Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Charlarinizin Hayat Hikayesi...

Marl0_on

Öne çıkan mesajlar

said:
Marl0_on, 27 Kasım 2005 09:43 tarihinde demiş ki:
falla bende cok sey atladigimi farkettim ve bilinc yaz ben okurum :D bende su an deil ama bi ara yazip saklicam ama buraya gonderirmiyim bilmiorum

Tamam uzun bir şey hazırlıcam ince ince ama hemen olmaz şu ara Ömer Seyfettin hikayelerinin televizyon uyarlamalarını yazıyorum ve 46 saatir uykusuzum bu iş için ve bir 24 saat daha uykusuz olacağım sanırım :D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 27 Kasım 2005 09:36 tarihinde demiş ki:
vay masalla 4 gunde 61 e nasil kastin 55 den ?

bilinc hep aposta parti lideri olurdu , saatlerce partiyi tutardı parti dağılmazdı , partide wolf atmayan yada wolf taşımayan rogue olursa azarlardı paso :D, bu arada marlon 55 ten 61 e exp nedir ki ? 4. gün sonunda koma vaziyeti olsada kasılır.
Bu arada bilincin bi teknigi var :D

apos kasarken partiye 2 tane lvl 40 civarı adam alıyo exp artsın diye , onuda unutmamak lazım
şubat yada mart aylarıydı sanırım bu senenin. en az 6 ay önce[signature][hline]::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 27 Kasım 2005 09:47 tarihinde demiş ki:
said:
Marl0_on, 27 Kasım 2005 09:36 tarihinde demiş ki:
vay masalla 4 gunde 61 e nasil kastin 55 den ?

bilinc hep aposta parti lideri olurdu , saatlerce partiyi tutardı parti dağılmazdı , partide wolf atmayan yada wolf taşımayan rogue olursa azarlardı paso :D, bu arada marlon 55 ten 61 e exp nedir ki ? 4. gün sonunda koma vaziyeti olsada kasılır.
Bu arada bilincin bi teknigi var :D

apos kasarken partiye 2 tane lvl 40 civarı adam alıyo exp artsın diye , onuda unutmamak lazım
şubat yada mart aylarıydı sanırım bu senenin. en az 6 ay önce

Ne günlerdi be onlar Orkun? Millet sıraya girerdi Bilinc'in aposu diye hehehe. Ama hakkaten diğer kurulan partiler 2-3 saat dayanırdı ama benim kurduğum partinin 36 saat sürdüğünü bilirim hiç abartmıyorum. 60 dan 61 e 2 günde kastığımı söylesem hem de o günlerde premium olmadığını (zaten bende ne zaman oldu ki? :D) söylesem ve bunların sadece apos oasis de(herkes popüler diye piları seçerken ben hızlı spawn ve az koşma gerketirdiğinden oasisi tercih ederdim) olduğunu söylesem yuh dersiniz belki ama aynen öyle oldu...

PS:Bu arada 63 to 64 de 5 günde geçmişimdir ki o da ayrı bir rekorumdur...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

ya apostle acaip bi yaratik ben harpy den daha iyi exp aldigimi bilirim onda tabi harpy yaptigin adama gorede deisir ek ile 61 de % 50 ye yakin exp almistim bi gecede crimson golem ne varsa cekiolardi ama lord_dark_eyes vardi channel2den onun lure u ayri bisidi hem cok duzenli hemde hic kacirmadan cekiodu[signature][hline]YEE-HAW!!! o_0

@Bilinc
kısaca söyliyeyim ben orc olduktan beri apos kasasım bitti ,
apos kasma devri senin partinde kasarken iyiydi , artık tadı tuzu yok , swift deyince çat diye swift vercek rogue ? nerde?
hadi swift i geçtim , sprint basarım sorun deil , beyfendiler aposta wolf atmıyo wolf , sonra ben sword dancing vurmak zorunda kalıyorum , sonra küfür etmeye başlıyorum rogue lara , always chaos yani , orc olduguma hiç bi zaman pişman olmadım ama human ken apos güzeldi senle bilinc

