Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Droknar

Eylul

Öne çıkan mesajlar

warrior/monk olman gerek sanırım. koşu skilleri, bitane protection'un elite spelli vardı shield of bişiydi emin deilim ama regeneration deil :) mending alıyolar. neyse ya tam emin değilim ehuh.

bi yontem daha var. bi guilde gircen orda koşucu eleman varsa seni beleşe koşturcak. koşturmazsa küfredip o guildten çıkcan koşturanına giricen :D[signature][hline]Guild Wars
Guild--> Dark Saga [www]
Xenocide The Turk (E/Mo)
Monk of Bodom (Mo/W)
Elessar Kabraxis (R/N)
Abuzer The Kadayif (PvP IWAY W/R)
Sosyal ağlarda paylaş

ben eskiden bi arkadasimla beraber yapardim o isi 3k dan :)
eskiden kullandigim skiller:
Balanced stance,sprint,charge,remove hex,breeze,purge conditions,mending,1 tanede herhangi bisi alirdim(onceleri defensive stance sonra endure pain almaya basladim)ama onu zaten pek kullanmazdim.Belki oraya uygun birsey vardir ama suan bilmiyorum belki durdugun zamanlarda isine yarayabilecek olan healing signet i alabilirsin.
Ama bundan 2-3 ay fln gecmisti...yani bunlar simdilerde kullanilmiyo olabilir.
Bu w/mo icin bazilari w/e ilede kosuyomus ama o nasil oluyor onu bilmiyorum[signature][hline]Logain Taron
Scylla The Elder
Everything for Dark Saga

[Bu mesaj Elan_Morin tarafından 06 Aralık 2005 17:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior+Ranger 2 prof tada bircok kosu skilli ( Sprint Charge Storm Chaser vs.. ) oldugu icin isini cok kolaylastirir tabi kosucunun hatta Storm Chaser , Sprint alıp charge ı atıp elite i daha iyi birşeye (Melandrus Resil. mesela) verebilir...

[Bu mesaj MonteDarkFloyd tarafından 07 Aralık 2005 16:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...