1 de pianada en dipteki binada Election Com. var oraya gidiyorsunuz Election for a King seciyorsunuz sonra Election secip istediginiz kisinin adini tikladiktan sonra vote diyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 08 Aralık 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 08 Aralık 2005 12:52 tarihinde demiş ki:
Ailecek F9 :horace:

ama King Ujio

Evet F9 olmus kral.. Emin olun sizi cok sallar :D :D

Hayirli olsun diyelim zaten tahmin ediyorduk

Matt iyi Bi cocuktur oyle Digerleri gibi burnu havada gezen bi tip diil bence iyi bi secimdi ..[signature][hline]PaTeTiK CümLeLeRiMi PraTiK YapMan GEReK Bu StaTiK HayaTiEstetik Hale GeTiREBiLMeK iÇiN, PSikoTiK TuTuMu ELasTiK SeKLe KoYMaK Ve GeNeTiK RuH DüZENLeYiCiSiNi DeVReYe SoKMak TEK TaKTiK OLMaLı...
Sosyal ağlarda paylaş

TreMorS, 08 Aralık 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
krakatoa...tek geçerim.
--------------------------------------------------------------------------------

krakatoa bizim bilmedigimiz bir eşşek çeşidimi ????

Senin adın .ötü çağrıştırıyo bişey diyoz mu:-p eziq sen illuminatiyi duymadın mı?[signature][hline]Dön de bak aynaya hey:-p
Sosyal ağlarda paylaş

Kral dediğin biraz cool olucak agbi,krakayoa'yı o yüzden örnek verdim bence futility'de olabilir bilinc de olabilir ama f9 iyi ama biraz çocuksu,ne o öyle loboları dizdi görgüsüz gibi bizde 2şer 3er lobo almıştık o eventta..yakında soyarlar onu muz gibi:-p[signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

orclardan aresmajereye verdim hem ii insan ve hemde türk bence NYchris ve Bobert bu işi yapamazlar..Nychris zevzeklikten başka bişey yapmaz ve Bobertinde sırf oy için yaptıkları afedilemez...(oy için o clan senin bu clan benim günde 5-6 clana girip çıkıyor^^)
2 çarım vardı 30+++2sinide verdim aresmajere'ye ancak seçilemicek......
Kral NYchris olcak am benim içime hiç sinmedi:([signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...