( ben yatar ayakta duramıyorum )[signature][hline]::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 27 Kasım 2005 10:04 tarihinde demiş ki:
@Bilinc
kısaca söyliyeyim ben orc olduktan beri apos kasasım bitti ,
apos kasma devri senin partinde kasarken iyiydi , artık tadı tuzu yok , swift deyince çat diye swift vercek rogue ? nerde?
hadi swift i geçtim , sprint basarım sorun deil , beyfendiler aposta wolf atmıyo wolf , sonra ben sword dancing vurmak zorunda kalıyorum , sonra küfür etmeye başlıyorum rogue lara , always chaos yani , orc olduguma hiç bi zaman pişman olmadım ama human ken apos güzeldi senle bilinc

( ben yatar ayakta duramıyorum )

Eet apos hem dayanıklı hem de tembel olmadan işini yapcak adam ister. Disiplin ister yani...Öle kasan adam da kalmadı artık. Zaten ondan solo kasıyorum ya...
Hadi sana iyi uykular. Byes[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

Birgün cafedeydim. ynmdaki cocuk oynuordu işte. dedim hangi oyun falan ko dedi ve o günden bu hale geldim auh :D[signature][hline]Nick:Kicken
LvL:5x
Server:Ares
Job:Rogue/Archery
Clan:GriFFeN
Nation:Human

Nick:MoonBraster
LvL:6x
Server:Xigenon
Job:Mage/Paper
Clan:Fast
Nation:Orc
Sosyal ağlarda paylaş

12-17 Temmuz 2004 de başlamıştım KO ya.Ilk 30 LvL i moradonda kasmıştım baya zordu :D Arkadaşım sayesinde Piana ya gitmiştim.35 LvL filanken Girl_Of_The_Satan la beraber Jehowa_Demons Clanını kurmuştuk.300k para vermiştim :D O 40 LvL olup Eslant a girdiği sırada ben moradonda Abyss alım satımıyla uğraşıyordum.15m para yapmıştım o zamanlar :D 40 LvL olup Eslant a girdiğim de Girl_Of_The_Satan, Grid in kurdugu §aints Clanına girmişti.Pelerinli ilk Clanlardandı.Bana 10m ver seni aldıram demişti:D.Clana girmem için Apostle de beni test etmişlerdi.Iyi mi değil mi diye :D Clan a almamışlardı.Daha Sonra Jehowa_Demons u kapatıp bi sure Clansız gezdim.LvL 42 50 arası mageleri toplayıp Golem Troll Captain Troll Berserker kestirirdim.Ben komut verirdim.Onlar keserlerdi.Cok güzeldi :D "First Iceee !!!" :D Daha Sonra 50 LvL e gelince 1 çok arkadaşım oldu.Informer,Bilinc,AresMajere,Boromir_Tr,Burial_Tr,Murtaza,Zankfein,Pesmerge,ByDemir,NEWZAT,YhaN ve adını tam hatırlayamadıgım 1 sürü insanla tanıştım.51 LvL ken Eternals Clanına girmiştim.O zamanlar güzel 1 Clandı.AresMajere,Murtaza,Zankfein Clandan çıkıp TnT ye girmişlerdi.Hasan (AresMajere) çok sefer gel TnT ye filan demişti.Ben herdefasında yok burası ii filan der,geçerdim.Salakça 1 sevgi bağı kurmuştum.Aslında çok buyuk hata yapmıştım TnT ye girmemekte.Neyse..Eternals = Cafe Clan oldugu için olaylı 1 şekilde çıkmıştım.Tabiki clana aldırdıgım cafeden arkadaşlarımla beraber.Eternals de 55 olmuş 4 gün içinde de 60 olmuştum.61 Olup Knights Clanına girmiştim.Knights da wokerlik yapmıştım.1 lvl alamadan çıkmıştım:D.Şu an PaTRiot Clanındayım.Çıkmayıda düşünmüyorum.TeamSpeak programı ile Clanla bütünleştik artık.Şu an Clanı 36 kişi yaptık.Clan Bug için gelcek Zip.den de korkumuz yok :D.Alt Clanı da benim eski günler adına açtıgım Jehowa_Demons Clanı :D Şu an 60+ ve Grade 4 :D Daha önümde uzun 1 yol war 63 64 65 66 67 68 69 70 :D.Bilinc Senin kurudugun party ler bir başkaydı.Sırada beklediğimizi bilirim.ByDemir le ufak 1 kavgamız bile olmuştu.Hey gidi eski günler hey.Ilk ben geldim ben gircem falan filan die :D Neyse Görüşmek üzere... See u later all.. BB..[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 8xxx (up up up) :D
Sosyal ağlarda paylaş

