Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Charlarinizin Hayat Hikayesi...

Marl0_on

Öne çıkan mesajlar

bu sadece özetin kısaltımışının başlığı bence bu oyundaki anılar için bende bi kaç kelime karalıyım dedim.sadece okumak isteyenlere.
+ bu siteye 2 gündür takılıorum daha önce takılmamış olmam girdiğim günden itibaren bütün topicleri okumam manasınamı gelior?
+ kelime sınırı konmamış bildiğim kadarıyla,
+ sen sadece kısa olanları oku kasma kendini,yorma gözlerini[signature][hline]pikas
stolenlifes
lvl 65 ass
125k np
cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyuna 8 ay önce başladım 1 magem vardı 51 lvl yaptım Dthini bilmedigimden bıraktım sonra bir warior açtım 57 yaptım onunda şifresini boşluklu yaptım haclediler şimdi bir priestim var herşeyi saglam 61 lvl oynuyoruz :D Bakalım hayırlısı bırakmak için elimdden geleni yapıyorum peşimi bırakmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sarsie, 27 Kasım 2005 13:56 tarihinde demiş ki:
Ben minubuste başladım arkadaş diz ürtü bilgisaryarda oyunuyo memleket baya uzak giderken yanına getirmiş oynuyor bende oynucam dedim char açtı lv 35 yaptık oraya gidene kadar:D
Sarsie Rulaz :tup:[signature][hline]YEE-HAW!!! o_0

