Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oh be dunya varmis....

Sniperdayi

Öne çıkan mesajlar

Ewet sonunda benimde charim geldi.Cok mutluyum.Herseyi yapmistim poliye msj attim preium arkdan mesaj attim forget password dan mesaj attim.Her ne sekilde geldiyse herkimin yardimi dokunduysa tesekkur ederim.

OH be dunya varmis[signature][hline]Karus
60 lvl Shadow Vain

Artik bende varim Elmoradlara duyurulur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KorkuncSiren, 06 Aralık 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
DARISI İLK BENİM başıma tamammı :PP

:D sorun deıl ılk senın basına olsun :P alıstık saten beklemeye :D[signature][hline]Name : wildrain / PenY
Clan : YoQ! / YoQ!
Lvl : 6x / 6x
Class : Kasar Hood / Arch mage
Nation: El Morad / El Morad
Np :1xxxx / YoQ!
Server: Ares / Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Sagolun arkadaslar insallah sizinkide acilir.5 gun bekledim ama sonunda kavustum charima emeklerim heba olmadi.
koladmin vs. ye de kanmayin bence forget password a guvenin bence...[signature][hline]Cyper serverinda
Karus
60 lvl Shadow Vain

Artik bende varim Elmoradlara duyurulur.

http://www.sniperdayi.tk

http://www.clanlasombra.tk
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha :D doru dıon yaw.la aslında k2 bıze yetkı verse ortada sorun kalmaz :D butun gun online ama bisey yapmıoz ahahha :D[signature][hline]Name : wildrain / PenY
Clan : YoQ! / YoQ!
Lvl : 6x / 6x
Class : Kasar Hood / Arch mage
Nation: El Morad / El Morad
Np :1xxxx / YoQ!
Server: Ares / Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Your attempt to reset the password for your Knight Online account was unsuccessful because the information you provided did not match the information on the account
bu da bana gelen mail:) herzamanki gibi bi KE sacmalığı daha char 4 aydır bu maile kayıtlı ama nedense şifre deiştirdikten sonra..uyuşmamış mail uyum sorunu yaşıyormuş :Pulan bi işi de doğru yapında şu sayfalara brawoooo..KE yapımcıları brawoooo adminler yazalım diyecem ama tabiki çok zor hatta imkansız..[signature][hline]karakter: paper mage
level:61
ırk: elmorad
np:** k
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...