çok güsel bir konu açmışsınzı arkadaşım oyuna bu yıl mayıs ayında başladım cafede çocuklar oynuordu sana da bir char açalılm dediler neyse beni maradonda 10 yapip kalluga götürdüler smilidonlara bunlar kesioalr fln işte benda dalıorum her dalışımda ölüorum bunalr diyor sen otur ben diyorum oturmam ben kokrmam köpekten şu kaslara bak be flnişte:D ama nafile boyan %5 gitti lvl 8e düştüm bu ne bişçim oyun be para mı verionus bide bunu cafede oynayıp dedim ittirtim klavyeyi çıktım cafeden snra bizim işçilerden biri de oynuormuşl o anlattı şunu alıon satiıon fln işte çocuk bzm eve kurdu oyunu meğer bzm evde bedava oynayıp lvl ksmak içinmiş neyse oda öğğretti ban 55 fln oldum haber gweldi soyulmuşum meğer beni kayıt eden çocuk onu geçmemi hazmedememiş soymuş beni nasılsa komşum aldım itemlerimi geri hmn :D snra oyle boyle semt clanımız olan CHOSENS la geldik 61 lere devam da ediyorus hoşcakalın[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
LVL: 6x BLADE MASTER
NP:0/0
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

Eklemem gereken 1 yazı daha war :D
Benim LvL 45 - 50 arasında 1 takıntım wardı
Kılıcımı tüm monster lara sürtecem die :D
Troll King,Troll,Troll Captain-Berserker-Warrior,
DF,Apostle,Deruvish
SnakeQuenn,Lamentation,Lamiros,Lamia,
Uruk Tron-Blade-Hai,LardOrc,Reaper,
HarpyQuenn,Falcon,CW,RH,Harpy,FallenAngel
Talos,V.Rock,Golem,Giant,DarkStone,FlameRock,
DT,Ash,Death,DTS,Burning Skeleton,
DreadMare,DarkMare,S.Mare ws ws
:D böle takıntım wardı :D
iyiki o zamanlarda warmış böle 1 takıntı :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 8xxx (up up up) :D
Sosyal ağlarda paylaş

walla benıum bu oyuna baslama olayını anlatmam en az 2 3 sayfa surer ama ozet gecmeye calısıyım

Ben kastamonu da alkoc ların 2 cafesınde takılıyordum(Kredi yurtlar ve Ana cafe olarak) bıgun alkoc bılgısayar basında solucan falan kesıyor tarıh 4 nısan 2005 baktım ofli hoca nıck lı abım de basladı baqtım bunlar koptu uff sunu vurdum uff bunu yaptım su cıktı bu cıktı felan baqtım sardı ılk charım warrıor du onlar breth e gecmıs kopek kesıolar benı de oturttular bı bılgısayar a worm lerde tırmalıyorum kes allah kes yaklasık 3 4 saat kadar worm de tırmaladım dedım ben oynamıcam cok sıkıcı vakıt gecmıo falan 2 3 gun oynamadım alkoc tabı 35 40 lı lvl lere geldı ben yenıden bı daha basladım cunku tyum cafe bu oyunu oynuyordu baqtım mılletı sarıo ben neden oynamıyım cagırdım yanıma ofli yi ben napıcam sımdı dıye gıbısınden breth e gectım ve kapı onundekı wolf lere gavolt lara allah ne verdıyese dalmaya basladım baqtım ılerlere gıttıkce kesılcek haywanlar cogalıyo yurudum yurudum :D kestık bıctık sonra haunga ları kesferttık tırmaladık hep orda hem blast cıkar dedıler hemde kasarsınız baqtık olmıcak alkoc dedıkı sen mage ac mage ler cok ıs yapar warrıor la dıbıne gıtcemdıye ugras warrıor la party bulamazsın falan bende hemen select caracter bı mage actım ve SouL_TeaM:D

