Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online 6 saat sürdü DL ettim fakat..

CB_Sexy_Totemius

Öne çıkan mesajlar

6 saat sürdü indirmem fakat yılmadım indirdim ancak oda ne oyuna giriyorum sürekli disconnect verio bide sol alt köşede

"cannot connect due to server traffic" diye bi yazı oluyo ne yapmam gerek yoksa 6 saat boşamı gitti :([signature][hline]YıLLaRca KaHrolSaK DeRTTeN KeDeRDen!!!
BiLLseKKi KeLLemiZ KopAr BeDeNDeN!!!
AşKıMıZ HaRBiDeN HeMDe DeRinDeN!!!
AsLa VaZGeçMiyCeZ BEŞİKTAŞ SeNDeN!!
Sosyal ağlarda paylaş

azimle denersen girmeye giriyorsun en sonunda :)
20dakka uğraş girersin serverlar full[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bakın oyuna girmeden önce şifrenizi kısaltın sonra oyunun daha kamera ilk baştayken adanın ortayı geçmeden hemen sadece yazdıktan sonra 1 kere enter a basın User bilmemne olayını diyecek sonra biras bekleyince girecek en azından 2-3 denemede girer en azından bende öyle %90 girer diyorum.Eğer girerse veya girmezse söyleyin lütfen[signature][hline]Net Yavaş Anca Bazı oyunlarla yetiniyoz şuaralar hangi oyun bilmiyom online olarak tarafsızım ama linage 2 veya WoW a başlıyacam ( İnş :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

@mysteryspectre tam kocakarı ilacı gibi olmuş hea.:lol:

Walla benimde kendime has bi kocakarı ilacım var anlatayım.Oyuna girerken hiç mouse kullanmıyorum.Video oynamaya başlayınca direkt bi tuşa bastığınızda acct name passwrd ekranı gelior.Giriyom account name ile şifreyi sonra entera basıyom.Mouse ile bastığınızda %90 disconnect yazısı geliyor ama enter ile denediğinizde bir kaç deneme şansınız oluyor çıkmadan.Genelde 3-5 disconnect sonra giriyor oyuna.Ama hiç 10 kere disconnect olmadım mutlaka girmiştir.[signature][hline]Palantis Admin
Türkiye'nin İlk Web Based Online Frp Oyunu.

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...