lvl:60 server:ares nick:buro(banned)
arkadaslara ne kadar sacmaa bi oyun diyerek basladim yaklasik 9 ay önce lvl 20 de breti ve skill actirmayi ögrendim lvl 40 a kadar zombiede kastim sora geyik1 nike_cyborg hackersin la filam tanistim gece zombi partysi yapiyoduk +40 girgir olsun diye sora easlanda gittim cahillik o zaman harpy partyleri 45+ idi bizi almiyolardi bizde ks yapiyoduk ksci olmustum:D sora türkiye clanina girdim özerbond vardi o haric herkes ks yapardi clan ks claniydi bufferina kadar ksci ordan sora baya clan degistim hep ksci kaldim sora _zuzu_ ile tanistim bufferini kasiyodu onlar beni harpy almaya basladi a3 slot 2 de kasiyoduk beni ilk seferde cok azarlamisti hala ksye devam ediyorum bu arada bana herkesin lafi +50 olunca anliyacaksin diye town clani benden nefret ediyordu:D ewet artik sürekli harpy buluyodum zuzu yer olunca cagiriyordu hep sora 50 oldum nike clani kuruldu nike_cyborg_18 ksyi birakirsan senide alacam demisti söz verdim cünkü sevdigim adamlar vardi clanda baslarina baya dert olmustum ks olaylarimdan dolayi(üstüme ksci tanimam ks yaparim yaparken diger partyi yatiririm) ama cok iyi kasiyoduk a3 s2 bizimde artik bende ice mageim ve en saglam ice mageler arasina giriyodum arkadaslarimca söylenir tek basima ice oynayabiliyordum o zamanlar 2 ice sart olurdu:D bölece gittikten sora clani dagittik tartisma cikti aramizda ve artik geyik1(kankam) a3 s2 sahibi olmustuk biz gelince direk slotu alip kasmaya basliyorduk ve sürekli pm yagiyordu (slm nasilsin aga yer var mi?) bu sirada nothingin eski adi neydi unuttum slotumuza göz dikmisti ve aliyolardi.geceleri onlarlada kasiyodum ve offline ile tanistim.ks oldugunda bana pm atan ve yardim isteyen adam.kscilerin cogunu tanidigim icin yollayabiliyordum.bi gün townin allysi bi clani ks yapiyor diye goleme tp etmistim drt de vardi aralarinda o zaman char gitti demistim cünkü bu clanin lideri townin liderinin kiz arkadasiydi.Nese sertan_ larla tanistik ve ortak clan kurduk rome.clanin adini troy olarak degistirdik.lider geyik1 olmustu.3. ally verdi diye kavga ettiler ve dagittik clani.sora 2 tarafta yeni clan kurdu ama onlar spotta bizi istemiyordu sadece bana izin vardi kasmam icin ama o slot benimdi ben orda 15 lvl kastim az buz degil geyik1de o kadar ve onlara biz ögretmistik orayi nese bi süre sora arkadasimiz hacklendi bana ve geyik1e ana avrad sövdüler bunun üzerine geyikle kafamiz bozuldu ve biz kasamiyosak kastirmayiz olayi dogdu hala k.o dayiz:D tüm gün onlarla ugrasiyodum bana dogan abi telefon acip yapmami sölüyordu ama kafam bozulmustu bana sövülmüstü ve o clandaydi yapan yaklasik 2 gün ben online oldugum sürece 4-5 harpy kestiler ondada ben ks yaptim:D cok iyi pro olmustum ama nova inferno 33 ile harpy vokeliyodum:D o sira cok kisi yatirmistim sora chari geri alinca özür diliyip rahat biraktim.darkmare bugunu ögrenmistik geyikle 20 saniyede kesiyoduk festo rahat biraktigi sürece:D sora k.e geldi baya bi bos gecirdim cünkü damagelerimiz
azdi.bu arada reactiondayiz.pelerin görevini yapmaya 8-10 kisi girdik adamlar cok saglam olunca hic sorun yasamadan kestik grade 2 clanimiz olmustu ve clan chati hic susmuyordu sürekli girgir vardi.bu arada ilk premiumu geyik bana hediye etmisti(etmez olaydi)onun süresi bitince ben aldim ve 30 dakka sora block yedim.ne oldugunu anlamadim.hemen geyigi aradim bende block yedim dedi.bütün olayin geyigin bankasinin parayi ödemediginden dolayi oldugunu anladik ve charlari hala actiramadik xinonda kasmaya basladik simdi 61im 62 olacam az kaldi arada sirada arese giriyorum ve bana party pls diyen adamlar benim kastigim adamlar 60 olunca beni tanimadigini gördüm ve bu cok bozdu beni serverin nerdeyse yarisiyla party yaptim cogunu a3 s2 biz kastik ama unutulduk ve arese girmemeye basladim eminim lord_mozart beni hatirliyodur ama yardim ettigimiz adamlar beni hatirlamadi iste beniim öyküm bu cok uzun oldu ama neyse
Dip Not:aresde en cok küfür yiyen ve eden adamlardan biri benimdir:D
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna SuperonLine Piştide edindiim kankam sayesinde başLadım...
sürekLi afkydı nabıyon dedim ko dedi siteyi aLdım ahh ahh

önce açtım arese girdim NormaLden yazıyorum hi aLL sLm miLLet ne yapmam gerek ben yeniyim...

kimseden cvp geLmiyo Kankamda OnLine deiLdi...

Beni merak sardımı..

MSNDE nike Knight onLineden anLayan biri warmı Die koca koca yazdım ve ÇEvrim dışı çevrim içi oLArak duyuru yaptım

birini buLdum Diezdeydi...

26 LVLdı :)

beni 13e kadar kastı WArrior açmıştım :)

sonra beni bi hırs bastı La ben bunu geçeyimde görsün boynuz kuLağı geçsin :)

Ne buLduysam kestim onu geçtim LVL 3x oLdum ama skiLLeri hangisinde yeni bişe açıLcaksa ona göre verdim
Def 12 Attack 16 Berkersing 5 gibi vs.

