Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Movie Yapalım dioruz AMA

dartangan

Öne çıkan mesajlar

Freedom Call - Freedom Call ben bu şarkıyı hep kendi movieme koymak istemişimdir ama kısmet sanaymış =) bi de Blind Guardian - Bright Eyes olabilir Disturbed - Stricken soracıma Iced Earth - Slednecks vee Tool - Parabola ve Tool - Sober biraz daha sert istersen Slipknot - People=Shit vee Slipknot - Bitch Slap vee biraz daha doom veya death se Cannibal Corpse - Hammer Smashed Face bunlarda olmadı dersen son olarak Opeth - Demon of the fall sana moviende başarılar[signature][hline]Düşünüyorum , öyleyse varım..

Murk, 13 Ekim 2005 16:21 tarihinde demiş ki:
Heh CPU için davlumbaz yapmış adam
Sosyal ağlarda paylaş

Movie yapabilecek kadar zsamanim olsaydi bu parcalari kullanacaktim,bi dene istersen -->>

Ranger ve BM de ->(Solo)
1)Hammerfall - A Legend Reborn
2)Hammerfall - The Way of Warrior
Duo >> Hammerfall - Back to Back
Slipknot - Wait and Bleed[signature][hline]"A mind stretched by a new idea never goes back to its original dimensions."
Sosyal ağlarda paylaş

Her vidyoda olan 2 şarkıdan biri o zaten.
Bide ra-do you call my name.
LOL[signature][hline]retard1: pwned originated with quake
retard2:no it started with warcraft
nonretard: Its a fucking typo, like 'teh'or 'pron'. I you were older than 11 you'd know typos happened even before 1337 made tham 'cool'.
otherguy:you faggots just got pwned!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Daha dün annemizin-Anonim!
Bence bu yeterince sert olur sizin gibi hanımkızlar için[signature][hline]Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkümdur-K.Atatürk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...