daha lvl 1 hemen ınn hostess tekı bır mıktar paramı bu char a alıp breth e gectım ve o zamanlar alkoc un kurdugu ALKOC_KASTAMONU clanıyla beraber haunga kesıoduk o aksam gece 11 e kadar char bı baktım 30 olmus hemen 368k ex veren quest ı yaptım 31 oldum o gun ole bıttı ertesı gun delı gıbı kasıoduk dk larda 37 ıle 42 arasındakı lvl ı tam 3 haftada atlamıstım :S 40

39 son %lerde dk kesıoduk dun gıbı aklımda 40 oldugum gıbı eshlant a cıktım bı arkadasım var aynı koydenız hemso(kyokusangi)o da mage benle aynı anda 40 olmustu beraber cıktık eshlant a tam o eshlant ın gırısınde solda ve sagda uruk lar orc lar falan vardı o zamanlar bılırsınız o orc lara daldı benım kanka bu olecek tam yardım edem falan dedım ben oldum 39 a dustum ve ok e basıp kalkınca eshlant dan atılmıstım bu bana harbı harbı evlat acısı gıbı koymustu hemen bı party buldum ve 40 oldum tam eshlant a cıkıcakken bızımkıler tepedekı q harfını kurcalarken bu goblin gorevını mı ne bulmuslar hemen kankayla uctuk o goreve 41 olduk hemen eshlant a cıktık ve golem kesıoduk lvl atlıcam dıe :) bı troll bı golem bı troll bı golem bazende trollerın ılerısınde captaın ler vardı orda kasardık 8 kısı dark curse ben alkoc kyo falan sonra bu aoe olayını kesfettık mıllet catır catır harpoy kesıo ve o zamanların clanı TOWN vardı adamlar spot 1 de pelerınlı pelerın lı beklıolar warrıor tyopluyo kesıo bız seyredıyoduk party pls hesabı :) sonra orda bı turk le karsılastık ByMad_TR :D harbı adam volkan abım burda 45 olmadan partyy e gıremezsın o zamanlarda nerdeyse tum mage ler fıre ve ıce yok dogru durust ben ıce dım 45 e kadar full ash dts aoe yapıoduk 45 oldugum gıbı hemen harpy spot a gıttım ve party e aldılar ıce yokmus :D orda 3 4 saatte 48 yaptım sonra bu cz olayını soktular kafama ılk kestıgım adamda bı asas dı 60 kusur lvlmıs dedıklerıne gore adam ı staff skıll ı ıle kesmıstım :D cok sardı ve tum paramı np ye yatırmıstım para bıttı tekrar kasmaya basladık sureklı harpy yapıuoduk ama bu ks olayı basladı ıste as party de kesıoduk yanımızda 3 5 mage 33 alanıyla bıze ks yapıolardı saten lvl 48 olmus zor exp gelıo yaklasık 1 2 hafta da ben 49 anca olmustum s49 %90 lara falan geldım 50 oldum quest ı yaptım 51 oldum ve pıllar la harpy spot una geldım adamlar benı nova cı sandı herhalde hemen aldılar party e ve o gun 52 oldum ustume de crımson setı cekmısım eshlant da etıket magelerden bırıydım sonra yaz tatılı geldı ıstanbul a gıttım aile saadeti 2.5 ay boyunca 52 lvl de kaldı char tabı bu zaman ıcınde tum tanıdıklarım(alkoc kyo bymad ofli vsvsvs.) 60 olmus ben 52 de kalmıstım oyunu bırakmadan once yukarıdakı harbı abılerım ve kankam dısında o kadar samımı arkadaslarım vardıkı oyunda adamlar master olmus selam atıoduk almıolardı takmıolardı buna moralım o kadar bozulmustukı o charı bıraktım ve hala 52 de duruyo istanbul dakı cafedekı arkadaslarım da xigenon da kasıolar ve osmanlı_ordusu clanında oynuyorlardı benı de aldılar sonra ben burda kastım suan orda da 42 lvl bı char var kaldı ole

