Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cypher ra care

madTURK_

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ben cypherda oynuyorum we artıq macrodan bıktım cyphera bi gm atılması lazım bunu nasıll salayabilirizz ya tmm insanlar lwl kasarken macroo kullanıyoo ii hoşşta neden cz de weya sawaşşta kullanıyolar[signature][hline]nick::madTURK:
server:cypher
np:36k
lwl: 60
not:YTL bazından satılık borçlarım ankaradan oynuyan şahıslara satılır
Seni Adam Yapam Adamlara İhanet Etme Geçte Olsa Anladım
Sosyal ağlarda paylaş

ewed macroyla lwl kastım 7 lwl kastım ama şunu ima etek istiyorum lwl kaasrken kimseye zara wermiyosun cz de we sawaşlardan zewk wermiyooo tek yapptıgımız town da oturmak eskiden gider adam keserdik şimdi ise adam kessmek için town dan çıkıyozz adamı önümüze takııyoz ama ölen we kowalayan biz oluyozjanım[signature][hline]nick::madTURK:
ırc: karus
Sosyal ağlarda paylaş

allahım yarabbim bi de gm istio
gm gelsin ilk seni banlasın
kimseye zararım yok ne demek millet malmı gözleri kan çanağı olana kadar pc başında dursun. sen bırak macroya yat uyu sona cz de macro kullanuolar diye söylen. cidden helal olsun[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

koçum ben macroyuu kendim kullanmadımkii clan mı kullandı bende onların yanında kaldım yani anlayaagın tekyapptıgım pc yi acık bırakmak bu arda arada sırada uyusan ii olur[signature][hline]nick::madTURK:
ırc: karus
Sosyal ağlarda paylaş

Kosp GM mudahale etmeden de biter.Yapıacak şey sadece dışlamak ( konusmamak, clana almamak , ticaret etmemek vs.)

Bu ezikler kendi ayakları ustunde duramazlar.
Ama gel gor ki Bahsettigimiz insanların %99 u Türk.

KE den once MU online , Ragnarok , Ultima online vs. oynadım.
Oradada neredeyse tum pislikleri Turkler yapıyorlardı.
Sanırım kanımızda var.:D
Yani Bu oyunda kendini bilmez bazı Turkler oldukca sorun bitmeyecektir..[signature][hline]Nick : DaggerPhobia
lvl : 62
Class : Shadow Vain
Np : 170k
Server : :::Lasombra:::
Server : Cypher

www.clanlasombra.tk

[Bu mesaj DaggerPhobia tarafından 07 Aralık 2005 17:31 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DaggerPhobia tarafından 07 Aralık 2005 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yuh anasını ben kendini bu kadar aşağılayan bir millet görmedim bakın her konuda

türk işte napsın

türk işte fazla söze gerek yok

türk işte salla geç

:D:D:DPARDON SIZ UZAYLI MISINIZ??:D:Dnie kendinizi aşağılıyorsunuz ?????adamların isimlerini verin kimse ticaret falan yapmasın ama o da olmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...