Sonra bi baktım mageLer aLıyo götürüyo

NasıL oLduysa mage açtım Bu arada Oyunu bana iLk duyuran kankamda diezde çıktı we orctu :)

Kasmaya başLAdım :)
ezikken bi çok arkadaş kLanına girdim
Hatta LVL 35 ken bi cLanda pelerin aLcaz die 40m topLamıştık :)
bütün maL varLıımı yatırmıştım CLan daaLdı :)

Ben yine statLarı biLmeden 40 oLdum hatta 41 oLDum ve savaş wardı :) Np yok humanLar Brethde 1 LVL düşmüştüm :)

ONDAN sonra DTSci gençLik başLadı 50 Lere Kadar DTs , ASH tekLi goLem partyLerinde gezdim :)
Çok ii bi cLanım wardı
Masters_of_wars en yüksek LVL 51 crazybeardı :)

CLanda bi israiLLi wardı ehud_vaLakhin çok ii dostLuk yapmıştık bu bana party atıp beni harpyLere çekiyodu

La nie çekiyo bu Lavuk dedim FUKA KS pLz dedi

attım harpyLere yandaki tepeye kaçtım Ravenin biri beni takip etti %1 aLdım sonra %5 kaybettim Sorada ksyi bıraktım :)

1 kere denedim Taş çatLasa 3 kere ks yapmışımdır . :) sonu öLümLe biten

LVL 50 oLup görevLe 51 oLdum ondan sonra iLk pelerinim geldi
NigheLfe girdim :)

UndeadLarda Jaoz 70e kasıyodu paso harpyLere girdim

Çağdaş dünyaya uLaşmış oLdum :) Dts den harpye atLadım

çok kısa sürede 54 oldum :)
ondan sonra SouL_of_knightz aLt cLanına girdim :)

Czye gidiyom die atıLdım :)

Sonra kendi cLanımı kurdum eski cLandan adamLarı felan ve yeni dostlarımı topLadım harpy marpy 57 oLdum

59 oLduumda tatiLe gittim 3 ay 59 kaLdım :)

Ben eski cLandaki herkesi LVL konusunda geçmiştim bu 3 ay zarfında arkadaşLarım 61,60 vs. oLmuşLardı

bende 3 günde 7 saat uyuyarak 60 oLdum :)

Sonra geLsin npLer dedim LVL i direk bıraktım :)

Bi arkadşım bana aL bunnar senin deyip 4milyarLık Gb verdi (dpueciydi)

Aggressive Yi kurdum Ve Kendi peLErinimizi aLdım

NpLi bi arkadaşın satması sonucu CLAN patLadı

WarLordsun üst cLanına girdim ve YüksEL abimLerLe oynamaya başLAdım :)

Sonra bi oLAy oLdu sinirimden çıktım Screamı Kurdum :)

PeLerinimi aLdım ama çok ezik bi cLan oLmuştu
Scream zamanında Czde isim yaptım Np kastım beLki onunda peELrini düşerdi güvendiim adamLar yine beni satmıştı ancak ben çok ii np kasmıştım 1 ayda 1xxk kastım diyebiLirim

Neyse baktımki çok ezük cLan onuda civcivLe doLdurup garipLEri sevindirip patLattım..

Enjoya girdim ordanda turkuazLa birLeştik :)

şu anda 136k npm war LVL 61im

62ye kasıyorum ha bu xp kasıyo die rahat oLmayın humanLar

CLANDa pk warsa Czdeyim ona göre :)

SAten dün ve dünden önceki gece czdeydik 131kdan 136k yaptım npyi :)[signature][hline]Turkuaz
Fukara

LVL 61,ELEMENTAL LORD

nps : 13x.xxx
nation : karus
server : dies

Turkuaz R.u.L.A.z
Sosyal ağlarda paylaş

Hey Mashallah StarWars introlarindaki ucan yazilara benzeyen uzunluka yazilar war. onlari da okumayi pek sewerdim burdakiler de cok ii olmush.
Ben de yazacaim ama zaman dar malesef ve haftasonuna kadar umarim acik kalir bu konu :)
yaw info senle de biz abbyste tanishmishtik. zamane abbys manyagiymishsin sen de baksana marlon la da oradan gelior muhabbet :)
oturup bagdash kurup abbysde geyikler vs vs..
ah ne guzel gunlerdi neyse neyse ishler beni bekler. haftasonu dokturmek uzere..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061
bu arada 10060 i da pek sevmeye bashladim :S

