Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ölüm Korkusu

Bone

Öne çıkan mesajlar

ölmekten korkmam ölümden sonraki hayata inanırım ölüm acıtır sanırım ama ben ölmekten çok sevdiklerimi geride bırakmak onları üzmekten korkarım yoksa ölüm gelsin vınn deprem gördük o kadar etkilemez artık çocukluğumda tabuttan bile korkarken büyüdüğümde ne hale geldim ilginç[signature][hline]HisarOyun,Blog,Nysera
Sosyal ağlarda paylaş

benim demek istediğim çok başka bir şeydi. bebeklerin ağlamasının mutlaka bilimsel bir açıklaması vardır. ana rahminden kovulmak, yanlızlığa itilmek soyut değerlendirmeler.. gerçeğe başka açılardanda bakabilmek lazım. nedenlerin arkasında mutlaka çok başka bir neden vardır
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
şöyle açıklıyım.

yazın ilaç tedavisi almaya başladım.
her sabah ve akşam ilaç içiyorum.

biraz rahatlatıyor beni.
artık eskisi gibi ölümü düşünüp ağlamıyorum veya yatarkan tam uyuycakken aklıma ölüm gelip kalkıp uykum kaçmıyor.
bu açıdan epey rahatım.

kıbrısta olmasam belki de psikologa giderdim tedavi için.
yine de ilaçlarla idare ediyorum.
hem beni sakinleştiriyor ilaçlar.
ilaç içmediğim günler çok sinirli oluyorum mesela.

ölümü daha kolay kabul edebilirim,
eskisi gibi de televizyonda felan mezarlık görünce rahatsız olmuyorum.
ama halen aklımda bir takım sorular, rahatsızlıklar var. onları da engellemeye çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bi fena oldum bu başlığı tekrar okuyunca, stresli, sıkıntılı ve depresif hallerim geldi bir an aklıma. ÖSS'ye hazırlanırken ve LGS'ye hazırlanırken her gece zorla uyudum sırf bu yüzden, tabi hala da böyle. Bende bu olay ne kadar yalnız olduğumu düşünüce çıkıyor hep, neden varız neden neden neden... Tabi hiçbir zaman çözümünü bulamayacağız. Bir de sorgulamayan, herşeyi olduğu gibi kabul eden insanlarda görülen birşey değil bu, benim gibi herşeyi sorgulayan, üstünde yorum yapmak isteyen adamların içine baktığı dibi görülmeyen bir kuyu bu.

dipnot: yatmadan önce görmem kötü oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...