Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online

Feradot

Öne çıkan mesajlar

said:
Feradot, 13 Kasım 2005 14:53 tarihinde demiş ki:
ayıp olmuyormu kardeşim nasıl konusuyorsun, oyna yada oynama gir yada girme ??????? sen oyun oynayamıon die bize nie laf atıyorsun

ya yanlış anlama laf yapmıom.
oyle bi oyun onermissinki manyak sardı ama gel gelelim giremiosun kafayı yiyosun.
şahısna saygısızlık yapmam yapmamda.
yazının şekil ve şemalinden şaka ve geyikten ibaret olduğunu anlamış olmalısın. ciddiye alıyosan oda senin sorunun ...[signature][hline]DifferentOne ®
ÖpBeni (:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DifferentOne, 13 Kasım 2005 15:03 tarihinde demiş ki:
bukadar yeni olmasına rağmen bukadar rabet görmesi şaşırtıcı.
severlar sanırım 5 dene acılcakmış diolar.
offical forumlarında okudum.
açılsada yetmiezmiş diolar :D
neyse beklicez bu haftayı.

Oyun gercekten güzel ama bu yeni serwerlari biran once acsalar iyi olur yoksa bu oyun yatar bence...
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili arkadaşlar,

Uzun süre UO ve Knightonline oynadıktan sonra Silkroad'a başlamaya karar verdim.Ve dün akşam 2 lvl cık kasabildim.:)
Lag olayı çok fazlaydı.

Şimdi işin erbablarından (gerçi yeni başlamış ama olsun) birkaç birşey öğrenmek istiyorum yardım ederseniz çok ama çok sevinirim.

1-En çok özel olarak PM atamadım ona çok üzüldüm.Dolayısı ile kimseden yardım alamadım.Bana kısa yollarla ilgili bilgi verebilirmisiniz örneğin;
KO da özel pm "/pm karakter ismi" şeklinde idi.Ya da yürümek "w" ve harfi ile oturmak, kalkmak"c" tuşu ile gerçekleşirdi tabi trade vs gibi işlemlerde vardı.Neyi kastettiğimi siz anlamışsınızdır.Kısa yol tuşları nelerdir yani:)

2-Bir türk clanı bulabilir miyim? (gerçi lvlım 2 ama) Benim için çok iyi olur.

3-Sanıyorum tek server var (Xian) ve bağlanmak biraz sorun gibi geldi yeni serverlerda gelecek mi acaba?

4-Questleri nerden öğrenebilirim.?

Benim için en önemlisi Clan ya da guild hangi terim kullanılıyor bilmiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden çokkkkkkk teşekkürler

sevgiler
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar bu [spo1=official]Hello. This is Silkroad Online.

We would like to thank you very much for your deep love for Silkroad Online.

We are going to open new server “Aege” for more testers’ participation.

Silkroad Online would like to ask a favor to continuous deep attention and rebuke of you

We will try to our best to provide you good quality service continuously.

17:00 of Nov. 14th 2005 (Korea)[/spo] açıklamayı yapmış gözümüz aydın ...

ahanda bu varan 2 ...
[spo2=varan 2]Hello. This is Silkroad Online.

Silkroad Online will block IPs from China, Twain and Japan forever.

We would like to ask you from China, Taiwan and Japan to enjoy Silkroad Online in each country’s server.

(China) http://www.srocn.com

(Taiwan) http://www.sro.com.tw

(Japan) http://www.silkonline.jp[/spo]

[Bu mesaj The_Delucian tarafından 14 Kasım 2005 09:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o sorunu yasayan adamlar varmıs ...
dogu dıllerı destegı ıle alakalı bır sorunmus ...
oyunun sıtesınde alakalı bır bılgı bulabılırsın sanırım ...
wındows unun dogu dıllerı destegı acıksa kapat kapalıysa ac sanırım oyle bısey ...

Bu arada yeni server su an acık ben lvl 6 oldun gayetde bos ve guzel sehırde herkes kosuyo hıc duran adam bıle yok ...

lvl 6 CilloP[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

valla sırf conn problemınden kurtulmak ıcın bıle yenı server a gırmeye deger ...
bu immortal Lucky gibi charge li ozellikler var bunlar nedir nasıl kullanılır bilen varmı ?[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hunty, 14 Kasım 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
Benim oyunda buyuk bi sorun var. acilis ekraninda mouse la tikladigim zaman oyun kapaniyor. karakter yaratma bolumunde de ayni sorun var. mouse umla bir yere tiklarsam oyun kapatiyor kendini.BAska kimsede bole bir sorun var mi

Evet bende sitesindeki forumdan buldum asya ve diger dil destekleri yukluydu kaldirdim simdi sorunsuz calisiyor lvl 7 oldum bile
Sosyal ağlarda paylaş

bu forumun 8. sayfasında questlerin kimden alındıkları yazıyo geneldede adam 20 tane şu malzemeden yopla yada 40-50 tane sundan oldur dıyo ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bu teleport olayları nasıl oluyor.Herhangi bir gate falan varmı??? Ben manyakların arasında dolaşıp duruyorum.Birde acaba bu cold/fire/lr skilleri lvl kaçtan sonra açılıyor?Hım birde skill pointleri ve stat pointleri neye göre kaçar kaçar vericez.Mesela ben elinde spear olan bir hatun seçtim.İnt ve ve hp var stat point olark onlara eşit olarak verdim ki eminim yanlıştır:)Nasıl yapmalıyız???

Not:Teleport için scroll falan yazmışlar scrollamı geziliyor sadece??? Gate filan yok mu????

Silkroad/Jasper-Xian
Ege-Aege:)

PLLLssss yardım.

[Bu mesaj gozupek tarafından 15 Kasım 2005 09:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...