Sosyal ağlarda paylaş

güzel başlangıçlardı okuduklarım
beni bu oyuna bulaştıran sevgili kuzenime kızsammı yoksa teşekkür mü etsem bilmiyorum. Sayesinde oyunu indirdik oynamaya başladık. O lvl 41-42 idi sanıırım. Onun sayesinde lvl 20 ye kadar gelmiştim. Tabi ben daha nen edir bilmiyordum. Sonrasında kuzen gidince birbaşıma kaldım, biraderi ve kardeşimide bulaştırdım bu oyuna :)
O zamanlar ne uniq itemden haberim vardı ne master skillerden nede CZ den. Cz ye ilk girdiğimde birisi party atmıştı ki şans bu ya orc lar town basmıştı ve 2 kez yatıp pianaya memlekete döndüm ve hala neler olduğunu anlamamıştım. O zamanlar bir kaç arkadaş sürekli beraber takılırdık. SOnradan şu an bulunduğum clana girdim ve sıkı bir dostluk ortamı oluşturduk. Hack, kosp, dupeden bihaberdik zaten. kallugada haaunga spotunda bi resserin bana 4 taş satıp sonra ölünce o taşların kaybolmasına nasıl içerlemiştim bilseniz. Kazık yediğimi düşünmüştüm. İnanın düşününce hala gülüyorum halime. Hele clana giripte kolluğpu alınca bunun nerden geldiğini anlayana kadar baya bi zaman geçmişti : ))) Clan partilerle lvl kasıp şu zamana kadar geldim. abim, kardeşim ve ben parti kurup sürekli kasıyorduk. şu an clanda herkes lvl +-60 ve geçmişe dönüp baktığımızda güzel anılarımız ve arkadaşlıkalrmızın akılda kalması mutlu edior insanı. Gerçekten bu oyunu bırakmaya sebep olacak onca olaya rağmen hala burada isem bu arkadaşlar ve ortam yüzündendir. Paticikteki hatırı sayılır arkadalar sayesinde de oyunun inceliklerini öğrenip oyunu daha zevkli hale getirdikleri için tşk ederim tüm paticik ailesine.[signature][hline]R0Ad_RuNNeR
6y sin pro_soft El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

Kısa bi özet geçeyim (normal özet bile uzun sürebilir :D)

geçen sene bu dönemlerde açtım . cafeden arklar 30 lu levellerdeydi.
party kurup saber tooth kesip beni kastırıolardı. ama tam bir chaos tu. saber tooth ölene kadar 10 kere ölüodum :D
neyse
40 lvl olduğumda staff ım o kadar dandikti ki
40 görevini alanla yapamadım. (glacier vermiştim) neyse borç harç arkadaştan staff ını aldım o görevi 2. gün sonunda yaptım.
eslant dönemleri başlamıştı.
boyna ash partylerine giriodum. sonralarda tek tek uruk hia kesmeye başladım (sırf Crystal Robe için :D) Crystal Robe giyip AOE ash kesmeye gidiodum sırf 45 olduğum gün muhteşemdi .
sonra 3 lvl fln Skeleton Knights keserek geçti arkadaşlarımı kastırıodum.
51 lvl olduğumda Glacier Blast çıkarıcam diye 2 gün toplam 20 saat Haunga kestim sonuç = 0 . sırf bu sebepten bırakıcaktım ki o akşam boss event oldu eslant girişte TurQuaZ (cafeden ark) o zamanlar Atlantis teydi. Antares ten Glacier blast çıkmış bana verdi. Vermez olaydı :D yeniden döndük ko ya.
bi kere 42 lvl ken mi ne ash lere ks yapmıştık. gerçi ben ölmüştüm ama çok zevkliydi. o kadar yaratığa alan atmak.
arasıra sabahları girdiğimde ImmortalSoul 45+ ice arıodu ve beni az çok alch tanımaya başlamıştı. her sabah giriodum. çoğu zaman ölüodum exp kasamıodum ama oyun eğlenceliydi o zamanlar. sonra 51 büyüsünü çıkartıcam fln derken kasmaya başladım.

