Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

neden bu kadar çok şifre topici

xyz

Öne çıkan mesajlar

Kimileri belki kızıcak, hakaret edecek. Ama biz söz var "Tok açın halinden anlamaz" die. Günlerdir cok basit bir şey için bekliyoruz. Çoğu insanın ortak problemi olan "Password Reset Problem" Bu kadar insanı üzen aslında şifrelerini alamamak deil bence. Onları ve beni üzen yetkililerin ilgisiz kalmaları. Belkide ilgisiz kalmıyolar yetkililer ama bunu bizler bilmiyoruz. Bazıları "Ya bu oyun sonucta neden bu kadar üzülüyosunuz" die bir pencereden bakıyolar olaya. Keşke sadece bu oyun olmakla kalsaydı. Üzerine verilen emekler, diyetler var bunu unutmamak lazım. Kimileri sınavlarında başarısız oldu, kimileri sevgilisiyle sorunlar yaşadı, kimileri ailelerin verdiği harclıklar yüzünden problemler yaşadı, o kadar cokki kaybedilenler. Şimdi ben bütün şifre mağduru olan arkadaşlarımın adına bizlere yardımcı olabilecek kişilerin bu topici okumasını diliyorum. Umarım onlar bu konuda duyarsız kalmadıklarını bizlere göstermiş olurlar. Tek dileğimiz bu. Teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım haklısınız. Bende şifre mağdurlarındanım. Erkek kardeşim günlerdir göz yaşı döküyor. Onunla beraber bi char geliştirdik. Kimi zaman o oyumadı kimi zaman ben uyumadım. İşime gec kaldım. Ailemle sorunlarım oldu. Dediğiniz gibi sadece oyun olmaktan ibaret değil. Emek ve diyetler. Umarım dileğiniz ve dileğimiz bir an önce gerçekleşmiş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler benim magem vardı şimdi takas yaptımda yazın azmı kastım onu oks e gircektim bu oyun yüzünden çalışamadım sınava kötü puan aldım ve yaz ın kaç kez sabah lamıştım bide tek başına kastım o kadar çok emek verdim ki ama şimdi invalid password deince dünya başıma ykılıo :( o kadar emek boşuna gitti itemler v.b. ama şu yani çok kötü bağımlılık yapıo aynı sigara gibi insan bi alışında bırakamıo :( o kadar kastım lvl 61 yaptım şimdi şifre sorunu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bizim yapabilceğimiz bişey de yok. Oraya kuralları yazıp koymuşuz. Buna rağmen aynı konudan 37 tane açılmasına engel olamıyoruz. Hayır, tutup konuları silmek benim için o kadar da zor bişey değil ama birilerinin sürekli bişeyleri toparlıyor olması rahatsız etmiyor mu sizleri?

Allah aşkına forum' un diğer bölümlerini bi gezin bakalım. KO bölümü gibi zırt pırt konu açılan başka bi bölüm bulabiliecek misiniz?

Arkadaşlar, her dakika yeni konu açmak zorunda değilsiniz. Eğer paylaşmak istediğiniz bi konu varsa ve o konuyla ilgili bi topic zaten mevcutsa yeni konu açmayın lütfen.

bunu 74. defa söylüyorum. Belki bi işe yarar ;)[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza haklısın. Ama bide şöyle düşün şifre sorunu olan bir çok arkadaş oyunu bırakmak zorunda kaldı. Onlar tahammül edemediler bu ilgisizliğe. Bizim amacımız forumu meşgul etmek deil. Sadece sesimiz bir kat daha fazla duyurmak. İlk başta dediğim gibi Tok acın halinden ne anlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xyz, 08 Aralık 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
Murtaza haklısın. Ama bide şöyle düşün şifre sorunu olan bir çok arkadaş oyunu bırakmak zorunda kaldı. Onlar tahammül edemediler bu ilgisizliğe. Bizim amacımız forumu meşgul etmek deil. Sadece sesimiz bir kat daha fazla duyurmak. İlk başta dediğim gibi Tok acın halinden ne anlar.

+9999[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k
:hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

bi kendini tanıtsan önce np lerle ilgili nasıl konuşuyorduk :D[signature][hline]lvl 62 char satılıktır Server Diez Mersin İstanbul Ankara bu şehird dışından kabul edilmez..
İtemler
+8 shell pauldron
+7 shell helmet
+7 shell pads
+7 shell gountlet
+8 chitin boot
+8 dual shard
+3 dual elf ring
+3 pp
+2 dual rol
+2 dual re
+2 elf belt