alkoc un banlanma olayı oldu ben tam ıstanbul dan kastamonu ya okula dondugum o gece char banlanmıs alkoc da sen gel charı sen kasarsın demıstı geldım sabah cafe yı actılar bı baktım alkoc banlanmıs ofli oyunu bırakmıs

oyuna 2 ay kadar ara verdık sonra da malezya da kasma ısı cıktı :D yenı acılmıs bı server ı varmıs deimos fazla 60 yok dedıler ve ares tekı tum tayfayla malezya da basladık orda da bı char kastım 48 lvl warrıor oda kaldı ve dun alkoc un ban ı acıldı adamlar 2 3 maıl atmıslar alkoc un maılıne ve adamların attıgı maıl ı tehlıque ye tercume etttırdı maılde soyle dıyordu:

sızden cok ozur dılerız tamamen bı yanlıs anlasılma sonucu charınız bellı bı zamandır banlıymıs bu hata yı gorduk ve charını
Sosyal ağlarda paylaş

Ben minubuste başladım arkadaş diz ürtü bilgisaryarda oyunuyo memleket baya uzak giderken yanına getirmiş oynuyor bende oynucam dedim char açtı lv 35 yaptık oraya gidene kadar:D[signature][hline]Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış.
offfffff bıktım artık ya ben gerçek sarsieyim doğru söylüyorum ama hala inanmıyorsunuz!
Sosyal ağlarda paylaş

dayı sende parnak kaldıysa ne ala ama ben o kadar yazamicam :D malsesef o kadar uzun deil benimki yaklaşık 30 tane 35lik adamım vardi :D 2 de 45 lik bakam kapağı olimpiyaya attım ama ne olcak allah sonumuzu hayır etsin paralar girio oynucayz deyin emme father eve adsl alsa ne ala okula bile gitmem valla :D[signature][hline]name :El_CiN
server :Olympia
nation :Karus
class :Hunter
NP ::P sanane :P
müsic türü :Rap adamım
dip notuzlar :La bu serverın da boqu cıqar valla :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jawss, 27 Kasım 2005 14:30 tarihinde demiş ki:
said:
Marl0_on, 27 Kasım 2005 05:54 tarihinde demiş ki:
ya bilmiorum yerimi ama icimden geldi...

