Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online

Feradot

Öne çıkan mesajlar

İnşallah yeni bir server açıyorlardır :D Bu arada oyunda ismim YachiruSan Archer oldum. Gidiyoruz bakalım :D[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Feradot, 11 Kasım 2005 13:06 tarihinde demiş ki:
Oyunda benim hoşuma giden bu market oldu , önünde küçük bir tezgah pazarcı gibi elini kolunu sallıyor ne alırsan 500 der gibi bazen sıkılınca gidip onları seyrediyorum ^_^

Bencede güzel ama o bi sure sonra meslek(merchant classi) haline gelcek:)Bende onlari tufalamakla gecircem yasasin Tieflik nihahah(Evil olmak güzel sey yahuuu:D)
Sosyal ağlarda paylaş

arkidişler
hala girmekle uraşanlar varmı.
hayır insan güzellik yapar bi server daha acar.
kampın içine giriyorum ana baba günü gibi
iğn atsan yere düşmez.
knight onlineyi gececek gibme gelio bu oyun.
hemide always free :D

yanlız şu login sorununu halletseler cok daha güsel olucak.
onun dışnda dier bir dez avantajı ise kontrol olayı.
klavye yada mouse ile cok iyi hakim olamıyosun karaktere.
knight yada wow daki gib olsun isterdim.
tıkladıktan yaklaşık 3/5 saniye sonra işleme alıyor.
klavyeden kontrol saten 0
boyle bi action oyunda bunların eksik kalması hoş deil

yani login ve kontrol sorununu göz ardı edersek hoş bir oyun.
diabloya bensetiom biraz skill olayını.
kısıtlı skill toplama olayı var.
hngi skili özell daha cok gerekiyorsa ona göre hareket etmek gerekio
har vurup harman sovurursanız skill pointleri ileride cok zorluk cekebilirsiniz.
yanlız bir çekit skill serisine odaklaşın derim ben.
yan avantaj olarak cold olayını tavsiye ederim.
...[signature][hline]DifferentOne ®
ÖpBeni (:
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hareket algılaması geç o kötü bişi :D

Dün akşam biraz oynadım ama bugün gene kapak :D Sabaha doğru boşalıyor server ancak. Yeni serverlar açana kadar beklicz. Bu login olayının en sıkıcı yanı disc olduktan sonra oyunu tekrar açmak zorudna olmamız. Bide üstüne Launcher bekliyoruz. Çok saçma olmuş resmen soğutuyor adamı. (o kadar beklememiş olsam indirirken hayatta oynamazdım en başta :D Şimdide oynadığım için güzel olduğunu bildiğimden sabrediyorum :D[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun gerçekten çok iyi yanlız server problemini hallederlerse tadından yinmez derim..Questler falan baya oyalıyo lvl 12 oldum ama zorlaştı oyun arkadaşlarınızla oynarsanız daha da iyi oluyo galiba ilk Türk guildini kurma yolunda hızla ilerliyoruz biz hadi bakalım hayırlısı..Nick im YakudA :)[signature][hline]Raistlin Tr
Elemantalist/Monk ---GW
YakudA
lvl 12 -----Silkroad
Azumi
Priest beramus ---- K.E
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...