Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.daocomics.com.tr.tc

iceball_vormbeyn

Öne çıkan mesajlar

Türkiye'nin Dark Age of Camelot'u konu alan en iyi (tek?)karikatür sitesi DAoComics resmen işler duruma geçmiştir. İlk 4 macera şu anda hazır bulunmaktadır. İstediğiniz zaman girip bakabilir, doya doya gülebilirsiniz.

Site Froc Vormbeyn ve Iceball Vormbeyn adındaki iki kafadar DAoC karakterinin absürd maceralarını anlatıyor. Tarafımca tasarlanan siteye, Yo5un gerek websel, gerek materyalsel, gerekse bir scrshot için canını vermesi gibi fedakarlıklarla katkıda bulunuyor.

Ayrıca Lalunya da bizim DAoC Box'ı ihtiyacımızı taa almanyalara giderek karşılamış, outgame büyük moral desteği vermiş, in game ise 1gp'yi bile bizden esirgemiştir.

Hadi hepimize hayırlı olsun.

[Bu mesaj iceball_vormbeyn tarafından 21 Aralık 2002 22:28 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj iceball_vormbeyn tarafından 21 Aralık 2002 22:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla hiç öle kasmiyoruz genelde ben kafama göre bi yere gidip değişik ortam buluyorum sonunda geyik yaparken kendimizi healerda buluyoruz iceballda ss alip öykü yapiyo yani kesin bi öyküleri flm olmuyo ama sınavlarımız bittiğine göre bu aralar 1-2 dane daha gelir :-p[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ZUHUHUHHAH beylerrr o en son cikan rvr hikayesine bakiyodum ve ilk savas karesinde elinde two handed hammer olan adami kendime cok benzettim veee sonraki karede bi baktim BİZİM DARK ORDER GUİLDİ ve bende ordayim lol.uzun lafin kısası lalularin o ilk mezz olduklari resimdeki elinde hammer olan hib benimmmm:D yemisiz be siziii:P[hline]Carternas Demarcus the Champion
Sosyal ağlarda paylaş

bunlarin bokuna oldum vallahi yoksa almistim o enchanter i ben yukarda digerin ustunde duruyordum gel gel asagiya gel diye psikolojik baski yaptilar :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

Neyse düzelttim sorunu
yine aynı adresten siteye ulaşabilirsiniz;
www.daoComics.com.tr.tc ve ismi geçen update de sitenin flasha geçmesiydi zaten giriş sayfasında görüceksiniz.
Normal sayfayla flashi eşit şekilde updatelemeye çalışıcaz ama flash versiyonu herzaman ön planda olucak yani mümkün olduğunca flash versiyonundan girmeye çalışın.
Sitede baya eksik var lütfen gözünüze çarpan hataları flm bildirin bide her türlü fikir , ss , seneryo bekliyoruz...[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soth, 25 Ocak 2003 10:01 tarihinde demiş ki:
ZUHUHUHHAH beylerrr o en son cikan rvr hikayesine bakiyodum ve ilk savas karesinde elinde two handed hammer olan adami kendime cok benzettim veee sonraki karede bi baktim BİZİM DARK ORDER GUİLDİ ve bende ordayim lol.uzun lafin kısası lalularin o ilk mezz olduklari resimdeki elinde hammer olan hib benimmmm:D yemisiz be siziii:P[hline]Carternas Demarcus the Champion

aa bu sabah hmg deyim odins de bi baktim o da ne dark order guild inden carternass aynen verdim ayari :) carternas pWned by Lalunya[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...