Ben bu oyunu ilk Tehliqe oynarken gormustum bulcan worm filam kesiodu sonra baktim the_rasmus da malezya serverindaymis tabi o zmn bilmiom parali idi server baktim dtsler filam gusel gibi geldi acc aldi bana o gun tehliqe bi saat takildim Lvl bile atlamadan ciktim sanirim yazin sonuydu temmuz sonu yada agustos basi aldiktan sonra 2 hafta filam acc umun pass ve id si bile aklimda kalmamisti cunku girmiodum ama sonra bi baslayak diye girdim basladim ilk gun kapi onunde baslayan partyle once dare wolf sonra skeleton sonra death knight ve en sonunda megantheron la devam eden baya uzun suren bi party ile 28 ~ 32 arasi bi Lvl olmustum tabi o siralar cafeden oynuorum bi kac saat takilip cikiorum 2. gun yine hic durmadan bi party ile 38 oldum ondan sonra cz yi orendim ki keske orenmez olaydim... Lvling yuksek olmasi gerektigini bilmiodum kasmayi bilmiodum oyunda daha 2. gunum ve cafeye gidipte Lvl kasmasi cok zor geliodu her ne kadar Lvlim az olsada o zmn 40 a kasmak cok zordu Lvlin yuksek olmasinin ne kadar onemli oldugu benim cok sonra aklima gelcekti yaklasik 2~3 ay sonra o sira boyunca surekli cz de idim the rasmusda benle kasiodu ama onun ni myko tecrubesi oldugundan Lvling onemli oldugunu bilioduki haliyle beni gecti zaten Lvl konusunda bende 2 yada 1 ay once 60 olmustu iste o cz de oldugum sirada ya lamia kesiodum yada ceza the_rasmus ve bi eleman daha vardi aklima gelmicek human spawninda beklioduk o zmn tabi ne gm var ne biz bug nedir bilioz cardinallerde butun gun muhabbet ede ede human beklerdik o zmn light magedim ben stun ediodum bizim sinler kesiodu o zmnda full int gibi biseydim her ne kadar Lvlim olmasada giyebilecegim en ii goblin set filam vardi satin almistim arada hatta orda arada o zmnin saglam adamlari doguodu cok komik oluodu 1 kere 2 tane newbie ki benden de newbie yani 37 Lvl mage adam geldi ikiside kacti zar zor sonra beklesioz bunlar geri geldi o siradada orda f9devil kafasinda shell helmet le belirdi ki adam ben 37 Lvlken 60 Lvlmis bana 2 vurdu rasmus a 2 yattik oteki n00blarda yanimiza gelip oturup kalkmisti.. nese bu sure bole gecti sonra cafeden bi ark sen 40 olcanda ben gorcem demesiyle cok sinirlenmistim onlar 50+ idi ondan sonra hirs yaptim eve adsl baglattim ondan once benim icin sadece okul cikisi biraz takildigim biraz eylendigim bi oyundu ama ondan sonra hayatima iice girdi eve aldigimin 2. gunu ottoman prince ve eski totoshlarla yani OTTOMAN EMPIRE clan i ile tanistim hatta o zmn roguespearla bile annasirdik o zmn totosh 42 idi idol olarak goruodum vay be Lvl i amma iyi filam diyodum sonra 2 gun meganteron party de geceleri sessiz sakin o orc meganteron spotunda 40 oldum hatta goblin questini yapmak icin mp set ayarladigimi hatirlarim her ne kadar n00b olsamda bisiler biliomusum azda olsa ondan sonra eslant a gectik baktim apayri bi yer yaratiklar filam light mage olmamin faydasini burda gordum tabi arklarinda yardimiyla tehliqe the_rasmus filam o zmnlar 50 filamdi ben anca 40 olduydum arada 2 gun arka arkada kekurikekukaka kesisim var zaten komedi butun cafe ringler icin basima ususmustu ama vermemistim tabi o zmn benim icin cok degerli 1 hafta kullandigimi bilirim cancanli cancanli cok hosuma gitmisti...nese... arklar apostle a aliodu okul cikisi beraber kasioduk bi kac saat cafede tabi sonra aksam bunlar cafede aksama kadar duruodu sonra gidiolardi gece online olursa OTTOMAN EMPIRE clan i ile olmassa ispanyollarla filam takiliom ki o zmnki inglizceme baktim msn kayitlarindan cok takoz konusuomusum ''ı'' filam kullanan bi tipmisim ama yinede ks filam yapmiodum yani party pls agacilardan deildim iste 48 e kadar apostle da kastim pek uzunda surmedi Lvling artik zor gelmiodu 4 gunu almamisti 40 dan 48 olmam ha simdi aklima geldi arada arkadaslar beni harpy e almisti 45 skillini harpy de acmistim isimler aklimda deil ama sibelkekilli vardi partyde buffer olarak o zmnki playeriyla baya iidik hatta sonra billy the kidd diye char yapmis.. neyse ole takilirken 50 oldum o sirada birazda piclik yaparak Lvling icin harpy clanlarina giriodum ama fazla duramiodum sonra pelerin benim icin bi hedef olmustu ki cok gecmedende hedefime ulastim inertia diye bi clana girmistim cok mutlu olmustum annilation nin alt clan i idi ( anni... yi yannis yazdim sanirim sorry for that >_< )
ama ben 51 questini yapa kadar daildi o zmn yaristigim bi mage vardi cok iidi aramiz ama iki light mage olunca yanyana istemesende bi rekabet oluo onla tanismak icin yesilyurda gitmistik char ismi pek aklimda deil sanirim lostful gibi bisidi neyse iste o gun quest i yaptim ardindan sabah uyandim okula gitcem kakashi kun i gordum o siralar en ii clanlardan ama o kirmizi pelerin filam deil quest yaptiktan sonra gelen gri pelerinli town onun alt clanida downTOWN vardi m_tereza leader di kakashi kun i eslantta gordum sonra pm atamadan breth e gec
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...