Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

level 16

banker

Öne çıkan mesajlar

level 16 yım ne kessem fayda etmıor tiger kesiyorum mana bitior cok cabuk dark tiger lari kesmek zor oluo 2 3 tane birden saldırıyor öldügüm oluyor.
youg tiger kesmeyi denıyorum 5 tane de %1 oluyor ne kesicem arkadaşlar lvl 16 da ne önerirsiniz[signature][hline]more they can keep us in
Listen damn it we will win
They see it right
They see it well
But they think this saves us from our hell
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 9'um ve üst derecemde olan npcleri bile zorlanmadan kesiyorum. Str abandıysan cezanı çekiosundur :)
Mutluyum int gidiyorum.
1.hits: 170dmg
2.hits: 65-80dmg
3.hits: 65-80dmg ta ki cold'un süresi bitene kadar. SO'da bana göre hp'den çok pvpde mana daha önemli. Vede phys. armor pek gitmeyin magic resist gidin bana göre[signature][hline]İnsan düşünen bir hayvandır, hayvansa düşünen bir insan. Yada öyle birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

level 16 da white tiger ksmek gerçekten çok zor. Şu an bende 16yım ama pek geçmiyorum yanlarından. Black tiger ve normal tiger keserek lvl atlamaktan başka çare yok gibi. Bide bi bandit map quest vardı bunu bitirebilen varmı acaba 20 tane harita getir diyor 100ü geçik bandit archer kesmişimdir daha 4 tane çıktı
Sosyal ağlarda paylaş

Lv 16 ya gelmişsin white tiger larla ne işin olabilirki. Bence vakit kaybetmeden yapmadığın quest leri tamamla böylece lvl 17 yi yarılarsın hatta 18 bile diyebilirim. White tigerları yanlış hatırlamıyorsan Chaujki questinden önce çözüyorsun lvl 19 yani. En azından bendeki sıralama böyle olmuştu anca lvl 19 da ulaşabilmiştim tigerlara ki onlar ilk adadaki en güçlü yaratıklardan 2. si..
Bandit olayına gelince military champ tan alıyoruz questlerimizi bunuda yanlış hatırlamıyorsam;
lvl 12 de bandit archer quest i alıyorsunuz sizden 50 tane bandit archer öldürmenizi istiyor
13-14 fln 20 tane operational map toplayın diyor. Tabi üstteki quest i bitirince bu quest e katılmaya hak kazanıyorsunuz. 20 tane operayon haritası yine bandit archerlardan çıkıyor.
15 de yapılıcak 2 quest imiz var: 200 bandit archer(dikkat archer dediğine bakmayın bandit bowman öldürmeniz gerekiyor.) 2. ise 50 tane bandit öldür diyor. Şuana kadar oyunda en gıcık olduğum yaratık bu yaa ölmek bilmiyo lvl i ya 15 yada 6 bu yaratığın düşük lvl lerde bu quest i aldığınızda gaza gelip aralarına girmeyin :)
Neyse lvl 15 de bu iki quest i halledip rahatlık lvl 17 yolunda ilerlicez sonra tigerlar fln karıştırın çorba yapın :)

Saygılarımla "Kedi"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masteis, 01 Aralık 2005 17:39 tarihinde demiş ki:
lvl 9'um ve üst derecemde olan npcleri bile zorlanmadan kesiyorum. Str abandıysan cezanı çekiosundur :)
Mutluyum int gidiyorum.
1.hits: 170dmg
2.hits: 65-80dmg
3.hits: 65-80dmg ta ki cold'un süresi bitene kadar. SO'da bana göre hp'den çok pvpde mana daha önemli. Vede phys. armor pek gitmeyin magic resist gidin bana göre

npc mi ? Neden npclere saldiriyorsun ki :DAdamlar bize yardimci oluuyor item filan satiyor ne istiyosun npclerden :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...