Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

transferle ilgili

lisantus

Öne çıkan mesajlar

Bu Bl hastalığı nerden geliyo bilmiyorum, ama amacın türklerle oynamaksa birsürü türk oyuncu barındıran nispeten yeni server var. Sen bu saatten sonra BL'de bugün bile yeni level 60 olmuş chara sahip olsan ne doğru dürüst PVP yapabilirsin ne PVE yapabilirsin , Türk guildlerde dahil olmak üzere her guildin aylardır yeni üye almadığı , serverın yarısından fazlasının tier1 leri tamamladığı onlarında yarısının tier 2 lerle dolaştığı bi serverdan ne bekliyosun bilmiyorum. Bence Bl olayından yol yakınken vazgeç ve nispeten yeni serverlardaki türk guildlerini ara. Benim şu anda oynadığım The Mealstorm'da bile guildim level 60 dışında doğru dürüst yeni üye almamaya başladı, yakında MC ler falanda başlıyacak yani çok hızlı kassan bile ancak bizim server gibi serverlarda yer bulma şansın varki o bile az. Hele artık guildlerin Onyxia farmlaktan sıkıldıkları BL gibi yerde, yeni char açmak intihar gibi bişey.[signature][hline]Albert Einstain demişki
" 3. Dünya savaşında hangi silahlar kullanılacak bilmiyorum ama 4. sünde insanlar taş ve sopalarla savaşmak zorunda kalacaktır."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rabe, 09 Aralık 2005 08:15 tarihinde demiş ki:
:D komik neredeyse türklerin hepsi hordelerden nefret ediyo :D nedeni ne mekanlar mı hoşunuza gitmiyo yaw :D udcty ogrm süper bence FOR THE HORDE

nerden cıkardın onu? BL horde bir gel bak bakalım[signature][hline]yet another PvPGN site: warcraft3r.mine.nu
Da Blog
BoneSoul - LVL60 Undead Mage - Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

said:
:D komik neredeyse türklerin hepsi hordelerden nefret ediyo :D nedeni ne mekanlar mı hoşunuza gitmiyo yaw :D udcty ogrm süper bence FOR THE HORDE

hakkaten saçma bir yorum olmuş kaç tane Türk Horde guildi var High Warlord Türkler var[signature][hline]Erodash 60 Orc Shaman FW
Ughrukh 60 Orc Warlock Venture Co.
Eroshnak 40 Orc Warrior Venture Co.
Eroshnak 47 Orc Hunter FW
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Chromagus'ta bugün açtım Ud rogue etraf bu saatte boş ama bakıcam bağlantı durumu süper belirtiyim.. nickim Narg hilvl patilerden yardım bekliyorum :)[signature][hline]peace is a lie, there is only passion
through passion, i gain strength
through strength, i gain power
through power, i gain victory
through victory, my chains are broken
the force shall free me
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozii_x, 09 Aralık 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
the maelstrom cok ii dir gelin bence..

geldik bilader lvl 24 undead warrior bile olduk:P sizin guildden(horde turk guildi var onadan bahsediyorum) biriyle konuştum ancak hiç gel guilde alalım lafı edilmediği ve bende beni guilde alın demekten utandıgım için gittim ufacık yabancı bi guilde girdim takılıyoz öle...[signature][hline]Guild Wars
Sardius Dracus-warrior/monk
WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue
Sardokar-Human-Paladin
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

Sosyal ağlarda paylaş

Bence o horde sevmeyenler türkler deil 20- dir.. Horde tarafında (bl) iş güç sahibi yetişkin, kaliteli, profesyonel oyuncular war.. Orgrimmar'ın o sıcaklıını hiç bir ally şehrine deişmem.. İnsan kendini evinde hissedior walla..[signature][hline]Saga continues
Sosyal ağlarda paylaş

said:

horde turklerin cok buyuk bir cogunlugu paticik okuyucusu degil. ya kendi guild forumlarina kapaniyorlar, ya da forum takip etmiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...