Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi assassin

NightHunter666

Öne çıkan mesajlar

cok ii combo yapan assasian midir yoksa partyde ki arkadasinida sürekli kollayip o istemeden ona cure atan minor veren assasian midir ?

DIP NOT: elbette her ikisinide yapabilen daha iidir ama bu 2 özellik arasindan sizin icin en önemli olan hangisi?[signature][hline]::Ujio::

lütfen poliyi karizmadan da atmayin yoksa human olacak :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beowolf, 05 Aralık 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
a evet ben video yu kesinlikle unutmuşum Murtaza rulzzz

murtaza bugünkü ks için tekrar pardon

ks icin özür dilemeyin su adamdan ya bugün hangi magenin dibine gitsem bi bakiyorum murtaza orda xD[signature][hline]::Ujio::

Sosyal ağlarda paylaş

said:

Ya o kadar fazla KS yapılıyor ki ( e tabi ben de yapıyorum bazen ) Artık alıştım.
1 hafta önce filan, forrazzi ile pk yaparken. Forrazzi debuff attı, 3 kişinin arasına girdim, spike vurdum, r vurdum kızardı başka bi orc assassin son vuruşu yaptı aldı, öbürüne döndüm, thrust vurdum, R vuramadan yine aynı herif, son herife döndüm, pierce cut vurdum, onu da aynı adam aldı. Artık en son klavyeyi ısırıyodum.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

::Puppet:: Ve Murtaza murtaza nın klibini izledım superdı forraziye sürekli minor basıyordu puppet lede kendım pk yaptım ıcın oda super abi priest benım benım ona heal bascam yerde o bana heal basıor xD sagolsun 20 dk da 3k np kastık xD[signature][hline]Name: YASiN31
clan: Recruits
Server : Ares
Lvl: 6x
np : 36k
Nation: Karus
Job: Shodow Knight
I'love You ::PuPPeT:: xD
I'love You polifonik_osuruk
I'love You ::End::
I'love You Keagon_Lich
I'love You stratavorious
I'love You PirateSS
I'love You OmarR
xD yeter bu kadar :Pp
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 05 Aralık 2005 22:34 tarihinde demiş ki:
said:

Ya o kadar fazla KS yapılıyor ki ( e tabi ben de yapıyorum bazen ) Artık alıştım.

Bugun Murtaza ile orc base den cikdik normal saga döndük felan karsimizda kinkeh ve Lordos var..isde bizde Bobert ve murtaza galiba parti yapmislar bilmiorum ve ben hb ye dogru gidioz 1 2 tanede orc mage var..orda biz lordos ve kinkeh felan karsilasdik Lordos u ve daha sonrada kinkehi ben oldürdüm..Daha sonrada Murataza nin carindan "bi siktir git" die bir cümle kuruldu...ve ben arkadasiyim felan dedi..neyse herkesi birbirine daldigi bir ortamda ks olmicagini anlicak kadar cari verdigin arkadasin akilli degil..ayrica gene tesadüfen hb etrafinda Bobert,Murtaza ve ben lordos ve kinkehe gene daldik yanlis hatirlamiorsam ordan sadece Bobert kacarak sag kurtuldu.demek istedigim sanki siz n00b bi adama dalmissinizda bende gelmisim son darbeyi vurmusum..ben Lordos a devamli dalarim oda beni nerde görse dalar..Eger sensen bu yaptigin cok kücük düsürücü bir davranis eger arkadasinsa bence onu uyar..Bobert kac defa n00b sayilacak adamlara hb etrafinda ben daldikdan sonra dalip aldi agzimi acmadim..Artik su küfürü felan diorum bi biraksak herkes icin iyi olur..
Sosyal ağlarda paylaş

Bugüne kadar en zevkli pk mı town clanı zamanındayken nick ini şimdi hatırlamıyorum biriyle yapmıştım ve o gün hb önünde çoşmuştuk e tabi ozamanlar kosp da olmadığı için çok 60 lvl yoktu yan yana gidiyoduk ve ölmüyoduk 3 saatte 14k np kasmıştık ve aldığım zevki bugüne kadar oyunda almadım .....
Sosyal ağlarda paylaş

ujio..imzanı deiştir lütfen..hangi clandan atıldım ki ya şimdiye kadar?sora millet pm atıo zuhahaha ezik noldu sacred tan attılar mı..atmadılar,ben çıktım..zzz en iyi assasin Murtaza tabi :D ks yapınca hiç kızmıyo XD haa birde ::infi::[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage
Np:135k+
Clan:KARIZMA
yıllar geçsede üstünden...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sndr, 05 Aralık 2005 23:43 tarihinde demiş ki:
night i m here dude

<3

poli her clandan atilion sonrada inkar edion bi sus konuyu daitma sevcenko cherokee felan die abuk imzalar yaparken ben sana deistir dedim mi azcik oyununa bakta her girdiin clandan atilma :D:D:D[signature][hline]::Ujio::

Sosyal ağlarda paylaş

''En iyi assasin spike yi benden öncekine vurmuş olandır''

KinatyOnlayn[signature][hline]Knightten Önce :
1- çok kroydum hiç bişeyden anlamazdım
2-Karıyla kızla işim olmazdı çünkü çok tipsizdim
3- Saçlarımı ortadan ikiye ayırır hiç fırçalamazdım
4-Alem nedir bilmezdim akşam 18.00 oldumu evdeydim
5-Hiç kız arkadaşım olmadı..
6-Arkadaşlarım hep benimle 'dört göz' diye dalga geçerdi
7- Cebimde en fazla 5 milyon olurdu

Knightten Sonra :
1- Hiç bişey değişmedi :D

ShadowHunter
Olimpia
n00bz
lvl5x
Sosyal ağlarda paylaş

bak bu forumda belki en cok murtazayla itisen kakisan biri benim..en az 2 3 account umu bile banladi..neyse ama bu beni cidden cok üzdü :(..adam okadar kasior edior sonra el emegi göz nuru account birden gitsin...en az 4 5 arkadasimin basina böle seyler geldiginden acisini cok iyi biliorum..gecmis olsun arkadasim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...