Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

:Stuner: Cz de MAcro Açmıyor

Sayk0

Öne çıkan mesajlar

Ayrıca birileri demin yazmış macrocuları partine alıp np kasıyorsun diye ben cz de Genelde partime 1 cleric alırım aldığım tüm np ler kendi bileğimin hakkıyla öle dalavereyle iş yapmadım herkes bilsin[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Server : Cypher
Job : Warrior
Clan : Endless
Sosyal ağlarda paylaş

abi sanada kızıyom.biliosan bişiler gerçekten ki bence bayya ii biliyorsunsöle abi herkes bilsin kimin ne mal olduunu.sonra gelip burda legit player rolleri oynuyolar deli oluyom.
adamların herşeyi falso ama öle bi konuşuyolarki forumda,sanırsın kral bunlar.mahvettiler serverı bildiin herşeyi açıkla lütfen herkes bilsin bu adamların ne olduunu.

bu arada diğer serverlarda oynayan ark lara sesleniom cypher sux diip işin içinden çıkammsınız yarın obürgün sizin serverda da bu olaylar yaşanacak o yüzden tepkinizi şimdiden koyun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
obl, 30 Kasım 2005 13:52 tarihinde demiş ki:
bu arada şunu söylemeyi unuttum bu gün cypherda yaşanılanlar yarın başka serverlarada sıçrayacak,hatta başladı bile.

cypher ın ıkı gm sı var tekı amerıkada alex dıyte bı cocuk dıgerıde asıl oyıunu sahıbı k2 den bı adam bu adam hıc gırmez gırdıgı zaman bıraz boss event yapar gecer gıder ayda yılda bır
dıgerı ıse turkler tarafından hacklenmıştır (duşunun gm car hack lii = yapanlarda turk ınfaz tımı dır ) onunda işi gucu ıtem basmak edıt car yaratmak bu yeterlımı bu kadar bılgıı ayrıyetten k2 nın alt yapısı cok dandık oldugundan dolayı ordanda edıt vcar yapıla bılmekdedır
haaa bunlara dur denmezmıı cok basıtlıkle dur denır ama daha ko offıce de oturan 4 kişinin umrunda degıl o aldıgı prı yee bakıyo onun ıcın sacma sapan kampanyalar yapıyoo ornek 4000 kc alana extra kc verıyoo bronze prı yıı 5.95 e ındırıyo
vede bence kesınlıkle kosp satışlarındada gelır elde edıyoo kosp alan korkudan prıden alıyoo oohhhhhhh adam para kasıyoo abyss gıbı mubarek yer gerı kalanı adamların umrunda degıl yeter mı bu kadar bılgıı bence yetmez tarafını bulursunuz ama yeter bencee[signature][hline]Name: :::TheONE::: (ŞİFREDEN DOLAYI GIREMIYOZ )
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl:60 ARTIK BOLE 15 ek1m
Np: 5,5 k dı 18 k oldu bıle
Clan: Twilight
Server: Cypher
YENI CAR :::sweet_lady:::
60 oldu
np 6 k malesef daha
Sosyal ağlarda paylaş

allah allah obl sen ne dıyosun dostum aile içinde kalsın derım tabı elense nınde benım de hatta bır cok kişininde bıldıklerı vardır ıllakı sanane ?benım edıt olup olmadıgımı butun server bılır daha cc blacmagıc nova yı yenı attılar ben 58 lvl dım 3 gun ıcınde bende nova salladım servber acıldıktan 10 gun ıcınde 60+ dım ok mı dostum...[signature][hline]xx paper mage
np :16xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

zaten dıger server larda da yaşanıyokıı ama orda allahdan turk gm arklar var cogunuzdan tepkı alıyoo olabılırler ama o arklar bışeylkerın peşınde calışıyolar cabalıyolar sız takdır etmesenızdee
eger onlarda ordan atılır yada gıderlersee o zman halınız kotuu
dıyecegım bu kadar[signature][hline]Name: :::TheONE::: (ŞİFREDEN DOLAYI GIREMIYOZ )
60 oldu
np 6 k malesef daha
Sosyal ağlarda paylaş

bukadar olmaz millete elma armut satar gibi rol roc +8shard satıolar.banlı char açıp 100m para istiolar sonra burda kalkmış edit legit ayağı çekiolar delleniom ..yok efendim klannına tembih etmiş kimse kosp kullanmıyacakmış lan a.q mun kullanmasanız nolur me_vs_you nun 26xx ap 4100hp(asasdır kendisi)nası açıklıyacan bana nasıl bir çelişki bu . yüzsüz herif çıkıp ortada şimdide legit klan ayakları yapma bana belki 2-3 gariban vardır aranızda okadar.aynı şerkilde orc tarafında lasombra tayfası var.olum hepiniz eziksiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

abim editlik sadece exp ilemi oluyo senin mantığınca?
item edit olmuomu?
büyük dupe wipe da herkes çıplakken +8shard fullshelli elemanların itemleri dupe deildi peki neydi?
edit item =tek id nası silincek bu?

