Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sahte Gm :D

richy

Öne çıkan mesajlar

DÜNYADA SALAKLAR OLMASA AKILLILAR YASAYAMAZMIS BU HERİF KENDİNİ COK AKILLI BİZİDE COK SALAK GÖRÜOKİ BÖÖLE BİŞEYE İHTİTAC DUYUYO:D
''EY ALLAH'IM SEN AKLI OLMAYANLARA AKIL FİKİR VER YARABBİM''
ACABA İHTİMAL OLMASADA BİRNİ KANDIRABİLMİŞMİ?[signature][hline]_YA OLUCAK YADA BIRAKICAĞIM_
Sosyal ağlarda paylaş

girişide çok komik pmden , pm in başında mantık hatası var zaten , varmı sorun diye pm atan kaç tane gm görülmüş , genelde user lar pm atar gm lere vede cevap almazlar yada 10 saat sonra alırlar cevabı, üzgün bi durumki arkadaşım bilmeyerek raptor unu kaptırdı bu kendini bilmez herife[signature][hline]::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

Bu BlackWind denen keko ares de ise;

[spo1=asd]Blackwinds in 1 hallederiz lafına kapatılan 1 topicim vardı.

1 seneden fazla zamandır aresde BlackWind nickli 1 karus magem vardı
ve ben gm değilim bu nicki değiştir charla oyuna giremiyorum pm yağıyor dediğim için banlanmıştı.

Birilerini soymaya çalıştığım yada soyduğum için değil (bilen bilir tenezzül etmem 5 parça ucuz paper +8 kumaş parçası 4 parça +7 +6 takım hep olmuştu) sadece charla oynamıyorum bu nick sorununa bir çözüm bul dağdan geldin bağdaki yalan oldu demek için girmiştim oyuna ve pm atmıştım.

Sonuç gereksiz, uyarısız bir ban ve boşa giden 1 yıllık çocukça emek.

zaten blackwind nickli mageyi gözden çıkarmıştım ben.
Neyse nick istediğim gibi değiştirilmedi NameAbuse2 yapıldı (süper 1 nick) ban açıldı aresde Blackwind nicki boşda kaldı tabiki.

E herkes adam değilki oyun it kopuk veled dolu. sen blackwind nickinin banını açarda beni nicksiz bırakırsan itin teki açar 1 char alır nicki benim tenezzül etmediğimi yapar.
[/spo]

Değilse basit bir kopya işi 2 3 veled birbirine söylüyor bunlarda hala tokatlayacak adam arıyor ve eminim buluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...