Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

temple_of_the_king

adiruasme

Öne çıkan mesajlar

merhaba,

buradan yani sizlerden birçok yardım aldım oyun konusunda.. bu oyun bağımlılık düzeyinde zevkli ama bir yerde bitmesi de gerekli.. birçoğunuz gibi benimde özel hayatımdan iş hayatıma bir çok aksaklıklara yol açtı..

çok uzatmaya gerek yok sanırım, charımı sattım ve oyunu bıraktım..

bulunduğum clanlar ve oyun arkadaşlarıma teşekkür ederim..

sizlere kolay gelsin..
selamlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Kim olduğunu bilmiyorum ama en iyisini yaptığına emin ol bukadar kro nun olduğu bir oyunda artık oynanmaz...[signature][hline]Server:Ares
Nick:Bugs_Bunny
Lvl:65 e gidiyorum yeter artık
[zamınında cz ye çıkamayan 55 olunca boss kesiceğim diyen adam bile 64-65 olmuş biz hala 62]..
NP:120.xxx[kasmıcam artık 65 olana kadar]
Clan:Sacred[Girdiğim clan dan çıkmam dağılana kadar]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bugs__Bunny, 06 Aralık 2005 19:04 tarihinde demiş ki:
Kim olduğunu bilmiyorum ama en iyisini yaptığına emin ol bukadar kro nun olduğu bir oyunda artık oynanmaz...

sen bu oyuna başladıgında herşeyi biliyomuydun ? veya ilk başladıgında hiçmi party pls demedin bu oyuna lvl 60 charlamı başladın senin kro dediklerin -15 yaş altı cocuklardır onlarda dogal olarak party pls diycekler -15 yaş altı cocuktan süper ingilizce bilmesini bekleyemessin bizim oyuna baktıgımız görüş açısıyla aynı şekilde bakamazlar sen bu oyunu ciddi bir şekilde oynayabilirsin ama onlar için sadece bir oyundur o yüzden istediklerini yaparlar bunlarıda çekemiyorsan zaten oynama![signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kim olduğunu bilmiyorum ama en iyisini yaptığına emin ol bukadar kro nun olduğu bir oyunda artık oynanmaz...

biraz düşünerek konus arkadaşım çocuk zaten çocukdur ve oyunda çokda olgun insan var çokda kro var yani her çeşit insan var herkesi bir kalıba sokma 5 parmagın aynımı ¿ düşünerek konuş pls[signature][hline]Areste ALınık +8 Shard +7 Dark Vane Özel msj atsın satmak isteyenler..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sen bu oyuna başladıgında herşeyi biliyomuydun ? veya ilk başladıgında hiçmi party pls demedin bu oyuna lvl 60 charlamı başladın senin kro dediklerin -15 yaş altı cocuklardır onlarda dogal olarak party pls diycekler -15 yaş altı cocuktan süper ingilizce bilmesini bekleyemessin bizim oyuna baktıgımız görüş açısıyla aynı şekilde bakamazlar sen bu oyunu ciddi bir şekilde oynayabilirsin ama onlar için sadece bir oyundur o yüzden istediklerini yaparlar bunlarıda çekemiyorsan zaten oynama!

Ben bu oyuna başladığımda arkadaşlarımla başladım ve bana 1 aylık deneme serverından sonra yeni parasız server ın açıldığını söylediler ben oynamadım 2 ay sonra felan açtım sonra kastık ama bugüne kadar party pls diyerek spam yapmadım kimseye yada boss kesen adamın üstüne lure yapmadım yada gelişine pm den küfür etmedim kimseye düzgün bi şekilde oynadık bugüne kadar sadece online oyun olarak KO oynamadık ve oyun ilk açıldığında kafe lerde oyun yoktu doğal olarakda ufak çocukların oyuna bulaşma gibi bir şeyde yoktu ama artık var ve usko kro dolu ....[signature][hline]Server:Ares
Nick:Bugs_Bunny
Lvl:65 e gidiyorum yeter artık
[zamınında cz ye çıkamayan 55 olunca boss kesiceğim diyen adam bile 64-65 olmuş biz hala 62]..
NP:120.xxx[kasmıcam artık 65 olana kadar]
Clan:Sacred[Girdiğim clan dan çıkmam dağılana kadar]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 06 Aralık 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
said:

sen bu oyuna başladıgında herşeyi biliyomuydun ? veya ilk başladıgında hiçmi party pls demedin bu oyuna lvl 60 charlamı başladın senin kro dediklerin -15 yaş altı cocuklardır onlarda dogal olarak party pls diycekler -15 yaş altı cocuktan süper ingilizce bilmesini bekleyemessin bizim oyuna baktıgımız görüş açısıyla aynı şekilde bakamazlar sen bu oyunu ciddi bir şekilde oynayabilirsin ama onlar için sadece bir oyundur o yüzden istediklerini yaparlar bunlarıda çekemiyorsan zaten oynama!

ßravo Gercekten diabLo.Seni takdir ediyorum.[signature][hline]now kasing..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...