Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

chayper cz de kosp (suçlu kim)

odi

Öne çıkan mesajlar

elense öle konuşurken tehtitkar konuşmayacaksın adam gibi konuşacaksın bildigin bişe de varsa buraya yazacaksın adamlar nasıl 70 oldu diyosun server açıldıgında bu yana kasıyolar ilk günde bu yana edit charlara gelince biz orc clanların içinde en iyilerinde biriyiz gelip clan isteyene lvl ve np soruyoz eger bizim kriterlere uyuyosa clana alıyoz adamın anlında ben edit im yazmıyo.[signature][hline]Nick : 0di
Class : Warrior
Lvl : XX
Server :Cypher
Clan : Heaven
Irc : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahahah kızdı gercekler agır geldı dıger actıgım topıgee bak bu arada tehtıdkar konuşmadım konuşursam yaparım onuda soleyım[signature][hline]Name: :::TheONE::: (ŞİFREDEN DOLAYI GIREMIYOZ )
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl:60 ARTIK BOLE 15 ek1m
Np: 5,5 k dı 18 k oldu bıle
Clan: Twilight
Server: Cypher
YENI CAR :::sweet_lady:::
60 oldu
np 6 k malesef daha
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/view.php?id=161351

al bak
yeterlı olacaktır[signature][hline]Name: :::TheONE::: (ŞİFREDEN DOLAYI GIREMIYOZ )
60 oldu
np 6 k malesef daha
Sosyal ağlarda paylaş

dogru bu kadarla kestırıp atmak kolay[signature][hline]Name: :::TheONE::: (ŞİFREDEN DOLAYI GIREMIYOZ )
60 oldu
np 6 k malesef daha
Sosyal ağlarda paylaş

bak sana şole soleyım konuyu yenı ogrenmemı bı kenara bırak benım olayım burdakıı pıslıgı ortaya cıkarmak kosp cu bı klansınız edıt carları barındıran bı klansınız boss event yaptıran bı klansınız
+10 IB SI OLAN BI KLANSINIZ
BU KONU UZERINDE DURALIM DERIM[signature][hline]Name: :::TheONE::: (ŞİFREDEN DOLAYI GIREMIYOZ )
60 oldu
np 6 k malesef daha
Sosyal ağlarda paylaş

istedigin konunun üzerinde duralım aç bi topic ya bu serverde bizi çekemeyen nekadar insan varmışta bilmiyomuşuz edit char dedigin banlandı[signature][hline]Nick : 0di
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada ben kendi adıma konuşuyom konuştuklarım clanıda baglamaz benim üzerimdekileri bi yazsana foruma
bu serverde cz de oynayıpda üstünde chitin olan kaçtane warrior var..?
bi bak bakalım adam lvl 60 olmuş cz çıkmış full shell
bi de bana bak 64 lvl itemlerimi sen yaz neden olsa tk da yazıyo.[signature][hline]Nick : 0di
Sosyal ağlarda paylaş

güzel arkadaşım zaten cperda mercanlarda ve shotlardan +8 item satılıyo öle bir halki +8 itemi olmayanı dövüyorlar.konu yanlış neden yanlış tek bir clanın üzerine yüklenmen.buda senin art niyetini ortaya koyuyor. öbür clanların yanında sütten cıkmış ak kaşık gibi kalmış..sen olisteyi iyi karıştır ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elense, 30 Kasım 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
bak sana şole soleyım konuyu yenı ogrenmemı bı kenara bırak benım olayım burdakıı pıslıgı ortaya cıkarmak kosp cu bı klansınız edıt carları barındıran bı klansınız boss event yaptıran bı klansınız
+10 IB SI OLAN BI KLANSINIZ
BU KONU UZERINDE DURALIM DERIM

Elense(Theone) Ben sana linate de aposların karsısındaki lard orclarda KOSP la civciv kastırdıgını unutma derim :D[signature][hline]http://img209.imageshack.us/my.php?image=daggerphobia0zg.jpg

www.clanlasombra.tk
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle herkese slm arkadaslar ben paticige yeni gelmis bulunuyorum knigt online ın ise eski bir oyuncusuyum. geçmiş olan 3 aydan beri cyper serverındayım.öncelikle cyper adına tartışcaksak buradaki adeletsizliklerden birbirimizi suclamamız gerektigine inanıyorum başı boşluk bu serverı bu hale getirdi.tabi burda en suçlu olarak gm leri gormekteyim ilk önce kendi cıkardıkları macroları adminlerden habersiz sattılar miilet lvlini kastı sonra ise adminler ile anlasamayıp serverı bosladılar bu sebepten dolayı cyper adeta hacker yuvası haline geldi datebase denilen dosyalara giren hackerlar ard arda edit carh yapmaya basladılar 67 lvl 62 lvl 65 lvl parana göre ve bu edit carhlara full itemler koydular +9 raptorla +8 sheller +2 iron necklash ler vs. sonra bu edit carhlar cz de ortalıgı yıkmaya basladı ve artık dayanamayan millet kosplara basladı boylece icinden cıkılmaz bir kısır döngü içine girildi.biz bu kdar ne kadar birimizi suclasak ne kadar yırtınsakda tek ve gercek suclu burda işimi yapmayan gm ler ve site adminleridir.bu benim fikrim herkese iyi gunler[signature][hline]NİCK:TRUVA_24
SERVER:cyper
CLAN:::BADCAT::
LVL:6x
NATİON:orc shadow vain
np:kimseye hava atmaya calısmıyoz:))
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaşım sana %100 katılıyorum başımızda sadece 2 tane adam gibi gm olsaydı server bu hale dönmezdi.edit charların geçmişlerine bakmaları yeterli.bak bakalım bu adamın lvl40 hali varmı.45 hali varmı yoksa 5 er 5 er mi lvl atlamış bu kadar basit aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...