exp sine gelince kosp archerların yanında takılıp onları leechleyerek kazanılan exp helal mi oluyo?
Sosyal ağlarda paylaş

benım edıt dıye kastetdıgım car bu ark degıl ORC LARDA HEAVEN KLANADAKI COGU ARK VEDE ONLARIN BAŞKANLARII 70 LINATEDE GOLEMDE 24 SAAT KOSP PARTISINDE KASILARAK OLDUU KLANLARI ARTIK 65 + DAHA BIŞEY DEYIMI[signature][hline]Name: :::TheONE::: (ŞİFREDEN DOLAYI GIREMIYOZ )
60 oldu
np 6 k malesef daha
Sosyal ağlarda paylaş

ben sanmıyorum stuner eger çok kızmadıgı sürece macro açaçak zati geregi yok açmasına istese seni sayko macrosuzda keser di bu oyunda ilk macroları sawaşta kullanan humanlardı bunu unutmayın:@[signature][hline]nick::madTURK:
server:cypher
np:36k
lwl: 60
not:YTL bazından satılık borçlarım ankaradan oynuyan şahıslara satılır
Seni Adam Yapam Adamlara İhanet Etme Geçte Olsa Anladım
Sosyal ağlarda paylaş

yawrumm manyakmısın ne alakası war şunu yazın kafanıza bu adamın lwl 70 oglum macroya ne ihtiyaç duyaçakk manyakmısınız siz eskiden clandaydım atıldım bu beni ilgilendirir seni degil güzel kardeşim[signature][hline]nick::madTURK:
Sosyal ağlarda paylaş

abi onlarında hepsinin a.q

onlar çıkıp burda legit player ayağı yapmıyo ama sesi çıkmıo o adamların bende biliom se7en ın naptıını aracılarına charının şifresini verip^olum al bu şifreyi gittin kafelerde charı millete göster bize müşteri topla^'
benim demek istediim eğer bi bok yiyosan susacan ole abi biz temiz oyuncuyuz die ayak cekme.
temiz klanız legitiz deme yalanmı?2600ap 4100hp?
BEN SENDEN SADECE Bİ CEVAP BEKLİYORUM
DEDİKLERİMİN HANGİSİ YALAN????
Sosyal ağlarda paylaş

ewet se7en karus realismi ferit bizim salawata yawşak dedi o da onun kadar yawşak ortak noktaları çogaldı yani[signature][hline]nick::madTURK:
Sosyal ağlarda paylaş

ok dostum bıldıgını yap ama kesın sen benı tanıyan bırısın dımı barı onu söle.. benı tanuıyosan nasıl bırı oldugumu bılırsın ben kımın emegıne haksızlık yapmısım ...1 olay ıspğatla char senın olsun[signature][hline]xx paper mage
np :16xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

adam haklı kardesım ben 7 _ 8 ayda lvl 55 olurken mıllet bır haftada 60 oluyo yaw neyse kızıyom ben daha fazla yazmım
delirecem yine yoksa cavity cok ıyı combo yapıyomus yok kunt manyak combocuymus yalan bana 500 metreden combo yu nasıl yapıyosunuz aramızda bı de agaclar haa yani onlar bile fayda etmiyo onlara ben de daha bu haftaya kadar adam guclu imiş diyodum ezik herifler sizi lan zaten sen benı yıkıyosun ne gerek duyuyosun bu işlere anlamıyorum ben sana 700 vuruyom sen bana 1400 ne gerek duyosunuz anlamıyorum bir asas peşinizde ve size sürekli skill cakıyosa bılın macrocu kendısı...
umarım hepınızden kurtulacagız yakında gecen sene bu aylarda beramus daha guzeldı ne dupe ne kops ne macro hic bişe yoktu gavolt kesdıgım gunlerı ozledım ezık okum laa[signature][hline]LVL 5X
SRVR BERAMUS
EL MORAD
NP NE YAZIKKI YOK SUN AN

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...