Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online

Feradot

Öne çıkan mesajlar

ya bi haberleri okuyun yok ingilizce bilmiyorsanız buradakileri okuyun

adamlar free hizmet veriyorlar blizz ile kıyaslamak cok sacma olur. hafta sonu ikinci server acılacakmış işte.[signature][hline]İşte Hizmetlerim
1- Web Tasarım ve Hosting
2- Ucresiz 250MB @chaos.gen.tr Mail
3- Online Oyun Tanıtımları
4- Evlenilcek Kız Aranıyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Trevize, 11 Kasım 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
Öncelikle @differentone arkadaşımızın selamını alıp kendisine bilmukabele selam veriyorum.
Servere girme olayına gelince yapılması gereken şu;
1- 1 dk kadar bekleyin adınızı ve şifrenizi girip server şeçimi yapın sonra mouse ile connecti değil enterle girmeye çalışın olmazssa mouse ile bir kez daha server seçin bu şekilde 3-5 defa yapınca disconnect olmadan girilebiliniyor :)

trevize sen harcanıyon buralarda git git fabrikanla ilgilen
:tebrikz:[signature][hline]DifferentOne ®
ÖpBeni (:
Sosyal ağlarda paylaş

koreli çinli rus turk ne istersen var ...

şimdi tecrubeli arklara soruyom lvl 15+ da oyun nasıl gidiyo naapmak lazım ...
kılıc + cold + heal la herhangi bir sorun olmadan lvl 13 oldum ilerisi nasıl olmalı ...
cold da defansıf buyuler var lightning de magical damage ı arttıran buyuler , yani ilerde armor sıkıntı yaratıyosa cold a devam yok damage yetmıyosa lightning e de yumusaktan bişiler dusunuyom ...

Yeni arklara ufak bir tavsiye MUTLAKA kendi lvl lerinin itemları ile takılsınlar cok daha hızlı lvl atlarlar 3-5 k gold a bakmasınlar , vede questleri ilk questten başlayarak takip etsinler çünkü questler sizi lvl inizdeki yaratıklara götürüyor daha hızlı lvl atlarsınız yine ...

Oyun içi görürseniz kaynaşırız : Char = CilloP[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

haftasonu daha yogun olur ...
şimdi ufak 1-2 düşünce diyeyim ...
bu oyunu oynayan asyalı dostlarımızla ve avrupalılarla aramızdakı zaman farklarını hesaba kataraktan aksam 4-7 arasında dogulu dostlarımız uykuya gıderken batılılarda henuz ıslerınden/okullarından gelmemıs oluyolar ...
bence en ideal zaman 16-20 arası ...
bunun haricinde AFK playerları ayıklamak (ticaret modunda oyunu bırakanlar ) için ara ara restart atılıyo zamanlarını bilmiyom hemen akabindede cok rahat bağlanılıyor ...
dün akşamdan beri bağlanamadım ama ondan önceki 3 günde 7 defa bağlandım ...
hatta 2 si ilk denememde o kadarda ballıyım :) ...
haftaya yeni serverlar açılsın rahatlar heralde ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat once gırdım 5 dk sonra elektrık kesıldı 2 sn. liğine kufur ettim tekrar actım makınayı 2. denememde tekrar girdim ...
bu arada lvl 14 oldum bu tigerlardan hangilerinden diş (Tooth) çıkıyor ve bu ağaçlarlarla alakalı quest varmı varsa kim veriyor ?[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 13 Kasım 2005 12:57 tarihinde demiş ki:
2 saat once gırdım 5 dk sonra elektrık kesıldı 2 sn. liğine kufur ettim tekrar actım makınayı 2. denememde tekrar girdim ...
bu arada lvl 14 oldum bu tigerlardan hangilerinden diş (Tooth) çıkıyor ve bu ağaçlarlarla alakalı quest varmı varsa kim veriyor ?

ağaç monster larla ilgili bi quest var heme ağac mosnterların orda dağın dibinde bi npc var
ondan alıyosun questi.
ama quest sonucu sadece dandik bi silah veriyor.
yapmaya değmez...

ben lvl 16 ym :D sowrd master[signature][hline]DifferentOne ®
ÖpBeni (:
Sosyal ağlarda paylaş

arkadalar yok giremedim yok sorun var muhabbetleri yapmayalm artık.
sıktı saten girememekten kafayı yiyom.

oyuncular bu başlıktan sonra sword spear ve yan skill olarak, cold, light, fire, heal, ne kullandırklarını kısaca acıklasınlar.
birbirimize fikirler verelim ne iyi olur ne iyi olmaz.
skill dağılımı diablo gibi. yanlış verildiinde ileride zıcılarbilir.[signature][hline]DifferentOne ®
ÖpBeni (:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...