Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rabbit nedir?

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

Poli en son beni hacklemişti. şu sıralarda bir başkasını hackliyordur. kendisini Ronark3 serverında lvl 20-50 acc. kasarken bulabilirsiniz. en son milyon tane acc. yapmıştı krallık için ve 3 ay fln kral kalmıştı.
bence bu arkadaşa yardım etmeli. zavallı KO olmasa aç kalacak :((((((((((((((((((((((((((((((((88888
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Xtreme_Chill said:
Poli en son beni hacklemişti. şu sıralarda bir başkasını hackliyordur. kendisini Ronark3 serverında lvl 20-50 acc. kasarken bulabilirsiniz. en son milyon tane acc. yapmıştı krallık için ve 3 ay fln kral kalmıştı.
bence bu arkadaşa yardım etmeli. zavallı KO olmasa aç kalacak :((((((((((((((((((((((((((((((((88888

uh poor insan , foruma girip senin yazdiklarini okumak ne kadar guzel =D
eet polinin isi gucu yok sana verdigi itemleri almak icin hacklicek ama pardon , huso in harikalar diyarinda .
Ama soyledigin gibi milyon tane acc olmadi =/ 500-600 civari sanirim sıkıldık , KO olmasa ac kalicam ne kadar kotu degilmi , doyur beni KO help adsfklsjhn ,abi gece gece ilac gibi geldi unutmaki
I still > parasites

Neyse , Polithe1st nickli pati account sifresi aklima gelmiyor, sifremi unuttumda getiremiyor , o yuzden yeni acc acip 1-2 parazite cvp vermek istedim , verdigimiz rahatsizliktan dolayi ozur dileriz XD

Merak edene ,aresten sonra ronarkta oynadim 6-7 ay kadar ,simdi ugrastigim yok fazla. Hadi kolay gele hepinize .
XtremeTheGandalf , cvp verirsen falan yilda bir kez girip gorursem selam ola ey insan derim , forumlarda gezemiyorum 24/7 yada numaram hala vardir ,derdini soylersin derman buluruz
have fun pati <3
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
@ haxx0r aka Poli

ben senden ne zaman item aldim ? musterilerine item satmanda yardimci olmak disinda nasil bir alis-verisim oldu seninle ?
huh ares itemlarindan bahsediyorsan bir kac item almistim onlarda egenindi ki onlarida serveri birakmadan once senin acc. koymustuk. diger itemlarda beraber yaptigimiz dupe ve buglardan gelmisti. bunlarin disinda gelen itemlarda aresin sayili oyuncularindan geldi. kosp kullanirlarken cektigim(iz) frapsleri kullanarak tehdit sonucu aldigim item-gbler idi. ( evet komik ama gercek ) bunlardan bahsediyorsan kendini gercekten inandirmissin. KO forumlarindaki mesajlarinla bu mesajini karsilastir sonra oturup tekrar karsilastir.../ bunu surekli yap agali bir sure sonra anlarsin belki.
herneyse
haydi deh.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Polithe1st said:
said:
Marl0_on, 05 Aralık 2005 11:39 tarihinde demiş ki:
said:
polifonik_osuruk, 05 Aralık 2005 11:36 tarihinde demiş ki:
sen nesin mal tavşan kılıklı gay!!
hade lem gay dedi utanmadan kecoon kilikli mage zaten kafanda kel

sen kendine bak robocop kılıklı cüce..[signature][hline]server:Ares