Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunun şuanki durumundan zevk alan varmı ?

Air_Wolf

Öne çıkan mesajlar

said:
Air_Wolf, 07 Aralık 2005 23:21 tarihinde demiş ki:
bence server öyle battiki artık zevk alınmıyor ve bırakılamıyor.

said:
Air_Wolf, 07 Aralık 2005 21:46 tarihinde demiş ki:
her serverda oynadım ama diezden daha fazla zevk alıyorum en azından az ezik var onları kesiyordum czde :=)

sennde ne dediğin belli değil be kardeşim önce diez en güzel server diyosun sonrada server battı iyicene diyosun..![signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...60k..Ares
::ultrAslan:: ...Olympia..LvL 4x

[Bu mesaj eMrE_uLTrAsLAn tarafından 08 Aralık 2005 01:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dün sen dupe yapıyordun
Bugün onlar kosp kullanıyor

Dün sen dupe itemlerinle onları kesiyodun
Bugün onlar seni kospla

Dün sen ne çirkeflikler yaparak köşeyi dönmenin yollarını arıyordun.
Bugünse onlar.

Hepsi için tam terside geçerli.
Oyunu biz kral yaptık, biz batırırız.
Olay budur.

(Ha benim gibi temiz oynayan insanlarda vardı.
Yoksa saf insanlarmıydı? aptalmıydı ya ne deniyodu onlara :D)

Tek tavsiye, bu oyuna değmez.

Bazı şeyleride akışına bırakmak gerekiyor. Mesela;
Bu oyun nasıl düzelir ?
1. k2 bugları hackleri kapatır. (ki bunun icin oyun+emulatorunu bastan yazmaları gerekcek. Cok zor bir ihtimal )
2. Bizlerin bıkmasını bekleyecekler.
3. Hileleri kodlayanların bıkmasını bekleyecekler. (Bu da cok zor. Biri gider biri gelir. Az cok kodlama bilen biraz ugrastıkdan sonra istediğini yapabilir (sanırım))
4. k2 yine cebini nasıl dolduracagına bakar. (Server bugdan, kosp dan kırılırken Nottice den 4k cash alana ... veriyoruz durumu ibret olsun herkeze)

neyse yazım uzun olmasın sonra kimse okumaz :D[signature][hline]KE DELETE

(Ankara ve İstanbul ) Beramusta satılık level 65 Rogue ***350YTL*** full item. Detaylar icin tıklayın!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Air_Wolf, 07 Aralık 2005 23:21 tarihinde demiş ki:
bence server öyle battiki artık zevk alınmıyor ve bırakılamıyor.

lol air harbi batti bu oyun,hiç zevk alinmaz oldu.neden dupeculer kospcular ve ne oldugu belli olmayan gm ler yuzunden.

air_wolf, 2000 attackla +3 uniqelerle gezerken bide ustune macroyla np kasmaya çalişip ban yedin.+3 uniqeleride gm den aldiğini iddaa ettin.sence neden ve kimler yuzunden bu oyun bu hale geldi AİR???
Sosyal ağlarda paylaş

sımdık bıseyı anlamadım bu oyunu oynarken oyunun ıcınde ıken cok guzel gıdıyo oyun ama charınız banlanınca yada ne yolla yapıldıgı belı olmayan ıtemlerınız sılınınce oynaması zor oluyor deyılmı :)) komık vallahı ama sızde haklısınız alıstınız
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben oyundaki tüm fakirliğime tüm karizma clanına rağmen arasıra arkadaşalrdan aldığim emnaet itemlerle yarın ytank olup daliıorum aralrına artik iki vuruyorum baktım ölmediler kaçıyorum :D ya uyus olduğum bir nokta var bu karizma clanı ya kardeşim tmm ırk değiştirdiniz lvl kasiorsunzu anladık ya gidi kendi trollerinizde kasın bzm trollerde neden kasıorsunzu içeri giremiyrm ben gidin kendi trollerinizere bırakın bzm oryaı artk düşün trollerimzin yakasından :( oyundan zevk alıyorum çünkü hiç şifremi değiştirmeye kalkmadım hiç dupe yapmaya kalkmadım hiç kosp kullanmaya kalkmadım kafam rahat tüm kirli işlere rağmen temiz kalmaya çalın bir wariorum :D[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
LVL: 6x BLADE MASTER
NP:0/0
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...