Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Super

Gaiji

Öne çıkan mesajlar

Bu sabah bi arkadaşım accountuyla oyunu deneme fırsatım oldu ve tek kelimeyle super diyebilirim sadece oyunu alıp aylık hic bir ucret odemeden oynanması bi ayrı guzel fakat bu oyunu nerden ve ne kadar ucrete temin edebilirim merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

internetten satın alabilirsin bunun için bildiğim www.sendit.com adresi var. Ayrıca bir yerden cd lerini bulup sedece cd key de alabilirsin yine internet üzerinden tabi bunu için de www.plaync.com adresi var. Ayrıca istanbul da yada ankarada oturuyorsan bazı kırtasiyelerde veya dukkanlarda da bulabilirsin ama fiyatı biraz daha pahalı oluyor. Sendit te su ara fiyatı 17.99£. Plaync de nekadar bilmiyorum. Plaync nin avantajı oyuna hemen baslayabiliyorsun. Cd lerini bulman gerekir dedim ama bulmadan da baslayabilirsin fakat bunun için oyun harita deiştiriken falan epey yukleme yapıyo sonra sen de sıkılabilirsin bu yuklemelerden o yuzden rahat rahat oynamak için cd bulman iyi olur. İnternetten falan da bulabilirsin belki...[signature][hline]Shadow Mancer - Ele/Me
Desert Blazer - Ele/R
Kerem The Archer - R
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...