Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online

Feradot

Öne çıkan mesajlar

dün haritada açık olmayan yerler , bugün açılmış ondan girememişsindir herhalde,demin oyundaydım.Oyun güzel benim hoşuma gitti,ilk baslarda isimler garip geliyor,Npc isimleri ,yer isimleri falan oynadıkça alışılıyor.ben bu niki kulanıyorum oyundada.
Sosyal ağlarda paylaş

yaa off oyunu indiricem die nvidia surumunu indirmisim yanlislikla bende diyorum ne kdr cabuk iniyor oyun bahh :PP[signature][hline]Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is. Life creates it, makes it grow. Its energy surrounds us and binds us. Luminous beings are we, not this crude matter. You must feel the Force around you; here, between you, me, the tree, the rock, everywhere, yes. Even between the land and the ship."
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben download manager programı ile 4 saatte indirdim 256 adsl ile.Oyuna girdim karakter yaratma ekrani diğer oyunlara göre daha kısıtlı gibi görünsede güzel kombinasyonlar yapabilirsiniz.Archerli bi char açtim oyun ufaktan knight online'na benziyor ama trade olayi sanirim baya bi detayli olucaktir.Sonuçta oyun ipek yoluyla ilgili aslinda merak ediyorum.İleride ipek yolunu elinde tutma savaşlari olurmu türklerle çinliler arasinda.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dexter, 27 Ekim 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
Arkadalar hiç indirmeyin derim...

büyük bir hevesle indirdim ve oyuna girdim...makina p4 1.8 256 ram ama felaket kastı....

Gereksinimleri baya bi yüksek galiba...

BEni sarmadı bu yüzden bilgilendriyim dedim

O sistemi de kasmasaydı oynanmazdı zaten.. :D
Ayrıca oynamayın bu oyunu İstanbul Constantinople diye geçiyor......
Ahanda burda...[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

eee indirdim oyunu message string error die bisiy verio...[signature][hline]Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is. Life creates it, makes it grow. Its energy surrounds us and binds us. Luminous beings are we, not this crude matter. You must feel the Force around you; here, between you, me, the tree, the rock, everywhere, yes. Even between the land and the ship."
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar ben oyunu yukledim fakat oyuna giremiyorum.Surekli disconnect veriyor...:( Neden bole bir bilgisi olan varmi yoksa budami knight online gibi surekli boyle hata veriyor:(

[Bu mesaj quatim tarafından 29 Ekim 2005 13:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar oyuna girdim.Bayagida oynadim pek güzel bir yanini goremedim:( Zaten ilk onume cikan monster in goruntusu ve ismi yetiyo monsterin adi mangyang puhahaha :)Yani oyun beni pek sarmadi... Artik yapacak bisi yok cikacak oyunumu yani NwN 2 beklemek:( Neyse arkadaslar herkeze iyi oyunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...