55 lvl olduktan sonra Türk düşmanı FiRe clanının Alt clanı olan SlashTown a girdim . sürekli AOE harpy bunlardaydı. gecemi gündüzüme katarak 60 oldum.
60 olacağım zaman partyde tek ice ben vardım.
harpyler öldü 60 oldum raven lara nova atarım diyerekten skill i çıkartıcaktım ki
Ravenlar cenneti boylattı :D
neyse reslettirdim yine biraz uğraştık nova yı çıkardım.
bi kaç lure sonra yine öldüm :D partyden çıkmaya can atan ben partydekiler ok e bas tekrar kasarsın dediler ama ben hayır fln direttim çıktım partyden o zaman ice bulun kendize dedim.
resser geldi reslediği gibi hemen koştum goblinlere . cz ye gittim ama baktımki cz berbat item lazım 3 ayımı sırf pazara ayırdım item kastım . şimdi ise Marla yı sattım artık benim değil .
ama sahibi oynamama izin verio.
gerçi artık benim yeni bi charım var. Rogue orc yakında onlada biraz cz yapayım ondanda sıkılıcam gibi .

heee unutmadan eklemek istiyorum bana bu oyunda en çok yardımcı olanlardan biri Marlon dur. Dagger defence paper fire ice int fln onları Marlon sağolsun öğretti. o zamanlar ikimizde aynı itemlere sahiptik hemen hemen. ama o 62 ben 60 :D
bana bi kaç tüyo verdi ve ben direk paper oldum. Paper oldum ama paper ken defansın olmaz dikkat et demedi :D [signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Bir TIKIN yeter sevgiliiim

[Bu mesaj Joey tarafından 28 Kasım 2005 13:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

STAFF oLayım :)

Benim Staff oLayım çok komediydi :)

Ben PAPER ve PET kavramLarını biLmediimden int mp karışık veriyodum ama yinede fazLa int vermemiştim

STAFFım 3 heaLth bonusLu Rareydi :)

Herşeyim HEALTH oLsun istiyodum

TAm +6 FULL Hp takı yapmıştım ki kendime

Fire resist attack arttırıyo die bi duyum aLdım FULL resis yaptım ama Sonra Bi abi Adı Jony Resisin işe yaramadıını söyLedi Bi daa Hp topLamaya başLAdım

iLk stafımı 1.5m e Rare +3 Fire bi ELEMENTAL oLarak aLmıştım

Sonra +6 Wizard aLdım Lan baktım bi işe yaramıyo onu sattım Ve +7 Viper :)

60 oLunca baktımki COMPLETE feLan Fukara adamı aşar

Ucuz die paper oluverdim :)
Wiz +8 i aLdım

iLk unique takım LVL 60ta edindiim AMULET of HEALT takım dı :)

AHH AHH ne günLerdi .)

GobLini biLe LVL 3x de örenmiştim

üstüm başım FULL gobLindi harpyLere giderken CYRSTALimi giyiyodum ezik sanmasınLar die

Şu 4000Lik gobLin üstü ne kdr aramıştım Sırf şekiL die :D[signature][hline]Turkuaz
Fukara

LVL 61,ELEMENTAL LORD

nps : 13x.xxx
nation : karus
server : dies

Turkuaz R.u.L.A.z
Sosyal ağlarda paylaş

off yeter artık okuya okuya uykum geldi hepinizinde bu oyund çok guzel anıları olmuşbu oyunda hepinize tşk ederim soğolun yazdınız için[signature][hline]YıLLaRca KaHrolSaK DeTTeN KeDeRDen!!!BiLLseKKi KeLLemiZ KopAr BeDeNDeN!!!
AşKıMıZ HaRBiDeN HeMDe DeRinDeN!!!
AsLa VaZGeçMiyCeZ BEŞİKTAŞ SeNDeN!!
baramus kıralı

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...