Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online

Feradot

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Arkadaslar, Silkroad da PATiCiK guildi kurucusuyum oyundaki ismim Azumii.Guilde katılmak isteyen arkadaslar oyun içinde bana ayrıca Kittiara,Karakurt,Noma ve Judge_ nickli arkadaslara PM atabilirler.Herhangi bir lvl sınırlamamız suan için yoktur.Yanlız birçok arkadas gibi bende K.O dan bu oyuna geçtim güzel ve seviyeli bir ortam yaratmak adına guildimizde kesinlikle küfüre ve aga tarzına yer yoktur.Bizler suan gerçekten zevk alarak oynuyoruz kervan kurmaya veya kervan soymaya başladık bile :) PM atmak için ilk önce $ işareti yapıp nicki yazıp bir boşluk bırakıp özel mesaj yollayabilirsiniz.Aege serverındayız.Aramızda bayan arkadaslarda var tekrar altını çizmek istedim seviyeli ve güzel bir ortam için ugrasıyoruz.Ayrıca quest e dayalı bir oyun K.o nun tersine yeni başlayan arkadaslara da tavsiyem ilk önce lvl 4-5 olunca sehri iyice gezip npc lerden questleri almalarıdır.Oyunda görüşmek üzere.[signature][hline]Raistlin Tr
Elemantalist/Monk ---GW
Azumii
lvl 23 -----Silkroad (Aege)
Sosyal ağlarda paylaş

Slm beyler, lvl 22 olmuş bir arkadaş ben henüz lvl 14 iken bana burayı önerdi. Şok oldum level 22 de ne diye:) ama ben 20 yaptım bir günde... Hatta white tiger bana 1 vuruo dediğinde oyunu mu bırakmak istemiştim ama sonradan tersi bişi oldu gaza geldim şu an bana halen 20 flan vuruo ama:)....Kimle konuşmuştum şu an hatırlayamadım ama muhtemelen guild kurucularından olsa gerek:)
Az öncce lvl 21 bir bow kaçırdım, fiyatına baktım 23 k, statslara bakıyordum ki birden disappeared:) neyse içimi dökmek istedim sadece +1steady li bir bow idi:p, varsa elinde güzel lvl 21 olan alabilirim, Nick Legolas_TR görüşmek üzere hepinize iyi eğlenceler....[signature][hline]My Life For Auir
Sosyal ağlarda paylaş

kitiara ben sana pm attim ama ulasamadim bitek karakurt oyundaydi oda pmlerimi goremedi sanirim

neyse oyun ko dan sonra ilac gibi geldi daha quest agirlikli bi oyun sanirim henuz yeni ata bindim banditler su assagidaki kaleye giden yolun uzerinde ama baya uzakta once atimi sonra beni oldurduler

henuz skiller konusunda biraz zayifim ice okcu actim ama power skilli de verdim heal ve defans icin dogrumu yaptim emin deilim
bu arada nickim:tam12den
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zerokull, 23 Kasım 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
bişi sorucam banditler nerede acaba bilen varsa özele mesaj atabilirmi acep?

haritani ac sol tarafta nehir göreceksin en asagidaki köprüden karsiya gec ilerle göreceksin[signature][hline]Class:Mage
Clan:KittiesT_T
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Ama nedense bu kadar lag hiçbiyerde yok bu ne biçim oyun be...

Yani bi yere tıklıyorum karakterin tepkisi 20 sn sonra ya çok feci bişey bu...yeni server açılıcak diye tahmin ediyorum 2. betada...2 de de çıkmazsa oyun çıkınca en az 10 tane yeni server koyarlar garanti[signature][hline]Thief/assasin = Maximum zevk+para+keşifler... Kalplerdeki kaymak...
Sosyal ağlarda paylaş

oyun bedava degıl onu soyleyeyım ...
oyun beta testı 2 ay devam ettıklten sonra paidshop denen olay acılıyormus oyunda nadir bulunan pekcok sey buradan gercek parayla satılıyor dıger normal charlarda normal bır sekılde oynamaya devam edıyormus ...
en azından çin serverında olan şey buymuş ...
lag bulundugunuz kıta ilede alakalı 1 kıta (ilk şehir ve civarı) acayip laglı iken karşı kıta (gemi ile geçin) çok çok daha iyi (neredeyse 0 lag) ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer ada derken Eastern China ve Oasis Empire mı kastediliyor.
Eğer oralar kastediliyorsa Eastern China da min LvL 21 diğerinde min LvL 30 (olmsı gerek) yaratıklar var.E serverin çoğunluğunu newbie ler oluşturduğuna göre normal olması gerek bunun.[signature][hline]Palantis Moderatör

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

Server 2 saattir falan offline, bilgisi olan va rmi acaba nezaman acılacak, bu arada bana 626 damage vuran monsterı öğrendim, Janganda doğduğumda üzerimden halen dumanlar çıkıyodu:) Lvl 30 monster mış, lvl 20 idim ben:( Ama sırdf onu biçmek için kasıcam (lvl 24 bow düşürdüm onun yüzünden) :p[signature][hline]My Life For Auir
Sosyal ağlarda paylaş

Herkeze slm,

Dün başladım ve oldukça hoşuma gitti, gerek grafikler gerek oynanış oldukça hoş.

Bir kaç basit sorum olacak;

1-At ve TP scrollları dışında, başka bir yöntem varmı TP için yada hızlı ulaşım için?
2-NPC Merchantlarda sadece basic itemlar gördüm, daha gelişmiş itemlar sadece dropmu oluyor?
3-Upgrade ile ilgili yeterli bilgi bulamadım.
4-PvP sadece belli bir bölgedemi yapılıyor ? ve her istediğine saldırabiliyormusun ?
5-Oyuna başlarken seçtiğiniz ırk, karakter gelişimini etkiliyormu?

Şimdiden teşekkürler[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:199.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...